Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A green bag

No to sie porobilo

Polecane posty

Gość A green bag

Przegladalam sporo ogloszen o prace w UK i co? Wszedzie, doslownie wszedzie - nawet do hotelu, na zmywak, na kase wymagane sa przynajmniej 2 referencje, dokladne podanie 2 poprzednich prac (imie, nazwisko pracodawcy, telefon, e-mail, zakres obowiazkow, okres zatrudnienia, powod rezygnacji z pracy...), no oczywiscie o dobrym angielskim nie wspominajac, bo to w koncu oczywiste! Wychodzi wiec na to, ze jesli ktos swoja pierwsza w zyciu prace chce znalezc na Wyspach to teraz juz raczej ma na to bardzo nikle szanse, tak samo, gdy ktos nigdy w UK nie pracowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie! może wreszcie to dziadostwo przestanie przyjeżdżać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zaczelam czytac o realiach w UK dla "poczatkujacych". Nie wyglada to najciekawiej. Ja mam referencje z UK - sztuk 1 - sprzed 10 lat :O x x Doradzono mi wybrac inny kraj, nie UK. Wybrac taki, ktory jest NAJLEPSZY dla obywatela. I teraz siedze i mysle co poczac. Zrezygnowac z UK? Wybrac inny kraj? Jesli inny, to JAKI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wypraszam sobie: dziadostwem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj o nazwie Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polske wybralam 10 lat temu! x Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A green bag
Drogi gosciu Ci, ktorzy Ci odradzaja robia to dosc slusznie...Pracy w UK jest coraz mniej, wymagania coraz wieksze nawet wlasnie na ten przyslowiowy zmywak, coraz drozsze zycie, coraz wiecej ludzi...No i przepraszam, ale zarabiajac £6.19, £6.30, £7 itd.na godzine i to brutto oczywiscie nie jestes w stanie normalnie zyc, jedynie wegetowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie twierdze, ze dobrym pomyslem jest wyjazd do UK. Wlasnie zdaje sobie coraz lepiej sprawe z tego, ze ciezko tam juz jest. Ale dalej mysle o emigracji. UK to nie jedyny kraj w UE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A green bag
Ktos, kto jest tu od lat, ma doswiadczenie, referencje, jakis konkretny zawod, super opanowany jezyk to ok, pewnie radzi sobie niezle, ale nowi? No coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A green bag: a nie myslisz o wyjezdzie do innego kraju niz UK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrac taki kraj ktory jest najlepszy dla EMiGRANTA. i przede wszystkim ten kraj ktorego jezyk sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co sobie niektorzy wyobrazaja ? W Polsce to niby tez tak przyjmuja na ladne oczy, bez zadnego doswiadczenia, referencji etc ? Niestety, nie ma nic za darmo. Dla mnie powyzsze warunki nie sa wcale jakimis kosmicznymi. Srednio rozgarniety czlowiek jest w stanie je spelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×