Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaadddwqsfe43fc

NOWA FALA LODZ

Polecane posty

Gość aaaadddwqsfe43fc

Czy ktos byl w salonie NOWA FALA w Lodzi? Na ul. Piotrkowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart A.
Byłam z gruponu. Byłam zadowolona z usługi (farba). Dobry klimat,spokój i mili ludzie z obsługi (pani fryzjerka i wlaściciel Kuba ). Polecam po cięzkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafel1989
A czy któraś z was była może w Nowej Fali na rekonstrukcji włosów Joico? Słyszałam, że trzeba umieć ją zrobić żeby były efekty a nie w każdym salonie to potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELANTA
Ja byłam na regeneracji. Mogę ze spokojem polecić. Faktycznie od razu wyczuwa się efekt. Groupon kupiłam z ciekawości i nie wierzyłam, że to coś da. Jestem milo zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekwalczyk
Pozdrawiam salon Nowa Fala! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektana
Jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona z usługi (Groupon). Zostałam super obsłużona i nie miałam poczucia, że jestem klientką drugiej kategorii jak to nieraz miało miejsce w innych firmach z branży usługowej (bo nie był to pierwzsy kupon jaki kupiłam;) ) Polecam na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariawaria
Podpisuję się pod tym. Nowa Fala bardzo spoko. Najlepiej zrobiona dekoloryzacja jak dla mnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaatilda
absolutnie nie polecam. byłam raz z groupona i raz normalnie. pani naburmuszona i mało kontaktowa. kolor tragedia chciało się płakać po prostu a do tego wszystko trwa bardzo długo. ale najwiekszy problem to ten kolor, chociaż długo tłumaczyłam jak bym to widziała pani zrobiła po swojemu stara metodą i mam przypalone włosy. odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowa
No cóż atmosfera w porządku, ale faktycznie kolor i wygląd tego co otrzymałam odbiega od tego co chciałam zobaczyć, początkowo nie było nawet tak źle( światło i wygładzenie na szczotkę) ale następnego dnia rano przeżyłam "załamanie nerwowe" włosy zamiast naturalnych przejść wyglądają jak grube pasma rozjaśnione z gdzieniegdzie z jeszcze grubszymi ciemniejszymi ;( pomimo tego że nie chciałam aby ich cieniować to i tak się tak stało, co wygląda koszmarnie !!! i do tego są dopiero teraz zniszczone!!! Z mojego punktu widzenie stracony czas i pieniądze, jeśli zwodzą Was inne opinie to raczej się nimi nie kierujcie :( chyba że zależy Wam na wyglądzie "Pani z mięsnego" ( przepraszam wszystkie Panie z mięsnego) Pozdrawiam i czekam jak się spierze odrośnie i zregeneruje ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Nowej Fali. Byłam tam robić fryzurę na wesele. Najpierw pani zaproponowała mi koka na czubku głowy, połączonego z warkoczem. Odpowiedziałam, że źle czuję się w związanych włosach i chcę tzw. nieład artystyczny. Pokazałam całą masę zdjęć, żeby przybliżyć o co mi chodzi. Rezultat? Po 2,5 godz siedzenia na fotelu i po 3 poprawkach musiałam umyć włosy i sama się uczesać... Straciłam tylko czas i pieniądze..no i masę nerwów.. Po mnie przyszła dziewczyna, której zaproponowano tą samą fryzurę co mi na początku ( kok z warkoczem ). Uważam to za brak profesjonalizmu. Myślałam, że uczesanie dobiera się indywidualnie do rodzaju włosów i przede wszystkim kształtu twarzy.. a tam wszystko chyba "hurtem" idzie.. Stanowczo nie polecam tego salonu. Ja na pewno tam nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_monia
byłam z gruponem, ale zaskoczyli mnie pozytywnym podejściem. fachowa porada. fajnie fryzjerka dobrała kolor. jedyny minus, to że jest duży ruch tam. co chwila ktoś dzwonił. mimo to wyszłam zadowolona. z tego co wiem, koleżanka z pracy też była na ścięciu i nie narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni zarabiają tylko na grouponie, normalnie nie ma tam żadnego ruchu. Zadna normalna osoba ktora poszla tam raz juz nie wraca. Straszna, przemadrzala fryzjerka bez wiedzy, nie zwraca uwagi na to co mówi klientka. Efekt był koszmarem, zwricilam na to uwagę, fryzjerka powiedziała mi ze taki kolor jest ok i ona nie widzi problemu. Na baleyagu spedzilam 5 godzin! To jest kpina i okradanie ludzi a nie fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Brak profesjonalizmu, fryzjerka beztalencie (szatynka z długimi włosami, nie wiem jak inne bo juz tam nie wroce). Osoby z groupoona traktowane jak klienci piątej kategorii. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutna tragedia
Te pozytywne komentarze to chyba wstawiaja właściciele zęby im interes nie upadł, ewentualnie beznadziejne fryzjerki z nowej fali które boja się ze straca prace i nigdzie juz nie znajdą zatrudnienia. Jedyna pozytywna cecha tego to w miarę miły wystrój, nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutna tragedia
Te pozytywne komentarze to chyba wstawiaja właściciele zęby im interes nie upadł, ewentualnie beznadziejne fryzjerki z nowej fali które boja się ze straca prace i nigdzie juz nie znajdą zatrudnienia. Jedyna pozytywna cecha tego to w miarę miły wystrój, nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piripiri
A ja szczerze mówiąc jak czytam te komentarze to nie ogarniam... Sami czasem nie wiecie czego chcecie, a potem tylko narzekanie! Salon genialny - jako jeden z niewielu nie jest kolejnym "ultra studiem design-fryzjerskim" tylko porządnym salonem, z doświadczoną fryzjerką a przy tym genialnym klimatem. Ja byłam zadowolona ze wszytskich usług z jakich tam skorzystałam a chodzę regularnie już od jakiegoś czasu... POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna darko
ja chodzę na balejaż regularnie do nich i jestem bardzo zadowolona z efektu. (bardzo drobne pasemka, zero plam, włosy nie żółte). dokładnie i dobrze dobrany kolor. komuś musiało faktycznie coś nie przypasować bo 4 opinie w ciągu 15 minut, to nie przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipired
Ja jestem bardzo na tak. To pierwszy salon gdzie jak mówie że chce skrócić włosy o 2 cm to faktycznie scinają tyle. w innych salonach zawsze było na odwrót i wracałam załamana zbyt krótkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościni
Dziękuję za piątkowe spotkanie i poprawienie mi nastroju. Efekt bombowy. Początkkwo balam się tak radykalnej zmiany ale jestem z niej zachwycona. Dziękuję! Będę wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetuen
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile się płaci za wizytę u fryzjera tam (samo strzyżenie, włosy średniej długości, do ramion)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszki
Rewelacja. Byłem z córką, która jak typowa pięciolatka cierpi na nadmiar energii i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż minutę;))))) Dotychczasowe wizyty u fryzjera kończyły się wielkim wrzaskiem i niemałym wstydem;))))))) Tutaj jest wreszcie fryzjerka, która umie podejść do małego dziecka i już została potraktowana przez moją Zuzkę jak dobra ciocia. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoscini
Ja wczoraj byłam na widzewie w ich salonie. Czuję się po tym spotkaniu pełna pozytywnej energii. Miły klimat i super sympatyczna obsługa. Uśmiech i pełna kultura. Będę wracać. A na Piotrkowskiej jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogę ze spokojnym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikasza
Mimo, że moja wizyta trwała ponad trzy godziny - czas minął jak z bicza strzelił. Miła, swobodna atmosfera przywodząca na myśl raczej spotkanie w gronie znajomych niż zimne zawodostwo do którego przyzwyczaiłam się podczas wizyt u innych stylistek. Trafiłam do fali z polecenia koleżanki z pracy (buziaczki Gosiunia;) i jestem zaczarowana! Mogę polecać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia M T
Słyszałam dużo opinii i sama jestm bardzo ciekawa jakie będą efekty pracy pań fryzjerek. Wymarzyłam sobie radykalną zmianę stylu w związku z wieloma zmianami w moim zyciu. Chcę zacząć jako nowy człowiek. Od jutra świat należy do mnie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoolaa
Pierwszy raz oprócz samej usługi otrzymałam też masę porad. Dzięki nim mogę sama poradzić sobie w domu z moimi włosami. Panie zaproponowały mi niewielką zmianę, ale ja czuję się o niebo lepiej. Widać, że dziewczyny robią to z pasji. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wizycie w salonie na Widzewie nie polecam osobom, które mają kręcone włosy. Pani nie miała nawet suszarki z dyfuzorem, tłumaczyła się, że mają tylko jeden dyfuzor, który dziś jest w salonie na Piotrkowskiej. Poza tym robiąc równocześnie innej Pani farbę ubrudziła mi bluzkę, nic się nie odzywając oczywiście. Po podcięciu i wysuszeniu włosów wyglądałam jakby uderzył we mnie piorun. Całe szczęście Pani widząc swoje nieprzygotowanie, wcześniej dzwoniłam umówić wizytę i zaznaczałam, że mam kręcone włosy, skasowała mnie tylko na 31zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×