Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieważne czy facet jest dobrym człowiekiem, ważne żeby był świetny w łóżku.

Polecane posty

Gość gość

Nieważne czy facet jest dobrym człowiekiem, ważne żeby był świetny w łóżku. Faceci słabi w łóżku mogli by wyginąć i tak są niepotrzebni. Wszystkie Kafeterki tak myślą. Nikogo nie interesuje, że facet pomaga, jest troskliwy i inne bla bla. Jak będzie trzeba go spławić to zawsze znajdzie się powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes dobrym czlowiekiem i myslisz, ze na swiecie sa tylko kafeterki. napisz do mnie kbk-b@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cytatu prymita. no nawet nie poczuje, ze ma dosc. nie zdazy :D do szmat ciagna tylko szmaty. wiec nie obrazaj mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że my kobiety jesteśmy wredne i dobrze nam z tym. Lubimy być postrzegane za wrażliwe, czułe przez jednych i krzywdzić drugich bo sprawia nam to przyjemność. W związku liczy się tylko nasze szczęście, a nie jakiś samców. Nawet jak przez 5 pierwszych lat związku jest fajnie, to mamy prawo skończyć związek przy pierwszych nie powodzeniach. U mężczyzn jest inaczej, oni nie mają prawo do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chochlik. kbk_b@tlen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faszyzm erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry w łóżku, najważniejsze, nie ważne że nie umie porządnie zdania sklecić...ale wy też nie umiecie, więc trafił swój na swego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszystkie Kafeterki tak myślą. " no bo wszystkie kafeterki to k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wredna i zawistna i co z tego. Wymagam, żeby inni pomagali potrzebującym. Ja nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywaj od k... Kobiety mają prawo mówić co myślą. Faceci nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna i zawistna ? czyli jestes nikim. Nie jestes nic warta i pewnie dobrze ci z tym. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiści, że mi z tym dobrze. Zrozumcie proszę, że każda z nas taka jest. Czasem udajemy lepsze, jak są korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyzywam. ja tylko stwierdzam fakt. A to duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda z nas ? czyli masz na mysli wszystkie puste k***wki ? aha to zgodze sie z toba. Dobrze ze jeszcze na swiecie jest masa normalnych wartosciowych kobiet. A wy ? zwykle worki na sperme. Nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu żadna laseczka się do mnie nie przyłączy. Tylu chamów mnie obraza. Trzeba ich tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to ze takich pustych k***wek jak autorka jest coraz wiecej. Za niedlugo nie bedzie normalnych kobiet tylko same szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×