Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie bede mamą i czuję się szczęśliwa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos podziela to szczęście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matką być nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesteś bezpłodna? widocznie natura wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starosc bedziesz miala mocno zryty beret jak kazda kobieta ktura nie rodzila znam kilka takich kobiet i wiem co pisze z kazda jest cos nie tak natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest z nimi Nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starosc bedziesz miala mocno zryty beret jak kazda kobieta ktura nie rodzila znam kilka takich kobiet i wiem co pisze z kazda jest cos nie tak natury nie oszukasz Ale przynajmniej mam czas na słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz kolezanki starsze co nie rodzily to sie wsłuchaj dokladniej w dialog jaki prowadza piepsza od rzeczy i wogule przyjzyj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka to nie jest portal dla ortografików tylko społecznosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest polski portal i trzeba pisać w języku polskim. Nie ma słowa "które" w naszym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kture"*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będe zmęczona, będe miała czas dla siebie, będe miała hajs by pomóc innym, nie będe miała obwisłych piersi i nie będą mi siwiały włosy od zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz jaka ty zaczynasz byc upierdliwa zrób cos ze soba bo bedzie coraz gorzej a "kture"czy"które" brzmi tak samo i kazdy inteligentny człowiek wie oco chodzi tylko z toba cos nie halo juz zaczyna sie dziać pomysl nad tym w słowniku tego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choruje na niedoczynność tarczycy ( która utrudnia zajście w ciąże) i 8 cykli starań za mną... Czyje narastająca we mnie frustrację i mam ochotę się poddać ale nie wyobrażam sobie życia bez dziecka wiec będę walczyła dopuki się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niawet nie lubie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo pestunia89 nie poddawaj sie i to jest mondre rozumowanie kobiety zycze powrotu do zdrowia no i slicznego zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest przeludnienie, brakuje pracy ale maciory rodzą, bo ich egoistyczne zaczcianki sa na ierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PESTUNIA89 pisze się DOPÓKI a nie DOPUKI. Co jest do ch***** z tymi matkami/ przyszłymi matkami, że żadna pisać bez błędów nie umie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisze się MĄDRE a nie MONDRE!!!! Ludzie, co Wy w szkole robiłyście? Zamiast się uczy chyba już o dzieciach myślały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeludnienie o twoja osobe niema pracy dla pijaków,lewusów,nierobów praca jest tylko godziwej płacy niema ciekawe zaco bedziesz zył na starosc teraz składki kture płacimy ida na emerytury dla uprawnionych a ty z twoim rozumowaniem staniesz sie zebrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty z tą twoją ortografią wal się zaczynasz juz zanudzac szkołe podstawową ukonczyłas eksternistycznie a teraz wszystkich chcesz poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIEPszA I WOGuLE takich słów w j polskim nie ma.A pisze W ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też zauważyłam, że im wczesniej się rodzi ym bardziej ortografia zanika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od "u"lub"ó" nikt cie niechce i masz kompleks a nie ze niechcesz dzieci bo przypiepszasz sie o pierdoły a zgredów nikt niechce ruc..ć i został ci wibrator i słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że wiele osób rezygnuje z dzieci. Dużo takich ludzi się rozwija i pomaga charytatywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani od ortografi @Ludzie co Wy w szkole robiłyscie? @czy robiliscie? słowo" robiłyscie" nie wymienia sie przez rodzaj męski no chyba ze słowo#Ludzie# dotyczy kobiet opusciłas lekcje czy ktos ci wyrwał kartke ze słownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie dzieci nie przeszkadza w udzielaniu sie harytatywnie !!!!!!! chyba ze sie ma mały mózg ograniczony do ortografi i pomocy bezdomnym psą i kotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, że posiadanie dzieci utrudnia kontakty ze słownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj juz spokój z tym słownikiem idz sie wybrandzlój i do spania rano masz lekcje i od nowa marzenia o mezczyznie ktury by cie przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×