Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem kiedy udawać orgazm

Polecane posty

Gość gość

kiedy udawac orgazm? nigdy go nie miałam i nie wiem jak i kiedy. (21lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izrasowilo
A po co udawać????!!!! Jak będziesz udawać to jak twój partner ma zrozumieć że robi coś nie tak i musi się bardziej postarać żeby Cię zadowolić???? Nigdy nie udawałam orgazmu i nie rozumiem po co to robić - przecież to wbrew logice. Miłego izrasowilo.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łechtaczek
A niby dlaczego to ma być dla Ciebie jakimś "zadaniem"? Także dla Niego dlaczego to ma być "zadaniem"? A nie możecie się do siebie przytulić, pomruczeć do siebie, pogłaskać? Nie ma żadnego "Egzaminatora", oceniacza "poprawności" seksu. Ani On nim nie jest, ani Ty. Przyjemność, wzajemna przyjemność, to wszystko. Nie kombinujcie nic więcej. Tylko starajcie się, aby Jemu/Tobie było zwyczajnie przyjemnie, tylko przyjemnie! Grajcie w tej sprawie w "ciepło-zimno". Ja Wam daję głowę, swoją bezcenną, głowę, że pewnego razu będzie tak przyjemnie, że będziecie zaskoczeni. Ja z moją Miłą właśnie tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdomBognaspacerze
Ale tępa dzida. Spuściłbym Ci wp*****l gdybyś była moją laską (pewnie byś miała orgazm). Za głupotę. A później sam walnął głową w ścianę, siebie ukarał, że z idiotką się związałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×