Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niesłowny facet

Polecane posty

Gość gość

Cześć Poznałam fantastycznego 28letniego faceta. Jestesmy razem prawie od roku. Od miesiąca mieszkamy razem. Mogę wymienić wiele jego zalet ale posiada jedna wadę której nie mogę przeboleć. Jest totalnie niesłowny. Sytuacji mogę przytoczyć mnóstwo koedy nie mogłam na niego liczyć bądź nie dotrzymał słowa. Ostatnia z wczoraj - napisał ze bedzie za 1,5 h a był za 3h... bez słowa uprzedzenia... ja czekałam z kolacja, świecami itd. Wiedział ze taki bedzie miły wieczor. Nie informuje mnie o tym kiedy wyjeżdża, nie dzieli sie swoim zyciem ze mna a stawia przed faktami. Nie wiem czy mam do czynienia z kims kto nie jest gotowy na związek, czy może wymagam za duzo, czy może nie pasujemy do siebie... Nie wiem czy jest sens rozmawiać i czekać na cuda. Juz mieliśmy kilka rozmów które cos zmieniały na pare tygodni. Ktoś ma taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaa. Idzie z kumpelami do baru, zarzeka sie ze bedzie w okolicach 22-23, 3 w nocy telefon "ale ja nie wiem jak to sie stalo ze tak pozno" Umowieni na 16, na miejscu jestem dobre 20 minut przed, 16.20 - w koncu telefonuje, do cholery "a to w porzadku, to juz z domu wychodze" - łaska jakas k..wa czy co? Ugadalem, jesli nie wyprosilem restauracje i kino na ktoras sobote, wszystko zaplacone, czas zarezerwowany , 15 minut przed spotkaniem "a bo ja no wiesz, tak sie zlozylo ze do mnie ta X zadzwonila i pojechalysmy w gory, bede w poniedzialek" - no moze czlowieka strzelic. W koncu zaczela dostawac taki sam olew, czego wynikiem jest kompletny koniec znajomosci, nie bede sie wiecznie pierwszy odzywal. Sadze ze moja ex i Twoj chlopak bardzo ladnie by do siebie pasowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie - "fantastyczny"facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczny d**ek. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to znaczą,że on się z tobą zwyczajnie nie liczy. Nie obchodzi go co o tym myślisz i jak się czujesz. Fantastyczny? To może wymień te jego zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×