Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyty

nienawidzę widoku szczęśliwych ludzi

Polecane posty

Gość Antyty

z chęcią dosrałabym im tak by z ich twarzy znikły uśmiechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
serio, mam zamiar niszczyćżycie wszystkim którzy wyglądają na szczęśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze slonca
Mam tak samo.do tego nie znosze filmow obycżajowychh,familijnych,komedii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr B. dr dziennikarstwa joł
Czuje że was facet olał ciepłym moczem i stąd te pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
mylisz się skurwysynie. mi chodziło o wszystkich ludzi którzy śmieja się i cieszą życiem. Nienawidzę ich i chce ich pozabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
tobą rówinież gardzę, dzinnikarze to dno dna i nie masz się z czego cieszyc, bo to najżalośniejszy zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr B. dr dziennikarstwa joł
Możesz mnie pocałować w duupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i moj narzeczony jestesmy bardzo szczęsliwi ;) Tez bys nas zabiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
A ja mam cudowny dzień, ekstra po prostu, od rana uśmiechnięty :):):). Dobre ruchanie w nocy, wieczorem też się zapowiada, idę zaraz zrobić sobie zakupy, potem ugotować coś na szybko, żeby nie iść na piwko z pustym żołądkiem:). Super dzień !!!!!! I nawet nie jest jakoś masakrycznie gorąco, aż chce się żyć ... :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
szkoda mi czasu na takie próchno jak wy każdy kto odpisał mi w tym wątku został zarażony klątwą w ciągu pięciu dni licząc od dziś spotka was coś złego zbierajcie na prozac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadine3
To zapewne dlatego, że sam/a jesteś bardzo nieszczęśliwy/a. A to dlatego, że nie potrafisz doceniać szcześcia. To zazdrość przez Ciebie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Piotrze B. trzeba najpierw mieć dupę żeby ktoś mógł ją pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Kurwa nie zazdroszcze takim bezmozgim tepakom jak ty Nadine nawet nie zauważyłaś że jestem kobietą, jak wynika z tego co napisałam wyżej jak coś czytasz to pewnie ci od razu wylatuje z mózgu za dużo masz w nim pustych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyty ale ty glupia jesteś hehe . Leczysz sie psychicznie ? Ciebie juz dzisiaj pewnie spotka coś zlego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Apasz ciesz się dopóki możesz niedługo to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr B. dr dziennikarstwa joł
O chyba właśnie poczułem te klątwe, musze do toalety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Nie leczę sie ale ty wkrótce będziesz twoja słaba ironia i cwaniaczkowatość wkrotce się skończy uważaj na swojego chłopaczka ja nie chce nic mówić, ale... he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Achhhh ale ile radości daje mi dzisiejszy dzień, nie masz pojęcia ... dawno nie byłem taki szczęśliwy ...cudownie mmmmmm:):):) chciałbym wszystkich wyściskać, kochać, całować, nikogo nie oszczędzać, Ciebie w szczególnośći :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Apaszu naciesz się jak mówię ile możesz bo takie dni już nie przyjdą do ciebie będzie tylko płacz i zgrzytanie zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Toksyczna Kobito nie zastanawiałam sie nad tym musiałabym się zastanowić bo nie wiem może raczej mnie nie drażni tak jak widok tych szczęśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scene_man177
A podnieca cię czyjś ból ? Jestes sado maso ? :) mmm sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Jutro napisze Ci jaki cudowny dzień mam ... do 16 praca a potem spacer z super laską, kolacja, może piwerko w plenerze. Achhhh zapowiada sie lepiej niż dziś... uwielbiam lato !!! Chociaż zima też jest cudowna :):):) Uwielbiam polski klimat, ludzi, miasta, miejsca, ptaki, chmurki, motylki ...WSZYSTKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
nie podnieca mnie ból zwyrodniała pało scene manie dzisiaj przyjdzie po ciebie szatan w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Apaszu masz wśiu bździu w głowie jesteś zerem i na próżno się wysilasz to że sobie wmawiasz że jesteś szczęśliwy nie oznacza że tak jest z twoich słów wynika że nie masz się z czego cieszyć, a twoje życie jest puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie drazni ogolnie widok ludzi ,jakichkolwiek,czy wkurwionych czy z maslanymi oczami, i nic na to nie poradze.Dopóki sie niepotrzebnie NIE odzywają do mnie to staram sie ich nie zauważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
w sumie mam podobnie bo jakby nie patrzec mam wrazenie że wszyscy co mnie otaczają są szczęśliwi a niekonieczne tak musi być niech więc będzie że nienawidze wszystkich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Twoje zdanie ... jak chcesz możesz jutro wybrać się do parku Skaryszewskiego, będę tam na piwku z dziewczyną... zobaczysz jak wygląda zakochana i szczęśliwa para, te spojrzenia głęboko w oczka, pocałunki ... cudownie. Nie mogę się doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
zesrałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Powinnaś się zaopatrzyć w pieluchomajtki, w przychodniach jest wiele szczęśliwych ludzi, radosnych, niosących dobro innym, na pewno dadzą Ci jakiś upust. Będzie dobrze ... pamiętaj myśl pozytywnie, świat jest taaaaaki piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×