Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agrawa23

Nie wszystkie kobiety chodzące na solaroim to różowe blond barbie!!

Polecane posty

Gość agrawa23

Ja jestem tego dowodem.Widze, ze wiekszosci ludzi na topicazh ulega powszechnemu mniemaniu, ze te co chodza na solarium to rózowe lafiryndy, tlenione do granic mozliwosci,głupie myslace tylko o wygladzie.. Natomiast nie mozna tak generalizowac, generalizuje i wkłada wszystkich do jednego wora za przeproszeniem głupek, bo ja jestem brunetką, o ciemnej zreszta karnacji!!!Chodze do solariu tylko raz w roku...na poczatku wiosny..zeby pozniej łatwiej łapac promienie słoneczne..Byłam dwa raz po 6 potem 8 minut..pojde jeszcze ze dwa razy tak co 3 dni..i pozniej bede łapac naturalne słonce..zreszta nie jestem bladzioch i nawet po mnie nie widac , ze byłam na solarium!!! Poz tym ide na wesele przyjaciołki..chce ładnie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defx
tylko łeb masz pusty, ale do niego nic niestety nie nałapiesz skoro przez 23 lata ci sie to nie udało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...ja bym se chetnie poszla na solarke bo jestem blada jak trup..a pustą lalą nie jestem....znam wiele osob co tam chodiz a do plastikow im daleko :P:>:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez do plastikow sie nie zaliczam, a na solarium chodze.. Mam ciemne włosy wiec ciemna karnacja z nimi wspoł gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do defx
sam masz pustą łeb, jeszcze na dodatek puste wnętrze i zero do powiedzenia. Potrafisz tylko pojchać po ludziach jak pospolity dresiarz. Ja też chodzę wraz z nadejsciem wiosny na solarium, kilka razy, zeby lekko wysuszyć skórę i nie wyglądac tak strasznie blado, przy moich ciemnych włosach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienko z okienko
popieram autorke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienko z okienko
do;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
zgadzam się z tytułem topiku...ja chodze na solarkę raz na tydzień lub dwa na ok 1,5 minuty w celach dermatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,od paru lat chodze na solarium a pusta to nie jestem,jak widze te chore,blade twarze zima,brrrrrrr.a te brzuchy jakie blade musza byc.Nie,jestem brazowa przez caly rok i dobrze sie tak czuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
tak sie tlumaczysz jakbys chciala cale forum przekonac, ze jestes madra :o bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziooonek
skąd te teksty ci sie biorą pdoszywaczu?:onic smiesznego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wcale nie jest tak dużo ludzi, którzy uważają, że jak kobieta chodzi do solarium to już jest barbie. Przecież barbie można poznać po tym co ma w głowie, a nie po solarium. Zatem po co się panie przejmujecie tymi, co wypisują tu różne durnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliowa pani
ja jestem jasną blondynką chodze do solarum i za głupią się nie uważam ale inni tak hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solarium powoduje raka skóry i sprawia zw się marszczy ciało , jeśli chcesz się opalic idź na opalanie natryskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pier.dolcie a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×