Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NOVUM chodza u was domokrążcy

Polecane posty

Gość gość

i chca podpisywac umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzili.Na szczęście perypetie z tą firmą należą już do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8888
Domokrążcy nie, ale przedstawiciele firmy mnie odwiedzili, umowę podpisałam i jestem zadowolona a to już któryś miesiąc z kolei leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byli u mnie, taka forma sprzedaży, dobra jak każda inna. Przedstawili mi propozycje od od firmu Novum, przeczytałem umowę i wyszło mi że to mi się jednak nie opłąca, ale muszę pochwalić ich przedstawicieli za wysoką kulturę osobistą i nienachalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś przeszkadzają "domokrążcy" to niech zadzwonią na bok albo wejdą na stronę internetową i sami się zapoznają z tym co novum im proponuje. na pewno nie będą czuli się oszukani jak podpiszą z nimi umowę - ja mam od nich prąd i jest oszczędność to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draptyk
Mi tam ci "domokrążcy" nie przeszkadzają. Ludzie pracy i trzeba ich szanować. Mi Novum pasuje i mam od nich prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj domokrążców bo nie wiesz czy ty nim nie zostaniesz! A novum jest okey! bardzo pozytywna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_zosia
Dokladnie powiedziane, zadna praca nie hanbi. Trzeba wszystkich szanowac. Ja wlasnie sie przymierzam do zmiany operatora produ. Strasznie duze rachunki place :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzą u mnie "domokrążcy" z Novum i podpisałem z nimi umowę. Jestem bardzo zadowolony, z Novum oszczędzam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać "domokrążców". Forma sprzedaży jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie tak. Wystarczy słuchać ze zrozumieniem i czytać umowę. wtedy nie będzei mowy o oszustwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dokłądnie czytać umowy któe się podpisuje, a jak czegoś nie rozumie to dopytywać. Dodatkowo ma się 10 dni na zerwanie umowy, więc nie ma problemu. O oszustwie nie może być mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wczytałem w umowę z której wynikałao że będę dostawał dwa rachunki - jeden od dostawcy, a jeden od dystrybutora prądu, nie byłem więc tym faktem zaskoczony. Zaskoczyło mnie natomiast to, że rachunki były sporo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Przecież dwa rachunki, kiedy w sumie płaci się mniej, to nic złego. Zachęcam jeszce do rozważenia pakietów u nich na inne usługi. To jeszcze bardziej pomaga w oszczędzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzą złodzieje i naciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza twoja wypowiedź... Firma jest solidna i warto się nią zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie podpiszę żadnej umowy z domokrążcą. TO są niedouczeni ludzie, zatrudniani z łapanki, mają kasę od podpisanej umowy, żadnej podstawy, zatem wciskają klientom te umowy, nie ważne, czy jest korzystna dla nich, czy nie. A najlepszymi klientami są dla nich ludzie starsi, których łatwo nabrać. Ja z tą firmą o której piszecie co prawda nie miałam styczności, ale swego czasu chodzili domokrązcy z netii i mojej babci wcisnęli umowę, a miała wcześniej z tp. Efekt był taki, że przez pewien czas dostawała 2 rachunki, choć zapewniali ją, że umowa z tp zostanie zakończona, co nie było prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×