Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidzaca

Nienawidze swojego byłego kochanka jak psa

Polecane posty

Gość nienawidzaca

I życze mu ,zeby zdechł jak pies pod płotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystepuje w obronie psow
przyslowie to dyskryminuje psa jako niewatpliwie przeciez najlepszego przyjaciela czlowieka :O mam b dobrze wyszkolonego rottweilera :) poslusznego i kochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dlaczego
a dlaczego mieszasz do tego te biedne zwierzeta? co ci psy zrobily, ze ich nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzaca
Tak pies jest lepszy przepraszam psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystepuje w obronie psow
psa dobrze wyszkolonego mozesz byc pewna na 100 % , on cie zawsze obroni, taki spokojny na co dzien ale poslusznie wykonuje polecenia pani, wiec bardzo prosze, zaniechaj tekstow o nienawisci do psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipton28
A co on Ci zrobił, że tak go nienawidzisz.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego tez
i teraz wymyslam słodką zemste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu tez tego
zycze a nawet jeszcze gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie wrócił na
łono rodziny do żonki i dzieci, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiedzieje
cholera, jak ja swojemu mam tak wkrotce zyczyc, to ja sie jeszcze zastanowie czu to ciagnac..................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipton28
Nienawidze - napisz cos wiecej o nim ......jak Cie skrzywdził....co zrobił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22......
ooo podpisuje sie !!! ja swojego eks kochanka NIENAWIDZE!!!! kurwa 3 lata mi zmarnowal - a niech go .. nienawidze jak... robaka.. brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dopisuje sie, mnie kurwa ponad pięć!!! , w tym czasie rozeszłam sie z mężem, (dzieci nie miesliśmy) i myslałam ze jest całym świetem. A to zwykły gnojas którego ja kocham nad życie a on mnie tylko posuwał bzyk bzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzaca
Cześć dziewczyny widzę ,że macie podobne odczucia do swoich byłych.:) Co mi zrobił niszczył mi zycie ktok po kroku to ja wdałam sie w glupi romans z chłoptasiem był młodszy . A on ubzdurał sobie ,ze to na zawsze zrobił wszystko ,żeby sprawa wyszla na jaw . Konsekwencje były straszne strarty moralne ,finsowe nie do odbudowania . Zwykły szczur ,który zrobił sobie jaja z naszego zycia w imie wielkiej milosci .Tylko miłosc pomylil z fiutem . I teraz musze w tym wszstkim zyc i nie tylko ja bogu ducha winni ludzie ,których to tez dotyczyło . I dlatego zycze mu wszytkiego najgorszego w życiu ,żeby zycie oddało mu to całe skurwysynstwo z procentem .!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przyklaskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
jak którejś jeden ch... w domu nie wystarcza i szuka drugiego na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby pies na ciebie sikał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzaca ...
nienawidzisz swojego kochanjka za to ze sie w tobie zakochal i mial na tyle jaja zeby przestac klamac innych i o tym powiedziec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
prostytutek, kilka kurew też by sie znalazło. Ale takiego paskudztwa jak autorka topiku to ja jeszcze nie widziałam... Zabawiłaś się chłopaczkiem na boku i miałaś nadzieję, że za mały, aby wyskoczyć z foremki, która dla niego przygotowałaś? Ano widzisz, a tu z chłopca zrobił sie prawdziwy mążczyzna, który walczy o swoja miłość. Udław się swoją nienawiścią. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
jako żywo przypomniał mi sie mój ex. Stać go było tylko na obrażenie sie na ludzi, którzy powiedzieli mi że koleś gra na dwa fronty. Nie, absolutnie on nie był winny - to oni, bo oni mi powiedzieli. Więc ich znienawidził. To gorzej niż prostytucja i niż każde kurestwo. Miło sie czyta, że nie tylko faceci maja tak nasrane w głowie, ale co poniektóre panie też. To znaczy, że niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mążczyzną i tak możesz wdepnąc w gówno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez go nienawidziałam
a teraz juz to gowno jest mi obojetne.Zmarnowal mi kilka dobrych lat a przez ostanie robil takie pranie mózgu ,że az boli.a na koniecpokazał gośc taka klase,że nawet jak cos wczesniej czułam to najpierw go znienwidzialam a teraz ma w dupie. a on po wszystkim ma jescze czelnośc wysyłąć mi tęskne eski.tyle ,że ja sie jz na nie nie nabieram.bydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to tobie
nalezy sie dokładnie to czego zyczysz swojemu kochasiowi. to ty wpakowałaś się w romans, on jest współwinny jeśli wiedział, że masz męża i brnął w to. Ale ty to kawał szmaty jesteś, która bawi się ludzkimi uczuciami. Mam nadzieję, że zapłacisz za to z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
do poprzedniczki ; przeczytałaś ZA CO autorka topiku go nienawidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo**
no ludzie maja tupet. to jest rozumowanie jakiegos terrorysty. Saddam kiedys sciagnal w latach swojej swietnosci do domu dwoch jakichs psychologow z USA albo skads tam, zeby pomieszkali z jego rodzina i sie wypowiedzili jakie bledy popelnia, a co robi dobrze itd itp. Psychologowie zostali rozstrzelani po wydaniu opinii. prawdopodobnie zwrocili mu uwage na bledy jakie popelnia. To jest cos starsznego jaka nienawisc spada na ludzi ktorzy chcieli dbrze; chcieli mowic prawde // pewnie moze tam to wszystko rozegralo bez wiedzy stron; moze tez postapic nie w porzadku - ale to Ty autorka bylas oszustka i jesli to wyszlo na jaw; mozesz miec pretensje tylko do siebie; a nie wyzywac sie na innach. to tak jakbys chciala ukarac za swoja glupote kogos innego. Porazka. jak 10cio letnie dzieciatko .. zero pomyslunku; a potem tupta nozkami i drze ryja i szuka winnych .... wstyd, narawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
Chcieli dobrze? no, nie gloryfikuj znowu kochasia co on miał do chcenia dobrze w cudzym małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo**
no ok; ja mowie, ze prawdopodobnie, tak wszystko czyste nie bylo; pewie ten koles dzialal za jej plecami; nie bylo porozumienia stron - ale kurcze przeciez autorka wiedziala w co sie pakuje; a teraz cala wine zwala na niego a sama niewiniatko raczki umywa; przeraz mnie takie brak moralnosci; odpowiedzialnosci, rozumu. swiete krowy tak zwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
mnie przeraża tylko jedno: nieumiejętnośc do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny i przykrywanie tego pokryweczką w stylu: nienawidzę. cała reszta jest mimo wszystko ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo**
ja nie mowie, ze nie jest ludzka. wiadomo, ze takie rzeczy sie zdarzja; wiadomo, ze mogla sie wkurzyc na tego faceta... chodzi mi dokladnie o to co Tobie; zwalic wszystko na kogos innego; strzelic focha i umyc raczki. to jakies braki emocjonalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam w życiu parę
dawczyko masz jakis problem ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×