Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnamarika

Nie wiem czy rzucić chłopaka z powodu penisa

Polecane posty

Gość smutnamarika

Mój chłopak ma bardzo małego penisa. Wzwodzie ma 9-11cm mierzył kiedyś niedokładnie, a mój wcześniejszy partner miał 16 cm. Z nim dochodziłam, ale z obecnym 3x się kochaliśmy nie mogłam. Jesteśmy już 6 mieszący i bardzo go kocham on mnie też, ale nie mogę przeżyć z nim orgazmu. On wie, że ma małego i stara się mocno podczas gry wstępnej, ale podczas włożenia go praktycznie nie czuje nic. Nie wiem co robić kocham go, ale seks jest ważnym elementem związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w sexshopie penisa na pasku i niech go zakłada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochasz jego czy jego penisa? Prawda,że seks też jest ważny ale osoba,którą kochasz powinna byc ważniejsza.Pokochałaś go za to kim jest a teraz myślisz żeby go zostawić bo ma małego..? Pomyśl dobrze co jest dla Ciebie ważniejsze prawdziwa miłość czy jego rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego jeszcze. Ja miałam dośc podobny problem, chłopak wg mnie mial małego, słabo stał i ogolnie mial problemy ze staniem. Jego poczucie męskości również na tym mocno ucierpiało. Postanowiłam, że mu pomogę tak, aby o tym nie wiedział. Wyobraź sobie, że teraz, po 7 miesiącach jego penis jest prawie dwa razy większy. Nie wiem co jest powodem, może się już nie boi, nie stresuje? Przede mną miał w łóżku jedną dziewczynę i to bardzo krótko. Może musiał uprawiać seks dłuższy czas? W każdym razie to nie były 3 stosunki a z 50 ;) I nie chodziło o orgazmy, bo zawsze dochodziłam po od dwóch do siedmiu nawet razy (tylko, że jego ręką) tylko o sam fakt czucia w środku niewiele i przez porównanie z innymi partnerami. Popróbuj coś, kupcie wibrator, nakładkę wibrującą, niech Cię zaspokaja ręką. Cokolwiek! Jeżeli na co dzień jesteście ze sobą szczęśliwi i naprawdę go kochasz... Pomyśl sobie co by było gdyby seks był świetny, ale na każdym innym kroku waszego związku byłoby źle. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50, hihi, chyba jednak ponad sto, przecież to kilka razy w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go,ten związek nie ma szansy na przetrwanie.Prędzej czy pózniej i tak się rozpadnie,to nie złośliwość z mojej strony.Taka jest prawda,w związku musi wszystko grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był tu ostatnio temat mężatki, która nie chciała być pustakiem i zostawić faceta, bo ma małego. Nie wyszło jej to na dobre :) Po co się męczyć? On potem będzie na tobie odreagowywał z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustakiem to ona była, bo zdecydowała się zostać jego żoną... Boże, ja nie wiedziałam, że mój pierwszy facet miał małego dopóki nie zaczęłam kolejnego związku! :O Szkoda niektórych facetów serio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużego i niekiedy jestem wkurzony, że nie mogę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamarika
nie będzie na mnie odreagowywał, bo to nie taki typ człowieka, ale ten penis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamarika
są jakieś polepszacza na małe penisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamarika
@up wciąż nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawiaj go_najważniejsza jest bliskość...Boże co ja bym dała żeby byli tacy faceci na świecie którym zależy na bliskości na przytuleniu na muśnięciu na delikatnym dotyku... sex sex sex tylko to się liczy dzis :( ja jakoś 10 miesięcy nie uprawiałam sexu i nie tęsknie za tym. Co z tego że ma małego co?? ważne że cię obejmie pocałuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Najbardziej erogenne unerwienie w pochwie jest do 7 cm wiec daj se siana i nie piertol głup[ot małolato.Mozesz mieć nawet 100 lat lecz móżdzek ptasi he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylin, to moze lepiej wlasnie zeby ona zostawila, jak sie meczy, a on znalazl kobiete, ktorej on przypasuje. Na przyklad ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Te verde witam i całuje rączki madame 😘)) Nie sadzę aby to było rozsadne he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annastasia
Porąbane dziecko co sie masturbuje ciagle ogórasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miala robic tylko to, co rozsadne, umarlabym na zanik miesni :) To bardzo rozsadne, podnosisz mi samoocene, a to, jak wiesz, calemu swiatu tylko na dobre wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
te verde co tak wcześnie brykasz na forume??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wczesnie, to pozno. Ja pracuje w smiesznych uslugach, wiec teraz mam weekend, a ze przed weekendem sie naharowalam jak dziki kon, to teraz nie moge spac. A jutro wstaje o siodmej trzydziesci. Jakie jutro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy tak mysle, ze nie moge spac, bo nie probowalam jeszcze. Postaram sie tobie siebie obrzydzic, chcesz? Mysle, ze to dlatego, ze jestem chora psychicznie :) chad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Nic nowego nie powiedziałaś te verde jesteśmy w domu wariatów he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Wypiłem 2 setki i spałem do 00.00 teraz mam przechlapane do 06.00 .Pożniej odeśpie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
OgÓrem to se mozesz wypałować ośla pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, wiesz, ze ja chyba jakies dwa miesiace nie pilam alkoholu? Ja chyba z milosci nie spie, bo moja druga polowka w pracy, solidarnosc, a jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Na frasunek najlepszy trunek.Nie piłem czystego alkoholu 4 lata teraz jestem wyspany wiec trzeba było he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Te verde duch cafe sie kłania juz tutaj nie bywam po 5 letniej bytności he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozciągaj ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×