Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ee tamm

niedobór magnezu

Polecane posty

Gość ee tamm

znacie jakies dobre i niedrogie suplementy diety lub magnez w kapsulkach? dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c scs
kup najzwyklejszy magnez w tabletkach kazdy jest dobry, wiec po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tamm
najzwyklejszy czyli jaki? bo nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ee tamm, na rynku dostępnych jest wiele preparatów magnezowych różniących się nie tylko działaniem, ale przede wszystkim dawką zawartego w nich magnezu. Zależnie od efektów, jakie chciał/-abyś osiągnąć przez przyjmowanie tego pierwiastka, możesz wybierać spośród produktów, które oprócz magnezu i witaminy B6 wzbogacone są dodatkowo m.in. o żeń-szeń (zwiększający sprawność fizyczną i umysłową), potas (odpowiadający za prawidłową kurczliwość mięśni i zapobiegający ich skurczom), czy kwasy omega-3 (wpływające korzystnie na serce i układ krążenia). Nie chodzi oczywiście o to, byś zażywał/-a jak najwięcej tabletek je zawierających, ale ich odpowiednią, pełną dawkę. Zalecane dzienne spożycie magnezu wynosi 375 mg jonów. Taką właśnie dawkę znajdziesz w jednej kapsułce BluMAGU jedynego. Zależnie od potrzeb, możesz sięgnąć po jeden z czterech rodzajów produktu: BluMAG jedyny (uzupełniający codzienną dietę w magnez i witaminę B6), BluMAG energy jedyny (połączenie trzech składników aktywnych magnezu, witaminy B6 i wyciągu z korzenia żeń-szenia), BluMAG skurcz jedyny (połączenie magnezu, witaminy B6 i potasu) oraz BluMAG cardio jedyny (połączenie magnezu, witaminy B6 i kwasów omega-3). W razie wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego produktu, chętnie odpowiem na Twoje pytania. Pozdrawiam, Ekspert Hasco-Lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tamm
Tak naprawdę ten wyżej to mój drugi nick a cały temat to reklama, wy tępe szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pojesc orzechow
napić się kakao albo zjeść czekolady kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast suplementów diety polecam radę forumowiczki .09.11 [zgłoś do usunięcia] lepiej pojesc orzechow napić się kakao albo zjeść czekolady kawalek XXXXXXXXXXXXXXXXX i zdrowe i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby dostarczony do organizmu magnez w postaci suplementu spełnił swoją rolę i został dobrze wchłonięty, musi mieć postać mleczanu magnezu a nie tlenku magnezu. Warto na to zwrócić uwagę przy kupowaniu suplementów. I najlepiej, żeby był podawany razem z witaminą B6, która zwiększa wchłanianie i zatrzymuje pierwiastek w organizmie. Calośc możecie sobie przeczytać tutaj: http://4lady.pl/do-czego-potrzebny-jest-nam-m agnez/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaska22
Witam, mój mąż ma chyba niedobory magnezu, jego poziom energii jest co tu dużo mówić, hmmm zerowy. Wczesniej też dużo pracował ale miał siłe na wycieczki rowerowe, wyjście na spacer, do restauracji a teraz nic mu się nie chce! Ma dopiero 32lata a weekendy najlepiej lubi spędzać w dresie przed telewizorem. Jestem załamana.Jedyne co wiem to że magnez jest ciężko przyswajalny i w sumie nie da sie go przedawkować, widziałam reklamę MenMagu, może ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magnez magnezem, ale niech zrobi badanie krwi na cukier (glukozę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ludzie zamiast iść do lekarza sami się diagnozują i leczą? Czy myslisz autorko,że jak nafaszerujesz męża preparatami magnezu ( które tak na marginesie niewiele dają) to on bedzie miał ochotę na wycieczki rowerem? Może zwyczajnie ma lenia, jest zmęczony pracą albo małżeństwem?Albo rzeczywiście coś mu jest , coś co może zdiagnozować tylko lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci powiem czemu, bo przy lekko bystrzejszym umysle i pewnej wiedzy to nie ma roznicy. Juz nie raz sie przekonalem,ze to ja mialem racje a nie lekarz. Te zazwyczaj stare dziady nie sa godni zaufania to raz a dwa,ze lecza po lebkach i dzialaja schematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, zapomniałam,że kazdy Polak nawet bez szkoły zna się na medycynie co najmniej jak -nie przymierzając- dr House :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifula
no oczywiście, że tak :) gorzka czekolada przede wszystkim, a jak objawy nie ustąpią to wtedy dopiero tabsy i http://www.magvit.com.pl/ - u mnie się sprawdził bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBat
Na niedobór magnezu ( u mnie jeszcze występowały skurcze w nogach) polecam Chela Mag B6. Brałam to jakiś czas temu i objawy ustały, a ja wyrównałam sobie niedobór magnezu i również potasu. Tutaj link do stronki: http://www.olimp-labs.com/11,13,326/Produkty/CHELA-MAG-B6-SKURCZ.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja W
O właśnie, mi też pomógł chelat. 2 preparaty których wcześniej używałam powodowały u mnie bóle brzucha. Chela-mag b6 jest pierwszym który nie daje u mnie żadnych objawów ubocznych a po 3 tygodniach regularnego przyjmowania zniknęła moja zmora - nocne skurcze łydek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaQ
Ja na niedobór magnezu brałam Neomag forte przez 2 miesiące i nic się nie zmieniło (dalej mi drgały powieki). Dopiero jak trafiłam na chelat magnezu z chela-mag b6 to udało mi się pozbyć dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×