Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NOVA Legionowo opinie

Polecane posty

Gość gość

Może ktoś coś na ten temat powiedzieć, bo chciałam się zapisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia89000
Ja chodzę na Technik Usług Kosmetycznych i sobie bardzo chwalę. Nauczyciele świetni, zajęcia są ciekawe, na miejscu, i uważam że to świetna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllllaaaa
Nova to szkoła na poziomie...fajna kadra, miła atmosfera, pomocni pracownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka234
Ja też polecam NOVA, chodziłam na kurs fryzjerstwa i był na bardzo wysokim poziomie. Własna pracownia, bo zajęcia odbywały się w Warszawie, ale zapisywałam się w Legionowie. Pani która prowadziła bardzo kompetentna pod każdym względem. NAPRAWDĘ WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam!!!! Skończyłam kurs stylizacji paznokci i jestem bardzo zadowolona!!! Dobrzy wykładowcy , zajęcia praktyczne w miłej atmosferze. Po porostu ekstra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jak najbardziej szkołę NOVA. Jestem po kursie BHP i stosunkowo szybko udało mi się dostać pracę. Karda nauczycielska jest bardzo kompetentna, ciekawi ludzie - ogólnie same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka90890
Jak najbardziej szkoła jest kompetentna - warunki umowy zawsze zawarte są w umowie, dodatkowo Panie zawsze chętnie wytłumaczą wszystko dokładnie i zwięźle. Sama jestem słuchaczem i jestem zadowolona. Nigdy nie zostałam oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że jedna osoba pisze te pozytywne opinie. Ten sam styl i podobne nicki, mógłbyś się bardziej postarać, pracowniku szkoły NOVA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatkosia2
Ja mogę Novą polecić, zapisałam się na technik logistyki i nie narzekam. Wszystko jest ok, nauczyciele w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko, chodziłem i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_sekle
Ja też nie mam co narzekać wszystko było ok. Praktyki w porządku także nic do zarzucenia nie mam. Pani prowadząca Kosmetykę naprawdę w porządku, fajne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja cis
Ja polecam Nova, chodzę do TUK i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest ok nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert258
Przeniosłem się do Novy z konkurencyjnej szkoły i nie żałuje. Tutaj nauczyciele chcą uczyć i robią to na wysokim poziomie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela7890
Ja mogę NOVA polecić jako szkołę. Zrobiłam kurs z dietetyki i sobie chwalę. Dobrzy wykładowcy dobre przygotowanie zajęcia interesujące. Jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuulla
Skończyłam pierwszy stopień kursu fryzjerskiego i jest ok. Teraz zapisałam się już na drugi stopień. Jak skończę kursy zrobię jeszcze technika usług fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinous
Ja polecam Novą.. Miła atmosfera.Nauczyciele jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś mi powiedzieć coś o technik usług kosmetycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_sekle
Ja chodzę na TUK i jestem jak najbardziej zadowolona. Fajni nauczyciele, dużo wiedzy na temat kosmetyki i wszystkiego z tym związanego. Jeżeli chcesz się zapisać to jak najbardziej mogę c***olecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Technik usług kosmetycznych, to mogę c***owiedzieć, że warto. Ja chodzę, nie narzekam. Dobrzy nauczyciele, fajnie wykładana wiedza na temat nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się ta szkoła podoba...po prostu trzeba trochę chęci i zaangażowania w naukę i idzie jak po maśle...odrobić zajęcia można, sesja też do zadania i to bez problemów... dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do LO i nie narzekam. Trochę późno się za to wziąłem, ale chociaż zapisałem się do dobrej szkoły. Nauczyciele w porządku nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczę się w tej szkole i wcale nie zauważyłam tam jakiś problemów. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem, wszystkie godziny przewidziane do zrealizowania zostały przeprowadzone. Nie mam nic do zarzucenia tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek276
Ja mogę Novą polecić jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona po kursie fryzjerskim. Wysoki poziom nauki więc jak najbardziej wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu908
Moim zdaniem szkoła jest jak najbardziej w porządku. Kadra nauczycielska, warunki edukacji jasne więc nie ma się co czepiać. A jak komuś coś przeszkadza no to przecież nic się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę NOVĄ polecić. Jest ok. Kierunki są naprawdę tanie i dobrze wykładane. Kadra nauczycielska ok. Poziomo wysoki więc trzeba się uczyć, ale po to przecież chodzi się do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ponownie się zapisałem do LO bo już raz nie chodziłem, a teraz żałuje. Szkoła jak dla mnie w porządku. Nauczyciele również ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Jak dla mnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła w porządku, wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się tam szkoła podoba, zajęcia praktyczne ok. Fajni nauczyciele, nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×