Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość Juleczka75

naprawdę nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody. Mam znieksztalcona twarz, mam zniszczona skore. Lekarze oferują pełno zabiegów które kosztują majątek. Jak patrzę na zdjecia sprzed tych wszystkich zabiegów to sie zastanawiam co ja chciałam. Trzeba sie starzec z godnością. A teraz jestem karykatura osoby kiedyś fajnej a teraz mam zniszczone życie. Jestem antyreklama lekarzy od medycyny estetycznej. Mieszkam na wsi i cały czas widzę dziwne spojrzenia, wszyscy niestety wiedza co robiłam i śmieją poza moimi plecami. Drogie panie nie operujcie sie , nie róbcie inwazji , jesteście piękne , mozna dbać o skore kosmetykami , u dobrej kosmetyczki, ale żadnych inwazji. Ja nie mogę cofnąć czasu, swoje już wyryczalam. Żal mi moich dziewczynek które maja znerwicowana mamę, żal mi męża który ma zniszczona żonę, wszystko mi runelo i żyć mi sie nie chce, bo jestem Oszpecona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka75 wrzuć tutaj swoje fotki sprzed operacji i po zabiegach a nie wylewasz swoje żale nie wiadomo po co i z jakiego powodu. A może jesteś dystrybutorem tabletek na powiększanie piersi, odchudzanie, wygładzanie zmarszczek bez skalpela i straszysz inne kobiety aby je zniechęcić do korzystania z możliwości medycyny estetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodzę przez to samo, trzeba żyć dalej dla dzieci. Od roku proszę o kontakt z osobami po zabiegach poprawkowych korekty nosa i o dziwo, czytając forum wydaje się, że takich jest dużo, tymczasem nikt się nie odezwał. Dałyśmy nabrać się na coś co zniszczyło nam życie, mnie dosłownie, wszystko się posypało! A miało być tak fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sobie robiłaś ? jakie zabiegi/operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo robiłaś nos niesia1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lekarze na to oszpecenie?Przyznaja sie do bledu? nie zgadzaja sie na zadne poprawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy robiłaś/łeś sobie jakąś operację plastyczną? Pewnie nie, bo wiedziałabyś/łbyś, że do przyjemności to nie należy ( narkoza- strach, że się nie wybudzę i ta niepewność udało się czy znowu porażka). Ktoś powiedział mi, że ten zabieg to bułka z masłem, zapewniał, że będzie dobrze, więc następna operacja nie jest pocieszeniem. Gdybym wiedziała, że może wyjść różnie, nie zgodziłabym się na zabieg! Zapewnienia, że tym razem będzie dobrze, nie przekonują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka 75 Śledzę Twoją historię już od dłuższego czasu i widzę jak się miotasz. Też jestem z okolic B-szczy. Myślę, że mogę posłużyć dobrą radą. Napisz do mnie: anastazja.g@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie pod tym! Tez jestem po niudanej operacji zycie mi sie zawaliło totalnie! Zyc mi tez sie nie chce! Nigdy juz nie bedzie tak jak kiedys !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś operację poprawkową? Napisz w skrócie co jest nie tak z Twoim nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że na tym forum nie widać liczby użytkowników. Może moderator pomyśli o czymś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juleczka
Bylas u Kobusa? Chyba myslalam o poprawkę u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam ze będę mogła byc operowania u Kobusa , ale niestety nie będę . Nie jest mi to dane. Jest wiele czynników , ale nie chce już o nich pisać, po prostu ńie będę miała operacji. Ja wiem ze kobiet korzystają z usług gabinetów i sa zachwycone i szczęśliwe, ze zatrzymują czas. Pewnie robią to z głowa, chodzą do dobrych specjalistów. Maja szczęście. Ja jestem chyba jakimś pechowcem, bo ani nie oszczedzalam na lekarzy, byłam tez u niby najlepsze go w moim mieście. Stosowalam sie do wszystkich zaleceń. Nie wiem dlaczego mi sie wszystko przytrafia co najgorsze,. Czytam te wszystkie fora, tematy,przeróżne, mozna na kafeterii wielu rzeczy sie dowiedzieć o zabiegach. I tam gdzie sie kobiety skarżą tam wyczytuje, ze faktycznie tak piekńie i kolorowo do końca nie jest. Ze jest pełno skutków ubocznych o ktorych piękne reklamy nie mówią. Idziesz do gabinetu i lekarz patrzy Ci prosto w oczy i mówi ze zrobić to i to i tamto ze będzie dobrze i nic złego sie nie wydarzy.. A pózniej idziesz na zabieg i jednak sie dzieje a człowiek sie pytał. Ja wiem ze wiele kobiet sie cieszy i dobrze, bardzo dobrze, ale czemu akurat ja nie mogę sie cieszyć. Ktoś napisał ze sie żale, pewńie tak, żale sie bo nie mogę wiecznie w domu mówić o czymś tak oczywistym , o spiep..... twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesia niestety miałas pecha Ty i te osoby po niudanych operacjach. Kiedyś myślałam, że to takie proste aby znależć dobrego lekarza i po robocie, a tu widze ,że szczęście przewyższa, bo jak wiadomo dobrzy też potrafią spieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam pecha, może i tak, a może źle wybrałam, a na pewno wogóle nie powinnam decydować się na ten nierozsądny zabieg. Pewnie gdyby ktoś uświadomił mnie co do komplikacji, byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia1, także zastanawiałam się nad korektą nosa w przyszłości, nie sądziłam, że ten zabieg wydający się na tle innych mało inwazyjny może się nie udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też do Juleczka
czemu nie możesz być operowana u dr.Kobusa?napisz coś o tym,bo nie każdy czytał i wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele jest czynników na pewno największym to brak pieniędzy, po drugie ja już sie boje, po trzecie ne mogę wyjąć z życia dwóch tygodni, mam dzieci małe nie mam z kim je zostawić , mąż dużo pracuje i nie moze siedzieć w domu dla mojego kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka75, to żałosne. Najpierw przepuściłaś kasę na operacje bo chciałaś być ładniejsza, dzieci nie przeszkadzały i mąż też nie przeszkadzał. A teraz nie masz pieniędzy, dzieci przeszkadzają i mąż zapracowany. Gdzie miałaś rozum? Zasłużyłaś sobie i jesteś teraz najlepszym przykładem dla innych ktrzy nie wiedzą jeszcze co jest w życiu najważniejsze. Ty niesia też opowiadasz tak jakby to ktoś siłą zaprowadził cię na salę operacyjną. Sama tego chciałaś. Chirurg to też człowiek. A ludziom nie wierzy się bezgranicznie w to co opowiadają. Podjęłaś ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwq
Jak ci nie wstyd pisać takie brednie!! Nikt sobie na nic nie zasłużył nie znasz cierpienia tych osob to zamilcz idiotko za nim cos polniesz !!!!!!! Z tego co mi wiadomo to operacje czy zabiegi w polskim wykonaniu nie wychodzą dość często !! Za często !!! Więc taka krzywda moze spotkać każdego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwq
A ze one siedzą i tu piszą to chwała im za to ku przestrodze dla innych!!!! Jest bardzo duzo takich osob ktore milczą , nie piszą na forum. Ja sie cieszę ze one piszą przynajmniej mozna poznać prawdę z teg gorszej strony bo nie wiadomo kto moze byc kolejny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julecza75
Dzieci bardzo kocham, nad życie, to dla nich jestem. Nie przypuszczałam pieniędzy na żadne operacje, skorzystalam po prostu z ofert gabinetów medycyny estetycznej. Dlaczego? Z racji wieku, myśle, ze każda kobieta chce byc jak najdłużej w miarę młoda a przy okazji silna i mająca jakieś poczucie wartości. Myśle, ze w tych czasach , gdzie media wciskają nam na sile młodość i piękno, gdzie wszędzie kipi seksem , pięknem i to tylko dla facetów a nie dla kobiet. Wszędzie wciska sie , ze kobieta tylko do 35 roku życia jest godna aby pokazywać ie światu , bo pózniej to już do śmieci. Wszędzie ale to wszędzie promowanie rozpusty, na każdym kroku. Teraz już nawet programu telewizyjnego nie kupi sie bez jakiś dziwnych reklam , kuszacych tylko facetów. Nie idzicie ego co nam media, internet wciskają, wszędzie zdjecia i w ogóle artykuły takie oblesne. Wpadłam w ta pułapkę tego co nam wciskają. Wszędzie sie pisze, ze facet jak sie starzeje to przystojnieje. A kobieta im starsza tym do d**y! Nie warta niczego dobrego. Nikt teraz ne patrzy przez pryzmat dobroci, czystości. A nam kobietom coś ie pokazuje, nie. My na nic nie zadlugujemy, sex tez stał sie przedmiotowy. Wyzwoleńie! Pytam dla kogo? A ja miałam strasznego pecha, strasznego bo połowa ludzkości idzie o gabinetu i sie ostrzykuje , mi to było nie dane. Jestem znerwicowana ale moje dzieci czuja sie kochane, nic im nie brakuje, tylko nie widza tego uśmiechu jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa, jeśli dentysta wyrwałby ci nie te zęby to miałabyś/byś pretensje do siebie, że mu zaufałaś/eś? Czy raczej do niekompetencji dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia trollu, konowałów omija się. Jest tyle możliwości zdobycia informacji że powiedzenie "zaufałam na słowo lekarzowi" świadczy tylko o głupocie i naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mądra i odczytania sie znalazła ! Zdaje sie ze lekarz jest po to aby pomagać , a nie szkodzić! A ze w Polsce liczy sie tylko kasa a lekarze bezkarni to zabierają sie za wszystko co wpadnie im do ręki nie ważne czy juz to robili , czy potrafia , czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc
niesia 1 podaj swojego maila to ci cos napisze na temat nieudanej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1984
ty gość z [25.06.13 już lepiej się nie wypowiadaj widać ze nie masz pojęcia o ludziach przechodzących pieklo po zle zrobionych operacjach plastycznych jestem ofiara naciągaczy z tego forum ktorzy pracowali z pewnej szczecińskiej klinice i pracownicy albo wynajęci z agencji pisali pod roznymi czarnymi pseudonimami, i maja tylko dobra reklame ale nie latam po internecie bo nic to nie da przeciez ci '' specjalisc ilekarze''i tak nadal beda w ten sposób zarabiac i żadne wpisy tego nie zmienia trzeba sto razy zastanowić się przed wyborem lakarza i kiniki to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka 75 Ponawiam: napisz do mnie: anastazja.g@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×