Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niechęc do robienia czegokolwiek to jest lenistwo?

Polecane posty

Gość gość

Czy niechęc do robienia czegokolwiek, wychodzenia z domu, jakiegoś rozwoju, kolejnych etapów w życiu, śmiechu, integracji z ludzmi, poznawania ludzi ogólnie życia to jest lenistwo? Mam zdiagnozowaną depresje, biorę leki, ale tak się zastanawiam, może ja po prostu jestem leniwa? Może czucie się jak g****o, niekontrolowanie płaczu, bezsens jest normalne? Zaczynam wariować. Już nie wiem, czuję się jeszcze gorzej, bo już nie wiem co myśleć. Czy sama niechęc do wszystkiego to depresja czy to może normalne? Chęć zostania w lózku, domu,pokoju do końca życia jest normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż sobie do pupy butelkę coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej brak motywacji, a ten brak moze wynikac z depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem braku motywacji, sił i chęci do działania jest charakterystyczny dla depresji. Jeżeli dopiero rozpoczęłaś farmakoterapię to musisz dać sobie czas. Jeżeli leczysz się już dłuższy czas i nie widzisz poprawy, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Możliwe, że konieczna będzie zmiana dawki lub leku. Skutecznym sposobem leczenia depresji jest również psychoterapia. Pamięta, że w leczeniu depresji ważna jest również odpowiednia dieta (niedobory niektórych substancji mogą nasilać objawy depresji), aktywność fizyczna i wypoczynek. Rozumiem, że nie masz chęci uprawiać sportu, ale warto się przymusić. _______________________________________ www.pomocwwarszawie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×