Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olcia4310

Niepokojące objawy

Polecane posty

Witam, zacznę od początku od 2 września biore tabletki antykoncepcyjne yasmin. Kochałam sie 7 wrzesnia był to mój pierwszy raz. Mój chłopak spuścił sie na zewnątrz ale powtórnie włożył penisa bez umycia jego . Na drugi dzien po stosunku miałam z samego rana okropne kłucie w podbrzuszu a w kolejnych dniach cały czas chodziła do ubikacji siku . Lecz od 13wrzesnia zaczeła mnie boleć prawa pierś a pózniej lewa, stałam sie senna, boli mnie krzyż. Skąd te objawy co sie ze mną dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do ginekologa. Innej opcji nie ma zeby Ci skutecznie pomoc - na forum na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie organizm musi sie przyzwyczaić do hormonów, nie każdy dobrze toleruje tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres i wymawianie sobie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, klocie w podbrzuszu na drugi dzień po stosunku?:P przecież to nawet jajeczko jeszcze sie nawet z plemnikiem nie zdąży polaczyc! A bierzesz pigulki, wiec nie ma mowy o jajeczkowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz źle dobrane tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
poczytaj może trochę o zapłodnieniu, samo zapłodnienie może wystąpić w odstępie czasu stosunku, a objawy nie wcześniej niż ok.2 tygodnie od zapłodnienia.nawet test wykonuje się najwcześniej 10 dni od stosunku.Jeśli często chodziłaś sikać to może infekcja pęcherza/w takiej sytuacji bez recepty możesz kupić urofuraginę, provag, coś z wit.C i żurawiną/.Jeśli bardzo się przejmujesz zrób test, ale na objawy jest po prostu za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×