Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy on jest gejem...

Polecane posty

Gość gość

Zakochałam się w swoim koledze( niestety:) Jest moja bratnia duszą, moim najukochańszym przyjacielem i człowiekiem, którego spotkałam. Problem w tym, że doszły mnie słuchy, że może być gejem:( Podobno, kiedys się schlał i komuś się przyznał, podobno kiedyś mieszkał z jakimś kolesiem...No właśnie podobno...Nie wiem jak mam ugryźć temat, no bo co?mam się zapytać go wprost? Nigdy nic ode mnie nie chciał, w takim kontekście damsko-męskim, czasem nawet odsunął się, jak go niechący złapałam Czy może być gejem?. Jest mało męski-nie interesuje się sportem, nie jest złota rączką, nie interesują go samochody...Ale nadrabia czymś innym. Jest mądry, dowcipny, no ktoś kto mi odpowiada... Nie chce wierzyć plotkom, ale jak są prawdziwe? Doradźcie, jak to rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jak nie jest typowym gejem to ciężko poznać, ale nawet nietypowi mają pewne objawy charakterystyczne: 1.Dużo koleżanek i traktuje on je często tylko jako koleżanki, a nie tak ewidentnie seksualnie 2. Słucha kogoś typu Beyonce/Shakira/Mariaha Carey/Celine Dion 3. Nie był dawno w związku z dziewczyną, albo jak był to związek nie wytrzymywał dłużej niż 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad1. ma dużo koleżanek, jest b.lubiany przez kobiety:) ad2. lubi shakire:) ad3.dłuuugo jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraaaaxxx
Nie sugeruj się tym, że nie jest męski, bo to wcale nie świadczy o tym ze jest gejem. Tak samo kiedyś u mnie na osiedlu mieszkał chłopaczek. Całe dnie z kolezkami pod klatka przy piwie czy marysce, dresowy styl, język rodem z meliny, problemy z prawem, awantury, a okazało się ze to gej jest. Kto by pomyślał :) wiec wygląd i zachowanie wcale nie świadczy o byciu homo. Najlepiej chyba zapytać go wprost, no ja innego rozwiązania nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się o niego niechąco otarłam, na serio nie chcąco. Ja np. nie mam z tym problemu( z dotykiem). On mi powiedział- możesz mnie nie dotykać...A raz, złapał mnie za ręke i zachwycał się moimi dłońmi, gładką skóra....Złapał mnie jak facet za dłoń i to było miłe...No ale...ja chyba sama czuje, że on może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeżeli odpowiedzi są twierdzące, to nie ma się co oszukiwać. Wiem, że to ciężko przyjąć, ale on prawdopodobnie jest homo. I mówię Ci to ja - gej ;) Wiem, ze to pewnie ciężkie. Właściwie to też nie jest pewne dopóki Ci sam nie powie, ale mam znajomych, którzy długo sie wypierali, gdy ktoś ich pytał. Jeden z nich nawet wszedł w krótki związek z przyjaciółką, bo myślał, ze mu się zmieni, oczywiście po miesiącu wszystko padło i tylko zniszczyli swoją przyjaźń. A koleżance jeszcze samoocena spadła, bo myślała, że to z nią jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierz się przy nim do naga i zobacz czy mu stanął, jaki problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o tym, ale się nie odważę, zgrabna nie jestem, musiałoby być ciemno, a w tej sytuacji to sensu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to złap go za wiadomo co i pomasuj, zobaczysz czy stanie czy będzie miał odruch wymiotny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że to drugie, idę jeść kupę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche szkoda, bo ja sie zakochałam... Gdybym wiedziała od samego początku, to miałabym taka naturalną bariere. Nie mam do niego żalu, może troche do siebie, że znów wygrało jakieś durne uczucie, a nie wartościowa, czysta przyjaźń. To naprawde cudowny człowiek, musze się szybko odkochać...Szkoda tracić kogos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja też jestem zakochana w geju, coś strasznego, bo jestem jego przyjaciółką i serce mi pęka, jak on opowiada mi o swoim uczuciu, ale powiedział mi kiedyś, że jestem dla niego jak siostra :( I tak żyję w takim czymś już 2 lata, nie zmienię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się kiedyś podobał gej, z tym,że ja miałam pewność,że nim jest ,bo sam się otwarcie do tego przyznawał. Ty masz chociaż cień szansy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może on nie jest gejem tylko po prostu nieśmiałym facetem, który nie wie jak podejść do kobiet a do tego wrażliwym co sprawia,że pasuje idealnie pod stereotyp geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ma cień szansy żeby dostać z liścia w japę, jak go nadal będzie obmacywała bezczelnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesli to twoj przyjaciel to prosto z mostu zapytaj go czy mial kiedys dziewuche. Wyskocz z jakims tekstem "podobasz sie mojej kumpeli" itd i zobaczysz jaka reakcja bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu loda, nie depiluj wąsów jakiś czas to się może skusi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi,że ona ma go obmacywać i stosować inne testy na sprawdzanie czy podniecają go kobiety ;) bez przesady myślę,że dziewczyna nie jest aż tak zdesperowana,żeby się uciekać do takich metod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie depiluj, a jak wyjdę z domu z tymi wąsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi te metody by nie przeszkadzały gdybym miała pewność że zadziałają i mu stanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast go pytać czy jest gejem powiedz mu,że Ci się podoba jako facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężka sprawa:), przyjaźń kontra związek...Czemu ja sie zakochałam, czemu mi serce bije, czemu chce się stroić dla niego. Ostatnio nawet tak mi zabłysły oczy, ze sama to poczułam:)Masakra:)hahahaha Ktoś mi kiedyś powiedział- jak czujesz, ze coś jest nie tak, to na pewno coś jest nie tak:( Jakby nie powiedział mi- nie dotykaj mnie(co było niechące), to bym nie była taka wystrachana. Opcje są dwie-albo go ktoś skrzywdził:(, albo daje tylko przyzwolenie na męski dotyk... Żaden facet nigdy mi tak nie powiedział, to wzbudziło moje podejrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znałam takiego próżnego geja, którego bawiło to, że dziewczyny się w nim zakochiwały, więc specjalnie je tam klepał czy coś, one oczywiście napalone, a później je zlewał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten gej jak wypił kilka piwek to całował się z dziewczynami, w życiu byście nie poznały, że gej, tyle, że do łóżka szedł tylko z facetami :D Ale mówił, że dobrze się szkolić w całowaniu na dziewczynach, to póxniej faceci są pod wrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile wkładek przy nim zużywam, jak głupia latam co chwilę do toalety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiem też, że jestem dla niego b.ważna. Dzwoni do mnie ze wszystkim pierwszy, nawet dzwoni by powiedzieć, że dziś leci fajny film i ma go oglądać:) Wspiera mnie, wiele czasu ze mną spędza, jest zazdrosny o naszego wspólnego kolege...Kurcze, ale to chyba nie jakies wielkie oznaki zainteresowania. Raczej tylko przyjaźń, prawda?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to ja wam powiem, że w środowisku jest tak, że często geje zanim się przyznają, że są gejami, to mają po kilka dziewczyn i później się licytują kto miał ile i która ładniejsza, to jednak łechce ich ego :D Jak tego słuchałam, to taka byłam wkurzona, że póxniej wygarnęłam tym znajomym, co o nich myslę (bo to była formująca się para), ale geje mają tak, ze ich związki są na króciutko, seks, a jak się nudzą, to szukają kogoś innego. Zresztą wystarczy wejść na fellow czy inne portale, to co tam się dzieje, to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zależy, nie musi być gejem. Ten mój przyjaciel gej, w którym się podkochuję też do mnie dzwoni z byle bzdurą, każe zawsze pisać, czy dotarłam do domu, jak sie czuje itp. i to jest najgorsze, bo to podsyca tylko uczucia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz zaryzykować i wyznać mu co czujesz. Chyba lepsze to niż bezpośrednie pytanie czy jest gejem. O to się może obrazić jeśli go mylnie podejrzewałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli taki przyjaciel według ciebie to nie możesz zapytać go czy mu się podobasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×