Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pięknaakobietaa

Nie wstyd wam że jesteście polakami

Polecane posty

Gość Pięknaakobietaa

Mi tak. Ludzie są norwegami szwedami anglikami francuzami kanadyjczykami amerykanami a my polaczkami jak pod człowiek jak się z tym czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam takie pustackie wpisy to jest mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknakobiea i pewnie blondynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć12
Tego, że jestem polką się nie wstydzę, mamy pewna historię i nasi dziadkowie walczyli o nasze życie. WSTYD JEST MI ZA TO CO SIE DZIEJE W TEJ POLSCE I JAKIE OSZOŁOMY TAM MIESZKAJĄ. Dlatego się wyniosłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknaakobietaa
Nie odwracaj kota ogonem nasza historia zresztą to dno. Mi chodzi o dzisiejsza polskę, żydzi w rządzie duży podział społeczeństwa mohery katole czarni kościoły pielgrzymki zacofanie znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknaakobietaa
Myślę że gdyby zagnac do pieca tych co trzeba, wyburzyc kościoły, zrobić społeczeństwo multi kulti:classic_cool: to by wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknaakobietaa
A czemu miałabym nie być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjedź kobieto i nie przyznawaj sie do nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę, za siebie nie, ale co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamska prowokacja, ale coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wstydze sie tegoz e jestem polka, bo polki same zapracowaly sobie na opinie zdzir i dziwek.W kraju w ktorym mieszkam (nie, to nie UK) polki maja tak samo zryta opinie jak i w innych krajach, zwlaszcza wlasnie w uk. Con osobiscie nigdy nie doswiadczylam dyskryminacj to wstydze sie mowic po polsku gdy jestem na miescie. Razme z przyjaciolka mowimy w obcym jezyku...to jest zenujace...ale jeszzce wieksza zenada to przyznac sie ze ejsts ie polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialas jak zyja Brytyjczycy? Jak wygladaja, jakie puste mozdzki maja? Jakimi sa leniami? Im nie jest wstyd, wrecz przeciwnie, sa mega pewni siebie, to dlaczego ja mam sie wstydzic? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmić trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyzej - musisz miec straszne kompleksy i poczucie nizszosci, skoro z polka rozmawiasz w innym jezyku, zeby ktos nie pomyslas, ze jestes polka. Smutne to bardzo. na zachodzie ludzie chodza ze soba do lozka 10 razy czesciej i szybciej niz polki, a mimo to sie nie wstydza i nie mysla o sobie jak o zdzirach. Jak maja nas szanowac skoro sami siebie nie szanujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Ludzie beda o nas myslec to, z jakiej strony im sie pokazemy. Jesli ktos sie wstydzi swojej narodowosci to cudzoziemcy z gory zaloza, ze jest sie czego wstydzic. Nigdy nie wstydzialam sie tego, ze jestem Polka, bo niby czego sie wstydzic? Moze jedynie zakompleksionych rodakow, ale nie poczuwam sie do odpowiedzialnosci zbiorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknaakobietaa
Wstyd nam wszystkim no bo przyznajcie kto nie chciałby być szwedka norwezka albo włoszką. Nic na to nie poradzimy dlatego udajecie że nie ma problemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska ma wspaniała historie 3 razy powstrzymał bolszewików w 1920 , 1944 powstanie warszawskie było zwycięstwem politycznym nie staliśmy sie republika radziecka i rosja nie zajęła całych Niemiec tylko rolnicze tereny wschodnie 3 to Kukliński razem z Janem Pawłem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież cały świat twierdzi że Polki są najlepsze, najmądrzejsze i w ogóle są ze złota, to czemu wam jest wstyd? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknaakobietaa
Kto tak twierdzi chyba niemcy szczerze nie dziwię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mialabym chciec byc norwezka?:O Kazdy jest kowalem wlasnego losu i jesli chcesz byc bogatsza to na to zapracuj, a nie siedzisz na kafeterii i wymyslasz durne watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska jako jedyn kraj ma honor i moralność i jest wrzodem na d***e dla innych państw i dla tego ośmieszają polska historie natomiast wielcy bohaterowie, jak Hubal, Pilecki czy Fieldorf, których los symbolizuje tragizm polskich losów. Nie znaczy to, że Polska nie miała zdrajców; miała komunistów, których wielu chciało przyłączenia do Rosji oraz volksdeutschów, którzy marzyli o włączeniu do Niemiec, ale jedni i drudzy zostali odrzuceni jako zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wstydze sie tegoz e jestem polka, bo polki same zapracowaly sobie na opinie zdzir i dziwek. A mi wstyd za ciebie kretynko i Polaków twojego pokroju, mentalnie zacofanych, nie za rozwiązłe Polki, bo nie oszukujmy się do Skandynawek w kwestii otwartości seksualnej to im daleko, dla tych drugich seks jest tak banalną, powszednią, podstawową fizjologiczną czynnością, niczym mycie zębów. Rozkoszą i przyjemnością, której wręcz nie powinno się sobie odmawiać ani dozować w jakikolwiek sposób. W ich krajach ludzie są tolerancyjni i otwarci na niezobowiązujące przygody erotyczne, eksperymenty, perwersyjne, wyuzdane fantazje i doznania i nikt nie wymaga od kobiet fałszywej pruderyjności i nie wyzywa kobiet lubiących seks ich od dziwek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknaakobietaa- kto tak twierdzi? One same i ci obcokrajowcy, którzy akurat są 'w potrzebie' ;) No ale skoro one same tak myślą, to skąd ten wstyd? A tak na serio, to myślę że największy prestiż na świecie mają Francuzki i Włoszki. Potem długo długo nic. Co do dumy z Polski to ja nie jestem, ale ja jestem narodowości Śląskiej więc nie jestem miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nikt nie lub prawdy i tego nazywać po imieniu Ewa Błasik broniła honoru swego męża a jak inni ja nazywali to nie mieli problemu gen. Petelicki ujawnił: politycy PO dostali SMS-a, w którym wydano wyrok: „katastrofę spowodowali pilocihttp://www.sadistic.pl/general-petelicki-nie-zyje-vt122016,15.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosevic
Mi nie wstyd że jestem Polakiem i mieszkam w Polsce. Nasz kraj gdyby nie taka historia i sposób zarządzania mógłby być potęgą czy choćby mocną czołówką Europy. Dobre położenie, potencjał turystyczny, szansa dla przemysłu. Nasza gospodarka powinna przewyższać takie kraje jak Grecja Portugalia znacząco. Do tego ludzie w porównaniu z zachodem są bardziej pracowici i wg mnie inteligentni. Większość pewnie jest zafascynowana filmami amerykańskimi i ich sposobem życia jednak prawda jest całkiem inna. A na zachodzie ludzie są zadufani większość to kompletni idioci bez znajomości języków obcych. Sami zobaczcie globalizacja i proces przenikania kultury zachodu do nas wpływa na młodzież strasznie. Zanikają ważne wartości a dla większości najważniejsze jest kto ma jakie ciuchy telefon kto ile wypił na imprezie a później za kilka lat będziemy mieli masę ludzi którzy nie są wcale przygotowani do życia nic sami nie potrafią czyli stają się posłusznymi marionetkami naszych rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosevic masz rację. po prostu mamy pecha że z jednej strony Niemcy a z drugiej kacapy. Taka Hiszpania jest bogatsza od Polski tylko dzięki swojemu położeniu geograficznemu, Francja i UK to samo. Niemniej jednak komuna padła i teraz są równe szanse, a my ich nie wykorzystujemy (zadłużenie kraju rośnie parabolicznie) więc może nie jesteśmy aż tak z***biści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala logic
jestem dumna że jestem Polką. Kocham ten kraj z całego serca mego/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×