Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bastylia

Niedowaga

Polecane posty

Gość Bastylia

Mam 17 lat, przy wzoście 168 waże 40 kg. Od pewnego czasu nie mam miesiączki- lekarz kazał mi przytyć. Ale ja nie moge :-( staram sie jeść więcej, bardziej pożywnych rzeczy ale od pewnego czasu na co nie spojrze mam odruch wymiotny. Co ja mam ze sobą zrobić? Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda.na.atkinsie
Moze masz poczatki anorexi i moze pora na wizyte u psychologa. A tak zupelnie praktycznie to jedz malenkie posilki ale czesto. Ladne,kolorowe,pachnace musi byc cos co lubisz.Zacznij slodzic miodem,uzywaj oliwy z oliwek,pogryzaj orzechy to w malej ilosci dostarczy Ci wystarczajaca ilosc kalorii zeby zbudowac sobie wystarczajaca ilosc tluszczu zeby uklad hormonalny znowu zaczal pracowac. Jestem pewna ze to wiesz ale to jest naprawde powazny stan gdy miesiaczka zanika bo to znaczy ze organizm zostal zwyczajnie zaglodzony. Jesli to zbagatelizujesz to moze sie bardzo niefajnie skonczyc lacznie z problemami z zajsciem w ciaze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikala
moj chlopak mial problemy z niedowaga i znajoma aptekarka polecila mu takie mleko w proszku dla tzw niejadkow i ludzi z anemia. Niestety niepamietam jak sie nazywa.Rozpuszcza sie to w wodzie i pije po kazdym posilku puszka z takim mlekiem starczala na ok 3 dni i kosztowala ok40zl . niebylo to zbyt smaczne ale pomoglo Pil to przez miesiac ( z malymi przerwami po kazdej puszce) i przytyl 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie pisane
tak odnosnie braku miesiaczki..ja kmyslicie czy kulturystki ktorych ciala sa praktycznie pozbawione tluszczu tez maja problemy z miesiaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
dziękuje za wszystkie odpowiedzi Anakondo> lekarz też podejrzewał anoreksje, ale ja naprawde chciałabym przytyć, nie mam obsesji na punkcie jedzenia. Wydaje mi sie że problem nie jest po stronie psyche tylko ciała- chciałabym jeść więcej ale nie moge.. mieszkam pod jednym dachem z dietetykiem wiec problemu z pożywnościąi i różnorodnością składników myśle że nie ma. Zastanawiałam sie nad jakąś chorobą, ale robiłam badania i wszystko w normie... A może znajdzie sie ktoś kto też chce przytyć? ginekolog dał mi jeszcze dwa miesiace na przytycie- potem hormony, które jak sam mówił nie są najlepszym rozwiazaniem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulix
nie przejmuj sie ja przy wzroście 153 ważę 35 kg. A najgorsze jwst to że ja wcale nie lubię chudych dziewczyn, odkąd pamietam chcę przytyć, ale jakoś nie wychodzi. W lato nawet nie mogę założyć spudnicy, ani krótkiego rękawka. Może ktoś ma jakieś mądre i sprawdzone sposoby na poprawę apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejhksdk
są specjalne lekarstwa na apetyt , moja siostra brała jak miała z 7 lat bo straszny niejadek z niej był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAP
Mam 15lat i przy wzroście 165cm waże 45kg ale jestem strasznie chuda mam nogi jak patyki i to mnie tak denerwuje.Może sa jakies ćwiczenia czy może dieta żeby przytyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAP
Mam 15lat i przy wzroście 165cm waże 45kg ale jestem strasznie chuda mam nogi jak patyki i to mnie tak denerwuje.Może sa jakies ćwiczenia czy może dieta żeby przytyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
jesteś jeszcze dzieckiem i twoja figura zmieni sie jeszcze wiele razy, a już za kilka lat możesz nawet walczyć z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
jesteś jeszcze dzieckiem i twoja figura zmieni sie jeszcze wiele razy, a już za kilka lat możesz nawet walczyć z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Być może to problem hormonalny, warto byłoby zrobić stosone badania. To może być też problem z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcines
Ja jak miałem 17lat warzyłem 61kg. Byłem chudziutki, drobny- miałem chudziutkie nożki jak łania. Ale trochę diety i treningów i jest ok. Teraz mam 19lat- warzę 85kg- same mięśnie. Normalnie jest ciężko przytyć, trzeba trochę zmienić styl życia, dietę. A chudziutkie laski i tak rządzą- nie ma czym się przejmować przytyjecie. ;) ;) ;) Mogę doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violunia
No właśnie.Jeśli jest sie młodą,szczupłą dziewczyna w wieku 15 lat to nie jest to problem.Dojrzewacie dziewczyny!Ja tez zawsze ważyłam mało i byłam chuda jak patyk.Z przodu deska,z tylu deska...:-) Potem zdaje mi sie ze dobrze wyglądałam.Byłam zgrabna,każdy mi zazdrościł figury.Do teraz mi zazdroszczą,mimo ze "po drodze" zaszłam w ciąże i przytyłam 27 kg!Tak jest.Przed ciążą ważyłam 51 kg,a pod koniec 78kg...Mały hipopotamek,co?Obecnie mam 27 lat i prawie czteroletniego synka i powiem szczerze ze nie jestem zadowolona ze swojej figury.Przy wzroście 169 cm ważę 49 w porywach do 50 kg.Uważam ze to za mało,to samo twierdzi mój mąż,lecz mimo usilnych starań nie potrafię przytyć.Zastanawiam sie czy to stres tak na mnie wpływa (mieszkam w Niemczech i nie potrafię sie zaaklimatyzować) czy po prostu mam taka przemianę materii.Pozdrawiam wszystkich chuderlaków...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikia90
ja to nie wiem co ja jestem... ważę53 kg góra 54 przy wzroście 170 cm... jem dużo.. raczej się nie odchudzam... wszedzie wychodzi na to że mam niedowagę... a chciałabym troche schudnąć.. ale cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 22
mam 32 lata waze 46 kg i mam 172 cm wzrostu {kazdy mi mowil ze po ciazy mi zostanie ale nietety } chce przytyc i co mam zrobic . nie mam anoreksji ani bulimi . tarczyca ok . badania ogolne tez . pasozytow brak .CHCE PRZYTYC I CO MAM ZROBIC . CZY JEST KTOS MADRY ZEBY MI POMOC ? Lekarze mowia ze taka moja uroda ale ja takiej urody nie chce . czekam na wszelkie skuteczne porady . kasiawasil@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak wy mam ten sam problem.mam 21 lata i przy 160cm wzrostu waże 40-42 kg.Jakieś rok temu ważyłam o 10 kg więcej i było mi z tym dobrze.Nagle schudłam.Poszłam do lekarz i okazało sie że niedoczynność tarczycy...ca ła reszta wporządku...ale jest jedno ale...przecież przy niedoczynności się tyje a nie chudnie.Martwi mnie to bo nie moge przytyć mimo ,iż odżywiam się.nie jest mi z tym dobrze...nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr+_oo
I pomyslec ze mialam taki problem w wieku 13- 17 lat Ile Ja sie naplakalam bo za chuda bylam i czulam sie koszmarnie W wieku 14 lat wazylam 33 kg przy 160 cm - zaczelam sie obzerac na potege W wieku 17 lat mialam 164 cm i 42 kg wagi i wciaz czulam sie okropnie Jak przytylam w wieku 19 lat do 47 kg przy 166 cm to juz bylam zadowolona A jak w wieku 20 lat wazylam 50-52 kg to juz przestalam sie sobie podobac i zaczelam sie odchudzac, chore Teraz waze 50 i czuje sie oczywiscie zle, chce moje 45 kg, chociaz Twoja waga jest skrajnie niska, dziwne ze nie masz apetytu, w ogole, trzeba tutaj jakiegos specjalisty no i zmuszania sie do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper 22
a ja mam 23 lata 190 wzrostu i 64 kg wagi no i zerowe szanse na przytycie. cos strasznego. zaczalem jesc bialko i weglowodany ale na razie rezultatow nie widac... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurasss_elk
majac 17 lat wazylem 56 kg przy wzroscie 180. Od kad zaczalem cwiczyc przytlem 7 kg. Dla osob majacych problem z niedowaga polecam odzywki weglowodanowe i bialkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurasss_elk
zapomnialem dodac ze po 4 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
ja mam wage w normie ale mój facet przy wzroscie 175 cm wazy 65 kilo.. mimo ze jest umiesniny i ma pewnie minimum tłuszczu to wyglada strasznie chudo...teraz próbuje przytyc wczoraj zjadł prawie kilo ciastek z czekoladą...i pewnie i tak nie przytyje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugryz
na przytycie nie bierze sie byle czego i nie je sie wiecej niz zazwyczaj + duzo tluszczu, bo to nie ma sensu! musicie jesc rzeczy, ktore sprawia ze powiekszy sie masa miesniowa, np. bialko. duzo bialka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 166, cale zycie (znaczy od 15 roku zycia:) teraz mam 24) wazylam 44 i chcialam przytyc. No i jakies 2 lata temu zaordynowalam sama sobie diete pod tytułem\"żryj wszystko co sie do żarcia nadaje\" :D Wchrzanialam koszmarnie, non stop, aż mi niedobrze było, głownie tłuste rzeczy, smażone (bo lubie w sumie)przytyłam przez miesiac 3,5 kg (rewelka jak na mnie) i co? Urósł brzuch, tyłek, pojawił się cellulit (!!!), wątróbka zaczęła nawalać, a żebra wciąż wystawały:/ Po 2 tygodniach zrzucilam nie wiadomo kiedy i jak 5 kg. Rok pozniej zrobilam ten sam wist - skonczylo sie podobnie, teraz waże 41 kg. Wiec w ten sposob dorobilam sie cellulitu(nawet teraz), rozstępów (za szybko przytyłam) i 41kg. Wiec jedna rada: nie próbujcie same tyć bez fachowej pomocy. Jutro szturmuję następnego lekarza, może temu się uda coś ze mną zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka89
Przy wzroście 161 waże 44-45kg. Wskażnik BMI wskazuje niedowage. W internecie czytałam o jakims wynalazku \"herbalife\". Czy ktos wie co to jest? czy skutkuje? i czy to sie rózni czymolwiek od innych odzywek? Poradzcie cos. chce przytyc chociaz 4kg! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqualine
to forum z nieba mi spada...znam ten problem...próbuję jesc ale mi się nie chce i czuję że rośnie mi wszystko w środku...wszyscy dookoła każą mi jesc ale nawet gdy jem sporo to waga mi spada...miałam podejżenia anemi przy wadze 52kg, dziś prowadząc ten sam tryb życia ważę jush 44kg(niedowaga ok 11kg) i sama nie wiem co z tym zrobić...co prawda omdlenia mi się skonczyły i jush ze 3 miesiące nie mdlałam ale i tak mnie to jakos tak wypompowuje...rady jakie znalazlam nie odnosza skutku...dołączam sie do proźby o podanie jakiegos sprawdzonego sposobu na przytycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam
jeszcze półtora roku temu ważyłam 45 kg przy wzroście 170, zaczęłam pić koktajle HERBALIFE , przytyłam 10 kg. wydałam kupe kasy ale było warto, a gdybym była bardziej systematyczna mogłabym tyle przytyć tyle samo w trzy miesiące, ale nie wyrabiałam z kasą. po za tym herbalife jest bardzo zdrowe. polecam jeszcze megace w miesiąc można przytyć od 5 do 7 kg, tylko to już nie jest takie zdrowe i trudno dostępne, ale i tak warto, wszystkie problemy znikają. ja w końcu czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam
jeszcze półtora roku temu ważyłam 45 kg przy wzroście 170, zaczęłam pić koktajle HERBALIFE , przytyłam 10 kg. wydałam kupe kasy ale było warto, a gdybym była bardziej systematyczna mogłabym tyle przytyć tyle samo w trzy miesiące, ale nie wyrabiałam z kasą. po za tym herbalife jest bardzo zdrowe. polecam jeszcze megace w miesiąc można przytyć od 5 do 7 kg, tylko to już nie jest takie zdrowe i trudno dostępne, ale i tak warto, wszystkie problemy znikają. ja w końcu czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka89
dziekuje za odpowiedz dotyczaca HERBALIFE :) a moge jeszcze zapytac ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×