Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samtona-od-zawsze

Nigdy nie miałam chłopaka na pważnie, czy już zawsze będę sama?

Polecane posty

Gość samtona-od-zawsze

Mam 21 lat. Mieszkam w Anglii od 2 lat, gdzie się uczę i pracuję, w ciągu tych 2 lat umawiałam się z różnymi facetami, ale nigdy nie zaiskrzyło i zwykle kńczyło się na kilku randkach. W Polsce nigdy nie miałam chłopaka. W tym roku przyjechałam na wakacje, ale nawet nie mam się z kim klegować, bo wszystkie koleżanki mają chłopaków. Tylko ja zostałam sama. Dlaczego tak się dzieje - nie wiem. Nie jestem supermodelką, ale brzydulą też nie. Jestem ładniejsza od niejednej koleżanki, a w ciągu tych 2 lat w Anglii jeszcze wyładniałam. Mam dość samotności :( Chciałam się bardziej wyżalić i dowiedzieć czy są też takie jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
jestem w takiej samej sytuacji , tylko ze ja mieszkam w Polsce I MAM 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonnon
jezu, 18 lat sam byłem jak palec, nie udawało sie nic, a teraz znalazlem wspaniala dziewczynę. już 6 mieiescy jestesm i ani ja sie nie zmienilem ani nic, po prostu w koncu trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
ja tez nie należe do najpiękniejszym ani do brzydkich , ciesze sie z tego jaka jestem , a pocieszam sie tym ze kazdy ma swoje przeznaczenie i ze moze znajde sobie chłopaka ,. ale czasem mam doły przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarta truskafkowa
mam koleżankę....27 lat, jest troszkę przy kości, ale ogolnie wspaniala babka, inteligentna, rozsadna z poczuciem humoru, wesoła i nawet chlopaka nie ma, nie mowiaz juz nic o mezu, czy dzieciach...z tego co pamietam wiekszość zycia jest sama...a szkoda ....zasluguje na kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
moze los bedzie dla mnie łaskawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
tarta truskafkowa, ta twoja kolezanka napewno tez spotka fajnego faceta i bedzie z nim , to ze jest przy kosci troche -to nic .. faceci lubia troszke ciałka. kochanego ciała nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samtona-od-zawsze
Ja też nie jestem super zgrabna, jestem taka jak mama i zawsze będę miala taka figurę, nawet po urodzeniu dziecka (rodzinne ;p). I jestem pewna, że za parę lat to ja będę jedną z lepiej trzymających się kobiet w gronie moich koleżanek. C do tej drugiej połówki to może i racja, ale nie chcę też czekać nie wiadomo ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
samotna od zawsze -- takie uczucie zawsze przychodzi nagle , nawet mozna poznac kogos w sklepie podczas zakupów itd, przeciez jestesmy młode , nie mamy 60 lat , trzeba troche czesciej wychodzic gdzies, bar , dyskoteka jakis klub .., ja wierze w to ze kiedys bede szczesliwa mając druga polowe , ale czasem mam doła ze jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do 30 lat nie mialam
zadnego chlopaka, nawet na "niepowaznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
najlepsza metoda na znalezienie to --nieszukanie ...... ja nieraz wychodze gdzies z przyjaciółką i kolezanką do baru albo na dyskoteke to sie bawie , nie szukam na siłe wzrokiem chłopaka i nie zalecam sie , poprostu sie bawie , bo co ma byc to bedzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm. wróżka 1
zalezy od układu planet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samtona-od-zawsze
No ja się zawsze tak wypizdrze na każde wyjście, nawet na miasto. Nie to że wyglądam przerysowanie, czy latam w 9cm szpilkach non stop. Poprostu staram się wyglądać super. I po co? A ci faceci to są też dziwni.. Gapią się, gapią się ale żaden nie podejdze! Nie uważacie dzidewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam faceta 2 lata od marca jestem sama boje sie ze juz nie znajde tego jedynego choc samotnosc czasem doskwiera, probuje wykorzystac ten czas tylko dla siebie:) facet sie znajdzie, jak nie dzisiaj to jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
ja tez sie stroje i tez nie do przesady , delikatny makijaz itd.., jestem zadbana dziewczyną itd, ale jak gdzies wychodze to nie mysle o tym zeby spotkac faceta , jak czegos za bardzo chcesz to sie tworzy blokada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
fajna madchen- a mozna wiedziec ile masz lat ? ale jak nie chcesz to nie pisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 8 sierpnia koncze 19lat:) ja nie bede plakac ze nie mam faceta najwidoczniej jeszcze nie przyszla na mnie pora:P widze ze faceci sie za mna ogladaja, wiec jeszcze nie jest tak zle, kiedys tego swojego znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
ostatniej nocy byłam na dyskotece z przyjaciółka to tez sie za mna oglądali i zaczepiali .. wiec chyba nie wygladam najgorzej , trzeba troszke uwierzyc w siebie i nie szukac na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na m - masz racje:) ja na ostatnim balecie z kolezanka lesbijki udawalysmy:D a faceci wierzyli:D doszlo do tego ze tanczylysmy w srodku a na okolo faceci stali i sie patrzyli:P mi zeby sie facet spodobal, musi miec cos w oczach:P inaczej nie ma szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
fajna madchen - ładna dziewczyna z ciebie , mówie to serio , ładne oczy buzia i wogóle .... ja jestem bardzo komunikatywna otwarta itd , ale nie jestem natretna jak nie które laseczki , jak zobaczą typa ładnego to sikaja za nim itd , najwazniejsze jest , nic na siłe , spokojnie a to samo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez otwarta jestem:) i sie z tego ciesze;) a z ta natretnoscia to u mnie roznie bywa:o po wodce jak za duzo wypije to natret ze mnie niezly:o dlatego juz wodki nie pije:P a jak mi sie jakis facet podoba to nie patrze na niego jak w obrazek, tyle ze probuje jakos zwrocic jego uwage na moja osobe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
ja lubie jak faceci sie mna interesuja bo chyba kazda kobieta to lubi , najwazniejsze zeby był odpowiedni , charakter jest bardzo wazny , według mnie facet musi byc zadbany czysty , czyste dłonie przedewszystkim , powinnien ładnie pachniec , pełna kultura , musi miec "to cos " w sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
dodam ze jestem 5 miesiecy sama , byłam w okropnym związku -toksycznym, zostawiłam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwracam uwage na oczy jak maja cos w sobie, w ogole w spojrzeniu jak facet cos ma to reszta sie tak nie liczy:P wazne tez zeby nie byl chujem:P nie podobaja mi sie wypicowani faceci w stylu ronaldo:) ja chce normalnego faceta, tu i owdzie zarosnietego:P z naciskiem na owdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
justyna---chodzi ci o "m" w moim nicku? bo nierozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
ja zostawiłam mojego faceta na dzien kobiet - przyjechał do mnie z winem kwiaty itd... (myslał ze to jest takie wazne ..) powiedzialam mu "panu juz podziekuje .." ZE KONIEC JUZ .. facet 27 lat a kompletnie niedojrzały i wogóle tandeta :( i tez mam małą ulge ze jestem sama ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja ci poiwiem tak bylam z nim 2 lata i o poltora za dlugo pojechalam do neigo na tydzien po ciuchy, ale juz z zamierzeniem go zostawienia a na tydzien bo wczenisje samolot mialam wykupiony a ze 800km od mojego domu wiec juz zostalam ten tydzien on myslal ze cos sie zmieni, romeo sie zrobil, codziennie kwiatuszki, sruszki balam sie ze zmiekne, ale nie zmieklam:) czuje sie swietnie wiedzac ze sie od niego uwolnilam tyle co ja w ten zwiazek zainwestowalam to jest glowa mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na m
a ja byłam rok z moim ex, ale powiem ci ze traktował mnie jak słuząca (oczywiscie nie od razu) na początku jest chemia i totalne zaślepienie ... ale potem jak zobaczyłam ze ten człowiek mial uzaleznienie od play-station i przyłapałam go jak przedziurawiał prezerwatywy :O, chcial mi zrobic dziecko i mnie "uziemnić" :O i wiele innych powodów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja chcialam miec z nim dziecko pozniej na odchodne mi powiedzial ze mogl mi dziecko zrobic to bym z nim zostala, niedoczekanie moje:o tez mi powiedzial ze zyczy mi faceta ktory mnie pobije do nieprzytomnosci, brutalnie zgwalci i zostawi, madry to on nie byl moj mnie strasznie zmienil, ja ejstem oszolom i szalaput, a przy nim bylam cicha ale juz znowu oszolom ejstem i jest dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×