Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NeLka89

Nieprzespane noce..

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie:). Mam problem z córka(7 mieś) od 3 tyg nie chce pić ani jeść kaszki z butelki. Zasypia pijąc herbatkę i czasem uda mi się dać jej przez sen kaszkę ale i tak się budzi w nocy i popłakuje.,a po kąpieli jak widzi ze zbliżam się do niej z butelką mleka/kaszki to płacze jak bym jej nie wiadomo jaką krzywdę robiła:(. Je już praktycznie wszystko i baaardzo chętnie:)!! Może macie jakieś sprawdzone sposoby? Chętnie wypróbuje=) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie karmisz ją piersią, nie miałabyś problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja chce kaszę tylko z łyżeczki. Z butli nie. Natomiast teraz ma taką fazę przy zupach, że jęczy i płacze. Wcześniej tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rady o karmieniu piersia serdeczne bog zaplac... i spadaj na bambus:-) Moja mala w pewnym momencie tez zrezygnowala z tego mleka po kapieli -i tez cos ok. 7 miesiaca. Ostatni posilek je ok. 18 , do spania sok rozcienczony woda, a o 21.30 kasza mleczno ryzowa przez sen zazwyczaj. I to tyle, spi ladnie cala noc, czasem ok.4 obudzi sie glodna, ale sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbuj podawać jej łyżeczką tę kaszkę? Moja nigdy z butli nie jadła ale łyżeczką tak trochę tylko..potem całkiem nie chciała jej jeść, więc jadła inne rzeczy. Mleko piła przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie karmisz je jłyżeczką? Moja córeczka zaczeła jesc łyżeczką kaszke na noc jak miała 5,5 miesiąca(jeszcze karmilam piersią ale przestawalam już...potem po 7 miesiącu sama butle odrzuciła(tzn została tylko butla o 5 rano, czyli o 20 zjadała z łyżeczki i spał do 5 jedzenie i sen do 7..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też nie chce juz butli i tez płakała jak tylko ją widziała. Może zje kaszkę łyżeczką taka bardziej gęstą? Moja mama mówiła, że ja nie chciałam pić mleka i jeść kaszki od 7 miesiąca. Skoro chętnie lubi inne rzeczy to niech te inne pokarmy je i tyle. Nie zmuszaj dziecka do jedzenia tego czego nie chce. ja nie widze problemu aby dziekco jało kaskze łyużeczką albo zupkę na kolację czy tez jajecznice etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karmienia piersią, po miesiącu od urodzenia pokarm mi zanikł więc nie każdy ma tyle szczęścia by karmić dłużej!!!! a co do łyżeczki to zje kaszkę ale niewiele bo jest śpiąca i marudna i nawet jak ja zje to i tak budzi mi się w nocy i to często i musi dostać rozcieńczoną herbatkę lub soczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie gadanie tylko. Pokarm nie zanika od tak. Pewnie podawalas butelkę i smoczek dlatego ci zanikl, nie przystawiałaś dziecka do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że herbatkę pije z butelki? Jeśli tak, to może problem nie leży w butelce, tylko w kaszce próbowałaś zmienić na inną lub innej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,próbowałam juz chyba wszystkich firm...skończylam na zwyklej kaszce mannej i je z łyżeczki. Ale kurcze i tak mi się budzi w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×