Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieznanemu nam kuzynowi zmarła dwa miesiące temu mama a teraz

Polecane posty

Gość gość

Siostra mojego ojca, a nasz dziadek chce przyjąć kuzyna pod nasz dach. Myślałam chyba wczoraj, że moja mama się wścieknie jak się o tym dowiedziała. Jeszcze kuzyn przyszedł do nas i oświadczył, żebyśmy mu przygotowali pokój bo w tej komunalnej kamienicy nie zamierza już mieszkać. Moja matka powiedziała naszemu dziadkowi , że nie zgadza się na to, by obcy chłopak, syn tego kryminalisty z kryminalnymi genami wprowadził się do jej domu. Dziadek jej odpowiedział, że to ona jest w tym domu obca bo jest tylko żoną jego syna. Ale mnie też to wkurza, że ktoś będzie mi się po domu szarogęsił. Siostra mojego ojca przed laty została wyrzucona z domu, zaszła w ciąże z facetem, który wylądował w więzieniu, żyła od pierwszego do pierwszego a teraz ten chce się do nas wprowadzić i żyć na nasz koszt. Poza tym kuzyn zwyzywał bardzo naszą mamę, jak usłyszał z jej ust, że nie może się do nas wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki nie doczytalam do konca,bo po pierwszym zdaniu oplulam telefon.Czyli siostra twojego ojca,to wasz dziadek ???? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze dziadek powiedział, Twoja matka jest tam obca a nie wnuk po linii prostej- który jest tak samo ważny jak Ty. Mówisz że żyli od 1 do 1, a wy jak żyliście że na garbie w domu dziadka jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle napisałam, źle się wyraziłam, co to ma do rzeczy, mnie chodzi o coś innego. Oto, że pod swój dach sprowadzamy nieznanego nam człowieka. Dziadek twierdzi, że to jego dom i my nie mamy nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się konczy mieszkanie z teściami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie jest przykro, ale wie, że nie może za bardzo podskoczyć bo mieszkamy u niego. Poza tym inna sprawa, jakby dziadek umarł to majątek przechodzi automatycznie na mojego ojca bo dzieci mają prawo w pierwszej kolejności do spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przechodzi automatycznie 50% na Twojego tate i 50% na siostre, a że siostra nie żyje to na wnuka:-). przykro mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziadek umrze, to spadek przyjmuje twój ojciec i ten kuzyn. Jak chce się wprowadzić, to ustalacie kto za niego płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, że rodzice nie mogą zbytnio pyskować dziadkowi. Ja uczę się w prywatnym technikum, brat jest na prywatnych studiach, zarówno moją, jak i szkołę brata dziadek opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty masz czelność naśmiewać się że ktoś żył od 1 do 1 jak sami na garbie dziadka jesteście!! jak wam nie wstyd, mam nadzieje że jeszcze beknięcie i kuzynek da wam popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj chodzi o charakter kuzyna, on bezczelnie oznajmia nam,że zamierza się do nas wprowadzić i mamy mu naszykować jakiś pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, rozumiem że oczekujesz pomocy, porady w trudnej sytuacji .... ale na litość boską, zanim wyślesz to przeczytaj post. Nie da się tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa menda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciwość nie popłaca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony rozumiem wasze rozgoryczenie... ale z drugiej.. siedzicie na garbie u dziadka, bierzecie od niego kasę i jeszcze macie czelność sądzić, że tylko wam się tak należy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może byś się wyprowadziła autorko?????? zamiast narzekać na to, że ktoś wprowadzi się do was i ma prawo tam przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
przecież to kolejne prowo z serii - skomplikowana sytuacja rodzinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwka j****a, może tamtemu się bardziej należy niż tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj moze ten kuzyn nie jest taki zly? to jego ojciec siedzial w pierdlu nie twoj kuzyn moze jest inny lepszy? najpierw go poznaj potem obrabiaj tylek na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzyn wprowadzi się i tak. Mało tego jeśli dziadek umrze, a on dostanie połowę domu, to będzie mógł tą połowę sprzedać komu chce. Będziesz mieć całkiem obcego człowieka u siebie. Lepiej będzie z kuzynem nie zadzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno to twój kuzyn, trochę empatii. Poza tym to nie jego wina ze ma ojca kryminalistę, zmarla mu mama a wy ani krzty wspolczucia. Nawet nie mieszkacie na swoim tylko u dziadka, jak twojej mamie nie pasuje ten uklad to niech sie wyprowadzi na wynajmowane i wtedy będzie sie szarogesic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×