Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość tak brzmi moje imie
czesc Kaska no wlasnie tak mam na imie,to calkiem ciekawy temat,kiedys przypadkiem trafilam na jakas ksiazke z imionami,ale co bylo na temat mojego imienia?,teraz nie pamietam,a podobno to takie slynne imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiala**
miałam być anetą, zostałam gosią... imię wybrał mi brat, wówczas pięcioletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriana jestem:D kiedy moja mama byla ze mna w ciazy to byla piosenka o Adrianie i oto jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia nazywała się Aurelia... podoba mi się to imię, mojemu mężowi również :) myślimy właśnie o zrobieniu Aurelki :) a dwie prababcie nazywały się Rozalie :) Rozalia też mi się podoba... nie wiem jak to się dzieje. Ale przez to moje imię bardzo ciekawi mnie znaczenie imion i imiona nietypowe. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiadomo jak :) szczerze mowiac nie znam powodu dlaczego tak mnie nazwali ale musze zapytac, sama jestem ciekawa dzieki za podpowiedz ;) a na drugie mam gocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna dusza
Moja prababcia też nazywała się Rozalia, jej mama też:) Ja nazywam się Małgorzata - nic ciekawego, wolałabym Rozalia, choć niektórym to imię kojarzy się z nieszczęśliwą Rozalką z "Antka", spaloną w piecu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA1975
TO WLASNIE MOJE IMIè.A MAM TAK NA IMIè,BO MOJEJ MAMIE,JAK BYLA JESZCZE ZE MNA W CIAZY,PRZYSNILO SIè,ZE URODZILA DZIEWCZYNKè,KTòRA KRZYCZALA:"CHCè NAZYWAC SIè BASIA,BASIA,BASIA".I NIESTETY POWTARZA MI,ZE IMIè SAMA SOBIE WYBRALAM.WOLALABYM INNE,NIETYPOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoleta jestem
to straszne, wołakją na mnie nilekota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam drugiego imienia i cieszę się z tego. Nie mam zamiaru dawać drugiego imienia moim dziecio, które kiedyś chcę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Nikoleta - nie słyszałam w ogóle o takim imieniu!!! Ale mnie zaskoczyłaś :) mój topik osiągnął zamierzony cel - poznanie nowego imienia :) dzięki Nikoletko 🌻 wołają Cię naprawdę wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam dwoch imion nie liczac tego co na bierzmowanie sobie dalam ale to sie nigdzie nie pisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoleta jestem
jestem pół Bułgarką. moja mama ma na imie Zornitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - lubię to imię. Jest krótkie, proste i \"zgrabne\". Miło mi się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na imie Karina
:) A mialam byc Michalkiem hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petit a petit
mam kolezanke Marcjanne nazywalismy ja na jej zyczenie Marcysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karbuś
Ja mam na imię Karburator :) i jestetm z tego dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imie Klaudyna. a miało być KLAUDIA Tylko ksiądz sie pomylił. Jak podawali moje imie to coś tam żle napisał i ochrzciła mnie Klaudyna zamiast Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karburator - wow! niesamowite! jesteś Polakiem? ciekawe imię, choć brzmi nieco \"ostro\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karbuś
Moja mama pochodzi z Bretanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma na imie Ligia, miała byc Lidia,ale dziadzio się za*ebał z radości i pomyliło mu się przy zapisywaniu u księdza (wyobraźcie sobie mine babci przy chrzcie) :D Mam siostrę Michalinę (miał byc chłopak-Michał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem calkiem normalnie, Monika ;) Ale moja córka już jest Nathalie - bo w Niemczech urodzona i zamiast Natalia wpisane ma w papierach Nathalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja czyli Teeosia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×