Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balbina balba

Normalna, prawidłowa ciąża

Polecane posty

Gość balbina balba

Witam! Właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży: normalnej, bez powikłań, bez plamień, nie muszę brać żadnych lekarstw podtrzymujących, nie mam żadnych męczocych objawów, mogę zachowywać się tak jak przed ciążą :) Wszystko jest OK! Czy są tu jakieś dziewczyny w ciąży, które mają też wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Gratulacje! I oby tak dalej. W pierwszych dniach też czułam się dobrze, dopiero potem mnie dopadły tzw. "męczące" objawy ciąży. :( Ale wzne jest też Twoje nastawienie. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina balba
Hej Ninka! W którym tygodniu ciąży jesteś? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cholera
haaj.... 21 tydzien... od poczatku bez problemow.. bez mdlosci.. zgag.. normalnie gdyby nie fakt ze nie mam okresu i deko mi brzusio urosl..(teraz to szybko urosnie..) to nie odczuwalabym... czasem tylko jestem spiaca i czesto sypiam popoludniami.. nogi mi jeszcze nie puchna.. krew w porzadku choc czerwone krwinki leca troche.. pozatym.. jesli chodzi o moje ogolne samopoczucie.. jest luks!! ninka.. a potem zbnaczy kiedy?? ja zaczelam juz 6 miesiac.. mam nadzieje ze teraz to tylko ksztalty beda mi przeszkadzac ew. .moze puchnac beda nogi?? a.. kregolup mnie troche czasem pobolew.a.. ale to z tego wzgledu ze mam skolioze i o tym to wiedzialam juz od 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cholera
haaj.... 22 tydzien... od poczatku bez problemow.. bez mdlosci.. zgag.. normalnie gdyby nie fakt ze nie mam okresu i deko mi brzusio urosl..(teraz to szybko urosnie..) to nie odczuwalabym... czasem tylko jestem spiaca i czesto sypiam popoludniami.. nogi mi jeszcze nie puchna.. krew w porzadku choc czerwone krwinki leca troche.. pozatym.. jesli chodzi o moje ogolne samopoczucie.. jest luks!! ninka.. a potem zbnaczy kiedy?? ja zaczelam juz 6 miesiac.. mam nadzieje ze teraz to tylko ksztalty beda mi przeszkadzac ew. .moze puchnac beda nogi?? a.. kregolup mnie troche czasem pobolew.a.. ale to z tego wzgledu ze mam skolioze i o tym to wiedzialam juz od 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cholera
poprawka.. 22 tydzien..czas szybko leci... ;] juz z gorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Ja już mam dzidzię 12 miesięczną. Także jestem już po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina balba
dziewczynki piszcie jak to było u was! ciąża to taki fajny stan! czuję się zupełnie wyjątkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Czułam się wyjątkowo tak od 3 miesiąca (odpuściły dolegliwośći wczesnej ciąży), do 8 miesiąca (pojawiły się dolegliwośći zaawansowanej ciąży). :) To rzeczywiście jest WYJĄTKOWY STAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,u mnie tez wszystko było świetnie,dopóki w zeszłym tygodniu nie dopadł mnie jadłowstręt,mogę jesc tylko owoce i pic soki,nic innego,ani warzywa,ani mięso,ani słodycze,ani nawet herbata nie maja szans u mojego żołądka,jestem więć uziemniona w domu,bo wszelkie wyjście wiąze się z ogromnym ryzykiem zwymiotowania(Czuje się,jak na bardzo ostrym kacu..).Najgorsze jest to,ze trzyma mnie tak przez cały dzien..I chyba nie ma na to naturalnego sposobu,więc wkrótce wybieram się do lekarza.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina balba
Dziewczyny - a w którym jesteście tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda już jestem po ciąży...dzidziuś w sobote skonczy 10 miesięcy ale tak samo nie bylo zadnych problemow. Od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy czulam sie znakomicie...taka szczesliwa, nawet kolezanka mowila mi ze jak patrzy na mnie to \"bije\" ode mnie taka radosc, ze promienieje szczesciem :-) Ubieralam sie zawsze tak aby bylo widac ze jestem w ciazy...przez cala ciaze nie mialam zadnych mdlosci, opuchnietych nog...nawet w 7/8 miesiacu wybralam sie na wczasy na Chorwacje w sierpniu, opalalam sie, plywalam w morzu. Zapisalam sie na kurs prawa jazdy i zdawalam praktyke w 9 miesiacu i ZDALAM. Jedyna dolegliwoscia jaka odczuwalam to zgaga pod koniec i troszke wyspac sie nie moglam bo cierpie na rwe kulszowa. Potem cesarka czyli nawet podczas porodu nie odczulam niedogodnosci zwiazanych z ciaza!!! Zycze wszytkim przyszlym mamusiom takiej ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez cala ciaze czulam sie swietnie i mialam celujace wyniki wszystich badan.dopiero w drugiej polowie dziewiatego miesiaca troche puchly mi nogi i mialam kilka razy zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina balba
jak to dobrze poczytać :) No więc ja jestem w 8 tygodniu i nie mam żadnych dolegliwości. Trochę bolą mnie piersi i jestem wyczulona na zapachy. Ale nie mam żadnych mdłości! Super! Fasolka mam nadzieję rozwija się prawidłowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przestan
fasolka? baby w ciąży są nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja też tak myślałam - do 26 tygodnia, kiedy wylądowałam na patologii ciąży ze skurczami. Powodem był trywialny katar a mało nie skonczyło się tragedią. I od tego momentu jestem na obowiązkowym zwolnieniu już do konca ciąży, mam brać nospę i magnez, bardzo uważać, zeby się nie zmęczyć, ograniczyć seks do niezbędnego minimum :) - i szlag trafił prawidłową normalną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do A_B
Piszesz że robiłaś prawo jazdy w ciąży. Czy były jakieś problemy np. z dopuszczeniem do egzaminu. Bo ja też chcę zapisać się na prawko (jestem na początku ciąży) i obawiam się czy nie zachodzą jakieś przeciwskazana i jak odmienny stan jest przyjmowany podczas egzaminu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina balba a na kiedy masz termin porodu?? Jeśli na kwiecień 2006 to zajżyj na forum \"Kwiecień 2006\" to porozmawiasz sobie z nami, kwietniowymi mamusiami :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam sie na kurs jak juz bylo dobrze widac brzuszek...jezdzilam nie zapinajac pasów bo tak bylo mi wygodniej - instruktor nie mial nic przeciwko temu, byl bardzo mily...nie raz mu opowiadalam jak tam moje usg i wogole :-) Na egzaminie z teorii bylo spoko, niektorzy patrzyli mi na brzuszek ale to chyba z ciekawosci, no i ta swiadomosc ze nie zdaje sama a z dzidziusiem dodawala mi otuchy i zdalam za 1 razem (ogolnie milo to wspominam). Potem praktyka...oj tu juz nie mozna bylo zaprzeczyc czy jestem w ciazy :-) Egzaminator jak to egzaminator...byl dosc \"suchy\". Po placu powiedzialam mu ze bede jezdzic bez zapietych pasow poniewaz sciska mi brzuch...zgodzil sie bez problemu. Potem jak jezdzilam zagadywalam do niego troche, bylo spoko...a jak juz wrocilam to normalnie ze mna rozmawial :-) Wiec nie mial do mnie jakis \"ale\" ze baba w ciazy i na prawko idzie. Bardzo milo to wspominam i jestem dumna ze zdawalam z dzidziusiem... nie kazda kobieta ma taka szanse :-) Aha...jeszcze jedno...ciaza dodatkowo sprawila ze sie tak bardzo nie denerwowalam, mialam wkoncu "malego" pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
hej:) Ja jestem w 22 tygodniu ciąży, nie miałam zadnych mdłości z czego bardzo sie ciesze, ale od czasu do czasu głowa mnie boli a tak to nic echo i gdyby dzidzia nie kopała wogóle nie wiedziałabym że tam jest:)pozdrowionka dla przyszłych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero w 14 tygodniu, ale od początku nic złego nie czułam. Raz mnie porządnie mdliło, ale to nie od ciąży tylko się z mężem czymś zatruliśmy, bo on też cierpieał. Tak w ogóle to wszystko świetnie. No może czasami robi mi się słabo, ale to dlatego że mam niski ciśnienie. Jak ty masz normalne to nie masz się co martwić. Narazie to jak mam tak przechodzić ciążę to mogę być w ciąży nawet kilka razy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×