Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem jak zmienić pracę gdy nie mam czasu!

Polecane posty

Gość gość

Na rękę tylko 2 tys. miesięcznie. Ale praca zaczyna się w niedzielę od 21 do 6 rano i tak cały tydzień. Sobota jeden dzień wolnego a roboty mnóstwo. Praca w piekarni. Szukam pracy w sprzątaniu, w salonach play, w biurze, itp. Mam tylko średnie wykształcenie. Pracodawca nie chce dać podwyżki ani jednego dnia wolnego za niedzielę. Zarobki 8 złotych na godzinę, od 22 godziny: 9,60. Wychodzi ponad dwieście godzin miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niwdziele pracodawca powinien placid drugie tyle, czyli w Twoim przypadku 16zl. Po Twoim opisie widac ze nie placi I nawet wolnego nie chce DAC wzamian. Wyzysk! A utrzymujesz sie Sama? Jesli tak to moze na troche wroc do domu rodzinnego I poszukaj nowej pracy. Ja widzialam w jednej ofercie pracy ze na wet sprzataczce w salonie fitness oferuja 12zl za Godzine, a Ty rypiesz za 8zl swiatek piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam z matką, która sama ma grosze. W ten sposób to niczego nie osiągnę. Żadne kursy na wózki widłowe, grafiki komputerowej czy kurs języka obcego, w ogóle nie mam czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz umowę to idź na L4 i szukaj nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pójdę na L4 to będę miał mniej pieniędzy a w domu są rachunki do płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak się obecnie szuka pracy ale kiedyś się dawało CV na non monster czy jakoś tak i pracodawcy się do ciebie zglaszaja. Poszukaj online ofert, w swoim miejscie w urzędzie pracy i w gazetach. Ja jakieś 18 late temu znalazłam prace jako gowniara w średnio dużym mieście w biurze ale to było na zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj az tak wielkie rachunki masz 2 tys zl skladacie soe po polowie matka to ile maksymalnie cie one wynosza 500 zl?zostaje ci 1500 zl dla soebie pojdziesz na l 4 dostaniesz 80% tego co zarabiasz to niewiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałby być strasznym idiotą, być ci się namówić :D. A on jest tylko idiotą zwykłym, który od dwóch lat powiela ten temat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×