Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niejędrne piersi

Polecane posty

Gość gość

Czy takie piersi się komuś podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym popieścił. Wydają się minimalnie zbyt jędrne jak na wcale nie wielki rozmiar, ale wcale nie jest jakoś źle - masz niezgorszy biuścik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facet z którym postanowiłam w końcu coś zrobić to mnie się spytał dlaczego mam takie hmm miękkie piersi czy coś (chodziło mu, że niejędrne ale nie umiał tego wyrazić) i to mnie dobiło i sobie myślę, że już nigdy faceta nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miękksie są najlepsze w dotyku a on niech się goni pawian jeden. Ty na tym etapie nie masz powodu do wstydu ani niepewności. Ja bym je wyssał, wymasował i wypieścił i kij twojemu chłopowi w oko ;) Głowa do góry kochana. po prostu szybko znajdź sobie jakieś ćwiczenia na ujędrnianie klatki piersiowej i tyle - żeby na starość nie było słabo, bo teraz nie jest. Pal licho sześć, że jak facet Cię pokocha to nie powinno go to obchodzić jak za 10-15 lat będą wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah dziękuję :P trochę mnie pocieszyłeś ;] No teraz to nie już nie jest mój facet bo już z nim zerwałam znajomość ale przez niego mam dosyć facetów :P A ja ćwiczę, robię pompki i w ogóle ale to raczej dużo nie działa :P niestety nie lubię nosić stanika i tak to jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś nieklasycznych modelów topów i staników? Niekiedy to pomaga. Rozumiem, że to niewygodne, ale spróbuj poszukać, zwłaszcza, że obecnie bardzo często kobiety noszą staniki po prostu niedopasowane. Kobieta z średnim lub dużym biustem bez stanika to jest widok powodujący tzw. szał pał i powinnaś chociaż trochę nam go ograniczać żebyśmy zachowali produktywność i podejście intelektualne. I nie miej dość facetów przed kilku dupków, kochana. Zmień może towarzystwo, ale pamiętaj, że mężczyźni też są różni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy kiedyś wreszcie zrozumiecie że ja facet chce być z kobietą na poważnie, to jest z nią, a nie jej cyckami, czy tyłkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba nawet najbardziej lojalny pracownik lubi duże/fajne premie, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam dobre staniki teraz, ale kiedyś nie nosiłam :P Na pewno się nie zamknę na facetów, ale teraz mam chwilowo dosyć ;] I pisząc tu chciałam się trochę pocieszyć i nabrać nadziei ;p On chciał ze mną być i rozumiem to, że facet ma to gdzieś jak traktuje kobietę poważnie, ale jednak no to dziwnie mi było uprawiać z nim seks z tą świadomością, że ma jakieś "ale" :P Więc się i tak posypało ;] ale nie tylko przez to, przez inne rzeczy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odpocznij sobie od nas trochę, a potem znajdź takiego który nie będzie miał "ale". Tylko potem nie marudź, jak nie da Ci z łóżka wyjść przez jakiś okres czasu ;) Ślemy całuski tobie i twoim piersiom Voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dziękuję szkoda, że wszyscy nie są tacy jak Ty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudno by było jakby wszyscy byli, i sam mam swoje wady ;) Zostawić ci mogę jakiś kontakt jakbyś jeszcze chciała pomarudzić kiedyś, albo wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, jak chcesz kiedyś pogadać to napisz na venth_ke@yahoo.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będzie jakieś ale, jeśli nie dotyczące wyglądu, to charakteru, czasem facet palnie jakieś głupstwo, bo nie pomyśli, ale nie warto się tym przejmować i brać tego do siebie, bo jak ktoś zwróci nam na coś uwagę, to nie koniecznie przez złośliwość. Trochę dystansu do siebie, nie ma ludzi doskonałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dzięki :P może kiedyś napiszę :P On tak samo się tłumaczył - że palnął głupstwo ;] ale w głowie zostało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym przyozdobił twoj*****ony bitą śmietaną! :p To chyba starczy za komentarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty - hahaha masz rację! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bita śmietana... w sumie nie lubiłam w łóżku jedzenia, ale w sumie to nawet fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałem, że ci się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jasne jasne :P Lubię wszystko tylko nie lubię jak ktoś mi maltretuje cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A delikatne ich molestowanie wchodzi w grę? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatnie to lubię, nie lubię jakiegoś gryzienia, ciągnięcia, bicia po cyckach i innych takich rzeczy :P Ale pieszczenie, ściskanie to wiadomo, że lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa przecież :P trzeba spacje usunąć jedynie, innym jakoś działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa i to jak :P Silnie utwardzająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nie jedrne lecz przy badaniu u ginekologa gdy byliśmy z mężem( Bo zawsze mam meża przy kazdym badaniu u ginekologa pochwy wspierał porody ,a mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów do obecności osoby bliskiej.) zalecil meżowi masowanie piersi po okresie uchroni przed rakiem.Do tego każde badanie pochwy u ginekologa jest Ryzykiem zakazeń bo często zdarza sie ,ze dotyka cos ginekolog w gabinecie po założeniu rekawiczek i wklada do pochwy zakażając ją.Daletego mąż patrzy czy jest sterylnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha cieszę się, że komuś coś tam się podniosło na ten widok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyc nie kufas - stać nie musi. Fajowe cyce. Chciałbym takie mieć - a mam dużo mniejsze. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×