Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia28lat

niskie cisnienie kołatanie serca

Polecane posty

Gość asia28lat

prosze o porade od dwóch dni mam bardzo niskie cisnienie 100/60 i nierówną prace serca czuje jak by mi kołatało zle to znosze zdarzają sie zawroty głowy w moim przpadku to dosyc zaskakujące i dziwne obiawy bo pół roku temu byłamwszpitalu na oddziele kardiologicznym z powodu migotania przecionków i wysokiego cisnienia 150/100 niewiem dlaczego to cisnienie nagle takie niskie i skąd te kolatanie serca to bardzo uciązliwe prosze o porade co mam z tym robic dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iść do kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
a czym sie objawia migotanie rpzedsionkow?? Ja ogolnie mam niskie cisnienie i wysoki puls, wiem jakie to meczace, idz do akrdiologa. Ja gdy bylam ostatnim razem dowiedzialam sie ze z moim s4ercem jest ok a problem dalej zsotal i do tego mam skurcze dodatkowe...makabra, pomagam sobie uspokajaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie idz jak najszybciej do lekarza, masz prawdopodobnie zaburzenia rytmu serca, moze znowu migotanie przedsionkow a moze czestoskurcz, im szybciej sie zglosisz tym szybciej uda sie umiarowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
ale powiedzcie mi co to migotanie czym sie objawia bo moja akcja serca to tak przedzial 90-130 czy to moze byc migotanie? jak sie to odczuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy migotaniu przedsionkow napadowym jest uczucie nierownego bicia serca, towarzyszyc mu moze spadek cisnienia, oslabienie, zawroty glowy, poty... czestotliwosc rytmu moze siegac do 200/min przy rytmie 90-130 to troche malo na migotanie napadowe... chociaz roznie moze byc... mozliwe ze to skurcze dodatkowe, watpliwosci wyjasni EKG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
mialam keidys takie cos wracajac z pracy przez jakieskilkanascie minut. kopanie przewracanie sie serca, szarpania, nie wiem jak to nazwac w kazdym bedz razie normalnego rytmu nie bylo. bylo mi goraco, spocona bylam ale nie zemdlalam. Czesto mam tak ze w stresie mam takie akcje ale nigdy ejszcz enie bylam na to w wszpitalu i nigdy nie zarejestrowalo mi sie takie zdarzenie an ekg a nawet holterze:( a moze cos grozic przy tkaim migotaniu?? a moze to nie bylo to bo samo przeszlo/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia28lat
dziekuje za porady udam sie do lekarza bo niepokoja mnie te migotania serca zwlaszcza ze one wystepują wraz bardzo niskim cisnieniem i zawrotami glowy dotego dzisiaj zasłabłam ,a najdziwniejsze jest ze niemam zadnego stresu prowadze raczej spokojny tryb zycia obawiam sie ze to moze byc cos z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia28lat
czy powinnam sie połozyc do szpitala??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza! On wie najlepiej. Sama szukałam po forach i w końcu trafiłam w szpitalu po tym, jak zemdlałam w pracy nic przyjemnego. Teraz chodzę do Józefowa do centrum kardiologii i już nie miałam takiego epizodu od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nerwica albo faktycznie jakiś problem z sercem najlepiej by było zrobić badanie holeterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zacznij od magnezu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie !!!! nie widzicie ze ten temat urwał się 2009 r? wasze rady są juz niepotrzebne autorowi/ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałaMi65 a czy masz jakiegoś konkretnego lekarza, którego możesz polecić? Bo ja szukam i dużo o tym centrum słyszałam, że podobno do Józefowa się opłaca jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, spamowcy przekopuja stare watki, zeby ze swoja obrzydliwa reklama sie wcisnac, niby to komus z pomoca..... ekhmmm:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekmirek
do mierzenia cisnienia polecam ciśnieniomierz Simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo różnych ciśnieniomierzy miałam w życiu także w miarę jest z czego porównywać. Teraz mierzę modelem Simple Sanity i jestem z niego zadowolona, na pewno szybki i też ręki za mocno nie ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę dać zielone światło modelowi Simple, polska produkcja od Sanity, szybko reaguje, nie czeka się długo na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikokk
Szybko napełnia mankiet nasz Senior firmy Sanity, i przy okazji nie ściska jakoś specjalnie boleśnie ramienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata555x
Chwalimy sobie z mężem ciśnieniomierz Simple, ten jest o tyle fajny na tle innych że przenośny, lekki, pod pachę można go wziąć i się zmieści z zapasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś zależy żeby automat miał duży wyświetlacz to ja Senior mogę polecić, już bardziej czytelnego ekranu to się chyba nigdzie indziej nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pasuje Easy Med dobry jak parę osób mierzy bo ma pamięć rozbudowaną, no i ogólnie łatwy w obsłudze z wyświetlaczem na kturym wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy większej liczbie osób które będą korzystać sprawdza się Easy Med, tu jest pamięć pomyślana dla 3 ludzi, 3 x30 tak zapamiętuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaklimek
Dobrze wyglada i dobrze pracuje aparat Senior jak ktos chce babci czy dziadkowi kupic to ten się powinien nadać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Automat na ramię Senior kupowałam mamie i dobrze się jej korzysta, zwłaszcza mówi że sama obsługa jest dużo prostsza niż w jej poprzednim ciśnieniomierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent dla dziadka zamawiałam w styczniu Senior i z tego co mówi to działa dobrze, nie zawiesza się podczas pompowania, łatwo można się połapać w odczycie wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wyświetlacz z bardzo dobrą widocznością wyników ma na pewno model Senior super sprawa jak ktoś ma słabszy wzrok, ja sobie chwalę bardzo ten wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mogę doradzić nasz model Simple, długo tutaj baterie wytrzymują zanim trzeba wymienić, także ekonomiczny w użytku ciśnieniomierz na pewno ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×