Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka1231

Niedoczynnosc tarczycy i jej skutki...

Polecane posty

Gość Malutka1231

Witam wszystkich od jakiegos czasu choruje na niedoczynnosc tarczycy.MAm wiele objawów tego choróbska ...tycie!!!!! straszne:( Brak okresu wypadające włosy niemoc bezsilnosc i brak mocy na wszystko:(Czy któraś z Was sie zmaga z niedoczynnościa i jakie ma skutki tego dziadostwa !! Oraz czy zmieniło sie cos od momentu brania leków pozdrawiam Was gorąco i duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akich leków???czemii a nie leków,leki to lecza a to dziadostwo nie leczy,trzeba nakamic tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj bzdur tej osoby o karmieniu tarczycy:O Ustabilizujesz hormony i wszystko wróci do normy:) Masz sama niedoczynność czy również Hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj idiotyzmów tej osoby o ustabilizowaniu hormonów,bo niby czym masz to zrobić???trzeba nakarmic tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka1231
jak to jakich? np euthyrox który bierze sie na niedoczynnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, naprawdę olej tę osobę od karmienia tarczycy, bo to znany tutaj troll. Napisz jakie masz wszystkie wyniki tarczycy i jaką dawkę euthyroxu oraz w jakim wieku jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka1231
Tylko niedoczynność...cięzko z tym choroba .....Mówisz ze po lekach powinno sie ustabilizować wróci okres przesane tyc ? oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez to chemia,czysty syntetyk,a nie o to chodzi by sobie dowalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko naprawde olej ta osobe od hormonów,niedoczynnosc to zadna choroba szybko mozna doprowadzic ja do normalności karmiac tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutka1231 dziś Ale jakie leki???chemiczne???jak one niczego nie lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba u ciebie trollu niczego nie leczą:O weź zajmij się swoim życiem, a nie wprowadzasz w błąd ludzi! Tak, autorko, wszystko wróci do normy, ale musisz mieć te hormony ustabilizowane i przede wszystkim dobrego endokrynologa. Jakie masz to TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty trollu wprowadzasz w bład ludzi,nie tylko u mnie nie lecza ale i u wszystkich,przeciez to chemia rozwala zoładek nerki watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co to cie obchodzi jakie ma TSH,to jej TSH,a tobie nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka1231
tsh 14,02 reszty wyników nie pamietam, a nie mam pod ręką Mam 25 lat Endo Przepisal mi euthyrox 75 ale nie czułam sie jakos lepiej po nim Teraz leki mi sie skonczyły i czekam na kolejna wizyte u endo i na kolejne badanie tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie takie proste wyleczyc, nieraz leki wrecz szkodza, jak ich nie bierzesz, sprobuj thyromine, schudlam po nim z 58 na 54 kg i przestalam spac w dzien.ale kazdy organiz jest inny.czytalam gdzies ze owszem mozna miec hormony w normie jesli chodzi o ilosc, ale nieaktywne i to niestety wiekszosc przypadkow a zbadanie tego jest niesamowicie drogie, w PL tego nie znaja, mieszkam za granica, stad wiem.moga tez byc uzkodzone receptory dla hormonow tarczycy i stad jest ich tyle ile powinno ale nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie sa leki,poprostu,trzeba nakarmic tarczyce inaczej to nic z tego nie bedzie,jak kon nie dostanie jesc to batem go nie pogonisz,poprostu padnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to leki Ci sie skonczyły? Nie bierzesz teraz euthyroxu? Lekarz wypisał Ci za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Proste jest,ale dla tego kto sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukam tego artykulu, pewna kobieta miala wg wynikow nadczynnosc a to byla niedoczynnosc, zmieniali jej leki bo jeden dzialal dobrze a potem szkodzil, potem nastepny tak , potem powrot do pierwszego, na to nie ma jednego skutecznego lekarstwa, trzeba zmieniac leki, dawke i takze lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań pieprzyć o tym karmieniu tarczycy, bo głupola z siebie robisz do kwadratu! Już nie raz czytałam te twoje brednie, gdy osobom, które maja Hashimoto nakazujesz karmić taraczycę jodyną, a JOD jest ZABRONIONY w przypadku Hashimoto. Naprawdę nie masz nic ciekawszego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie sa leki,to nie sa leki one niczego nie lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam niedoczynność Hashimoto
Autorko proponuje iść na rentę to poważna choroba współczuje ci to jest straszne naprawdę niedoczynność mój Boże szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zgadzaj sie na euthyrox, przytylm po nim ponad 10 kg i zrobilam sie nerwowa i agresywna, gdy odstawilam na wlasna reke, bylo lepiej, teraz biore tylko thyromine od czasu do czasu, nieraz po przerwie np pol roku znowu zaczynam tyc, ostatnio mialam pare miesiecy z przerwami trwajaca grype, wzielm pare tabletek (przez kilka dni, 1 rano) i przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skad ty mozesz wiedziec co jest zabronione a co dozwolone i wrecz potrzebne przy haschimoto????Juz nie raz czytałem te twoje brednie o haschimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, na normalizacje hormonów potrzeba przede wszystkim CZASU. U jednej osoby normowanie trwa kilka miesięcy u innej ponad rok albo i więcej. Przede wszystkim MUSISZ regularnie przyjmować euthyrox. Nie wolno tak sobie nie brać leku. Trzeba co 3 miesiace powtarzać badania i nie tylko TSH ale i ft3 i ft4 żeby mieć obraz tego co sie dzieje. Mam nadzieję, że miałaś robione usg tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie musi autorka ponad roka ha ha ,lekarstwo jak ma leczyc to max dwa miesiace,a nie ponad rok to nie jest leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna człowieczku od karmienia tarczycy jeśli masz coś konkretnego do powiedzenia w temacie to wypowiedz się, a nie w kółko powtarzasz, że tarczycę trzeba nakarmić. Nakarmić i ? Czym? Jak? Długo jeszcze będziesz klepać w kółko to samo i o niczym? Bo nic konkretnego nie napisałeś, a tylko zaśmiecasz topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukryte terapie, cz. 2 - Jerzy Zięba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe 2 miesiące, a nie 2 tygodnie? :D A moze 2 dni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie tylko niedobor jodu ale przede wszystkim tyrozyny powoduje niedoczynnosc, sprobuj oprocz czy zamiast thyromine nabyc w sklepie z suplementami tyrozyne w kapsulkach /przez internet bo w PL nie ma,to nie lek a bialko ktorego stale brakuje w organizmie i ktore umozliwia prace tarczycy http://www.thyromine.com/ nie robie tu reklamy, przysiegam, chce Ci pomoc bo wiem jakie to cierpienie a mnie pomoglo, ktos na kafeterii polecal.jak sie boisz to proponuje tyrozyne w kapsulkach +troche jodu i ryby morskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×