Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemam pralki.Ktos tez tak ma?

Polecane posty

Gość gość

Piore codziennie i juz zdycham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nie wyobrażam jak można żyć bez pralki... Ja nie mam zmywarki i cierpię z tego powodu, ale pralka to przecież podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sobie tego nie wyobrażam, może weź na raty zmywarka tez mi by się przydała ale nie mam gdzie postawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam telewizora - i nie cierpię z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skaplikowane ale pozyczki niemoge wziac.Od 2lat piore recznie a mam 25lat.Mowie wam koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie mieć zmywarki? Przecież to nie średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używana pralka kosztuje czasem 150-200 zł poszukaj i nie męcz sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 19:18 A jak można mieć zmywarke to szczyt lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja to czytam to własnym oczom nie wierze jak można żyć bez pralki czy zmywarki ja nawet nie wyobrażam sobie żeby w moim domu zabrakło któregoś z tych sprzętów to już nie chodzi o lenistwo czy zmęczenie ale o higienę przedewszystkim ludzie !!! przecież ręczne pranie czy zmywanie odbywa sie w temperaturze maksymalnej 40c a w zmywarce czy pralce można wybrać program 90 c co jest niemożliwe w zmywaniu czy praniu ręcznym nie zabija sie wtedy bakteri i wirusów robią sie różne choroby pranie czy zmywanie w temperaturze poniżej 60c jest szkodliwe dla zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spodnie swetry itp to wiadomo że pierzemy do 40c ale dziewczyno jak ty pierzesz ręczniki scierki bielizne czy posciel?????????? masakra ja nie wobrazam sobie tych rzeczy nie wyprac w 90 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzasz? :D Jeszcze 10-15 lat temu zmywarka była czymś niespotykanym, ja osobiście nie mam ze względu na brak miejsca (maleńka kuchnia). Nie przesadzaj z tą temperaturą zmywania, co takiego zżerasz, że musisz aż odkażać talerze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś jakaś psychiczna! ja mam pralkę a nic w niej nie piorę w 90 st! Tylko się tkaniny niszczą! to nie len żeby musiałą być pościel gotowana! mamy proszki lepsze niż 100 lat temu, wtedy nie było proszków to ludzie gotowali pranie! Pościel, reczniki piore w 60, bawłnę w 50, tkaniny sztuczne w 40 i wszystko się pięknie dopiera! To nie szpital żebym musiała mieś sterylne ciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kogoś nie stać na pralkę to pierze ręcznie, nie wszyscy żyją jak princessy na utrzymaniu męża-rogacza, niektórzy muszą sami zarobić na sprzęt,prąd i wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na allegro uzywanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie brudasy w tym kraju żyją masakra !!! ja nie przesadzam ale piorąć pościel ręczniki bielizne czy zmywając szklanki lub sztućce w mniejszej temperaturze niz 60c to jest szkoda czasu wody i prądu bo tylko sie namnażają bakterie a naukowo jest udowodnione że w 1 lyżce wody wylanej z pralki o temperaturze 40c jest ponad 2 mln bakteri także pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś prało się w zimnej rzece i jakoś ludzkość nie wyginęła. A ta czyściocha od zmywarki ma coś z deklem. Założę się, że w jej domu można przeprowadzać operacje na otwartym sercu. Pucuje, czyści, odkaża, zmienia majtki pięć razy dziennie i umiera ze strachu sto razy dziennie czy gdzieś nie pojawiła się bakteria. Znerwicowana maniaczka czystości. To ona tworzy tematy o zmienianiu bielizny, skarpet, ręczników, pościeli. Marsz do psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo a ty brudasie jeden wez sie umyj i posprzątaj lub sie wybierz do psycchiatry tak jak zaleciles bo hyba nie jeses normalny jesli nie zmieniuasz majtek i skarpet i pierzesz w zimej wodzie bo ci sszkoda pradu zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedys ludzie nie siedzieli na kafe i tez nie wygineli wiec po co ty siedzisz?> to takie mini poróównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-40 stopni to nie zimna woda, tylko optymalna,żeby nie zniszczyć ubrań. nie czytacie metek? pani czyściocha na klawiaturze też są zarazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha bakterie, wirusy , to co byś powiedziała za PRLu ? Hahaha jak sięna tarze prało albo we Frani . I żyło się lepiej niż teraz. A teraz jak widze te lalki co do zmywania ręcznego zakładają gumowe rękawice to umieram ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://odkrywcy.pl/kat,111400,title,Pranie-ponizej-60-C-jest-szkodliwe-dla-zdrowia,wid,13911795,wiadomosc.html?smg4sticaid=61325b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa lalki to kaleki :D bez pradu by wymarly jak muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzisz włąsnie te panie dobrze robią ponieważ zakładają nowe czyste rękawice i nei dotykają naczyń rękoma na któych mają bakterie a pzy okazji nie zniszczą sobie dłoni a ponadto w rękawicach można zmywać w wyższej temperaturze nie parząc sobie dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak żrą z tych tależy to nie ma wtedy na nich bakterii ? Hahaha Kim Ty jesteś jesz przez sterylną słomke ? Rekawice do zmywania no smieję się z nich to jeszcze zamiast gumowych to niech spawalnicze zakładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nię będe dyskutowała z ludzimi na poziomie brudasów no sorry ja nikomu broniłą nie będe żyć w brudzie i z bakteriami bo mnie to nie interesuje ja i moja rodyina jestem czysta i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne i zdrowo pier/dolnieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi prac majty w 90 stopniach bo tak zasyra majty ze tylko w takiej temperaturze da sie odprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mężowi do buzi bierzesz to też najpier mu moczysz w 90 stoponiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×