Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uświadomiona za późno

Nie uwierzycie .................

Polecane posty

Gość uświadomiona za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Chcę napisać coś bardzo ważnego..... Coś , co z perspektywy czasu brzmi niewiarygodnie..... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
w 1997 roku, poddałam sie operacji powiekszenia biustu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Coraz wiecej sie na ten temat pisze, więc i ja nabrałam teraz odwagi jednak o tym napisać , przestrzec inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomiona za pozno
niestety pomylono karty pacjenta i usunieto mi lewa noge dopiero teraz zdalam sobie z tego sprawe :( swiat jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos wiecej
na ten temat??bo piszesz dosc lakonicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Zawsze byłam bardzo zakompleksiona z powodu mooich małych piersi. Zbierałam na tą operację ladnych pare lat, do tego wygrala 3 tysiące w totolotka ... Wic myślałam, że los sie do mnie usmiechnął... Po urodzeniu synka, kiedy miał 2 latka, pojechalam do Szczecina. Najpierw na konsultacje. Właścicielami kliniki byli Pan doktor i piękna Pani doktor (niczym miss polonia) .Swojego xzasu występowali w telewizjii, ona wypowiadala sie w programie (zdaje sie) Mariusza Szczygielskiego "Na kazdy temat" , który emitowany byl na Polsacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne, a od kiedy to usuwa sie nogi w klinikach chirurgii plastycznej :P Poprostu żarty nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz
oplułam ekran :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Pan doktor zrobił na mnie miłe wraz enie, "dżentelmen" itd. Zreszta dopiero później sie dowiedziałąm, że jest z wykształcenia ginekologiem polożnikiem, a pani doktor-zwykly lekarz, bez spacjalizaci, wiec zadna z nie "doktor" Powiedział ,że nie ma problemu , mają wspaniałego lekarza, przyjeżdża z Wrocławia doktor Knakiewicz, ale że on też robi specjalizację (ten doktor, który mnie przyjmował) z chirurgii plast. wiec bedzie przy zabiegu. Ustaliliśmy terin, połowę pieniędzy musiałam mu dać Reszta-przed operacja... Pobyt w klinice 2 doby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Więc w umówionym terminie pojechalam... Weszlam do kliniki, pan doktor przyjechal po pół giodznie, mnie wpuscił jakiś dozorca. Psn doktor kazał wyjsc, ze jedziemy w inne miejsce. I że zaedziemy do hotelu po dokto w/w. Pojechaliśmy. Zajechaliśmy pod hotel po doktora K. i po jego asystentkę... Wyszedł z hotelu po ok.25 min. Wyglądał strasznie, skacowany, zarosnięty, Jeszcze ten wlaściciel kliniki, tekstry do niego typu" jak tam wczoraj pobalowałao sie nieźle, itd," Ja z nerwów i strachu niewiele slyszalam, Po jakimś czasie jezdzenia, podjechalismy po jakiś wiezowiec Weszliśmy do niego, wjechaliśmy winda na ost.piętro. Kazali mi sie rozxebrać, dali tabletkę na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
cala się trzęsłam. rysował coś na około moich piuersi, coś tam gadali...Acha i kazał mi wcześniej ten doktos kupić stanik obcisły. Nie podał mi rozmiaru (bylam młoda, zdesperowana, nieuświadomiona, chgyba za strachu za wiele nie pytałam ).Ale kupilam. Przyszla pani anestezjolog. Wszczyknęła mi coś w nogę (jasne, ze zdaję sobie sprawę, że była to narkoza) i wyopbraźcie sobie, ja już odlatuję, a doktor (wlaściciel kliniki) podlatuje do mnie z Kartkami do podpisu (czyli zgoda na operacje, itd. ) Szczerze mówiąc nie wiem, co podpisalam, bo nic nie widziała już, czułam bezwład, razem z tą panią anestezjolog trzymali mi rękę, zebym podpisała, Zrobułam "to"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
no i zapadlam w ciemnosc. Po paru godzinach obudziałam sie z wieksza oczywiście klatką piersiowa. Miałam na sobie stanik, który kupiłam, sami wyjęli mi go z torebki, bo mnie nie uprzedzieli,żeby go przygotowała. No i dochodziałam do siebie te 2 dni.... Potem pojechalam do domu, po 2- óch tygodniach wróciłam na zdjecie szwów. A potem..........Ciemna rozpacz :((((((((((((((((( Po miesiącu moje piersi były nierówne, a w srodku ,jakby byly wypchane, nierówno napompowanym balonikiem, marszczyły sie , były ohydne....:((( Z rozpaczy myśam nawet o tym, żeby odebrać sobie zycie. Wiem,z perspektywy czasu, że to byla glupota, w końcu miałam mojego cudownego synka,i grzech pomyśleć o czymś takim nawet, ale wtedy co czułam, nie da sie opisać - koszmar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to prawda to skandal, zreszta zaraz po operacji nie zakłada się stanika uciskowego, tak coś mi się wydaje.........:( Bardzo mi przykro ze to Ciebie spotkało, ale miałam okazje widziec spartaczone cycki, i faktycznie marszcza się, wciągają i sa nierówne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Niestety prawda, nie mam powodu do zmyslania takich historii, teraz jestem starsza, dużo madrzejsza. Jestem po udanej operacjii naprawienia tego , co mi zrobili :( Do tej pory wstydziałam się o tym komukolwiek powiedziec, ale teraz mys le "jak można , pytam , jak można bylo potraktowac mnie jak bydlo, jak nic niewartego smiecia !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Tylko że w międzycxzasie, dieki panu doktorowi nabawilam sie nerwicy, potem doszla depresja, upadło moje malzeństwo..... Stracilam tak wiele, tak wiele, nie mogę cofnac czasu, ale pamietajcie, i nie dziwcie sie że ktos Was ostrzega, bo to moze tylko pomóc. Ja nie mialąm tej sposobnosci, żeby ktoś mógl mi otworzycoczy, jak np. takim spsobem jest Kaffeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa jescze inne fora np, beauty (TO NIE REKLAMA Z MOJEJ STRONY) tam sa osoby które tez zostały okaleczone, np osoba która przeszła 20 poprawek nosa, mozna poczytac o gumkowskim, collagenie itp, wiec kafeteria nie jest jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesh
jest wizaz,twoje cialo,nethit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
wiem, oczywiscie, kaffeteria jest jednym ze sposbów.... Nic gorszego, jak spojrzec na własne piersi (które moze i wcześniej nie byly pokaźnyxh rozmiarów ) i zobaczyć jakiś podiurowane, pofaldowane flaki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Nie życzę nikomu takiego widoku A jak dzwonil am do tego doktora, po miesiacu od operacji, ze coś jest nie tak, to on do mnie ,że mam przyjechać z dokumentem, ze u nich robiłamoperacje, aja nic nie mialam ..... :(((((((((((((((( A on do mnie, że trzeba udowodnić, ze operowalam sie w ich klinice. Gdzybym wtedy, podczas tej rozmowy stała przy oknie, to chyba bym z niego skoczyła :((((((( !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz ci los
Tak to jest jak człowiekowi tylko cycki w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Czułam się jak mały śmiec, jak nic nie warta szmata. Nagle doktor, który byl gentelmenem na oierwsze wizycie stał sie nie tylko niekompetentnym papraczem , złodziejem pieniędzy i urody, ale i potworem , który przez wiele jeszcze lat prześladowal mnie w snach, a w realu za kazdym razem , jak spojrzalam na sowje piersi :((((((((((((((((((((((((((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Nie oceniajcie mnie proszę, ja nie chciałam piersi typu pamela anderson itp. , js chciałam nieznacznie jes powiększyc, by t jakos wyglądalo, bo po prostu bylam z'plaska" i mialam z tego powodu straszne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jakbys chciała cycki jak ma Pam to co z tego??? Co komu do tego co robimy z naszym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona za późno
Niby nic, ale zawsze znajda sie krytykanci, którzy nie potrafią zrozumieć rozpaczy czlowieka, tylko oskarżają, krytykuja i pomstują :(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×