Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynka19

nienawidzę facetów świńskich blondynów z siwymi rzęsami

Polecane posty

i siwymi brwiami, opalają się na czerwono nie mogłabym byc z takim facetem za żadne skarby , nawet gdyby był bogaty albo miał dobre serce, jest skreślony z góry ta fizjonomia jest dla mnie nie do przełknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś gooooopia albo małolata.Miałam pisać ale słow brak i bezsilność . Powiem tylko:kocham swojego blondyna.To cudowny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja takich macior jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znaczy że nie lubię blondynów, nie lubie świńskich blondynów a jest różnica pomiędzy świńskim a zwykłym świński blondyn nie ma barwnika skóry rozumiesz tępa dzido ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martynka moze i poziomem nie powala, ale w tym przypadku musze sie pod jej slowami podpisac obiema rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też nie, jest obleśny, wygląda jak ciota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co ich tak nienawidzisz za wyglad ? przecież to chore. Mogą ci się nie podobać i tyle ,ale żeby zaraz siać nienawiść. Mnie się nie podobają i nie kręcą mnie szczupli mężczyzni ,ale potrafię ich lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tez nie jest blondynem... :D jako przyklady ladnych chlopakow pokazujesz brunetow ktorzy maja blond pasemka. :P gdybys ogladala troche telewizji to bys wiedziala ze gosc z twojego 3 zdjecia to brunet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL 24
Ja mam ogólnie odczucie że dziewczyny najbardziej lubią brunetów , albo ogólnie chłopaków z ciemnymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam taki chlodny skandynawski typ urody, rzadki niestety, najwiecej jest owlosionych brunetow z wlochami w nosie i na plecach i z arabskim ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapatych nienawidzę, nie tknęlabym nawet smierdziela :O arabów, cyganów, jakiś brudasów z bangladeszu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynko czy ty myślisz że nas obchodzi kogo ty nienawidzisz a kogo nie? pogadaj o tym z terapeutą albo przyjaciółką, nas na forum to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest choroba albinizm A nie świński blondyn Rownie dobrze mogłabyś napisać nienawidzę kulawych, ślepych, szmaj itd. Życzę ci, żeby nigdy cię żadne kalectwo nie dopadło /oprocz umysłowego, bo to juz masz/ bo też cie będą nienawidzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi czym ty się interesujesz? hahahhaaha co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze nie jest!!!!! zaden oprocz tego ktorego nazwalas swinskim nie byl blondynem!!!! wychodzi z tego ze ty nie lubisz blondynow, tylko lubisz naturalnych brunetow, z opalona cera i polamowanymi na blond wlosami... :) taka prawda... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za gostek na tej focie z linka?wprawdzie nie dla psa kielbasa ale popatrzec i pooblizywac sie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×