Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrzonka1

Nowe kierunki medyczne (szkoły policealne) - na jakie opłaca się iść?

Polecane posty

Gość mrzonka1

opiekunka medyczna asystentka stomatologiczna technik/pomoc dentystyczna sterylizacja medyczna i in... co sądzicie? może wy już pracujecie w powyższych zawodach? jakie jest zapotrzebowanie na dany kierunek? proszę o duuużo wypowiedzi - nie wiem, na co się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrzonka1
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrzonka1
halo halo! :) nikt nie uczeszcza\nie pracuje w takim zawodzie medycznym?? prosze bardzo oopinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
technik dentystyczny chyba najlepszy, tak mi sie kojarzy ze protetycy najwiecej wyciagaja wprawdzie technik to nie to samo ale w stomatologii najwiecej sie zarabia jesli chodzi o medyczne zawody poczytaj sobie co sie tam robi, moze asystentka stomat ale to tzreba stac i gapic sie komus w paszcze caly czas, wiecej biegania ma asystentka co podaje narzedzia itd niz dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam technika farmacji i pracuję kilka lat w zawodzie przede wszytkim musisz o lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zagubiona
myszka- na nie zarabiasz gorzej jako technik?ile mniej wiecej sie zarabia? opowiedz cos wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
technik denstystyczny nie ma szans - przyjmują tylko i wyłącznie po akademii medycznej - to prestiż, bo ten kierunek jest na wydziale lekarskim obok stomatologii i lekarskiego, Technik farmacji jest opłacalny w mieście, w którym po akademii medycznej po farmacji jest specjalizacja tylko apteczna, jeśli to większe miasto jak wa-wa gdzie po farmie jest więcej możliwości to technik ciężej sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na Asystentke Stomatologiczną do Szkoły GoWork.pl w Poznaniu, mają najtańsze czesne spośród wszystkich Szkół, będę płaciła tylko 49 zł na miesiąc i dostałam jeszcze tablet. Myślę że aststentka sto. to dobry kierunek, z przyszłością. Jestem dobrej myśli !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkawawa
współczuję ci tego goworku. już ich przerabiałam, też się cieszyłam że tanio, ale szybko zobaczyłam że chodzi wyłącznie o kasę, olbrzymie grupy50osobowe, zero materiałów, tylko teoria,nie ma żadnych pomocy, plakatów nic, jedno wielkie bagno, zmieniłam na inną szkołe i teraz jestem zadowolona, prawdziwe gabinety w szkole, materiały, narzędzia, głowy, fantomy, szczęki jakieś wykłady pokazowe, np. teraz higienistki z ostatniego semestru miały zajęcia z czyszczenia jamy ustnej i każda z nich dostała najnowszy model elektrycznej szczoteczki do zębów z pastami. Inny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z medycznych to tlko i wylacznie oplaca sie byc lekarzem - byle jakim ale lekarzem!!! ja skonczylam ratownictwo med na akademii med potem mgr i studia podyplomowe i mam 30 lat ii koncze studium kosmetyczne....ani kasy ani szacunku miec nie bedziesz jesli niejestes lekarzem.....ew farmaceuta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przejrzyj oferty pracy. Z tych kierunków widuję tylko czasami oferty dla asystentki stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś studiowałam tu www.wzspgdynia.pl i było mega fajnie, duzo sie dowiedzialam i pozyskałam mega fajnych kontaktów... aktualnie jestem na stazu i zamierzam sie starac o prace w szpitalu :D trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka uczy sie tu www.dental.szczecin.pl i generalnie poleca te szkole, wiec moze tutaj poczytaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto jest się zainteresować tą szkołą policealną http://stm.edu.pl/ mają naprawdę fajną ofertę, dobrze uczą, myślę, że można powiedzieć, iż generalnie dużo można dzięki niej osiągnąć potem w zakresie umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola880
z szkół medycznych najlepsza jest Plus edukacja we Wrocławiu. Mają Opiekunke dzieciecą, Asystentkę i Higienistkę stomatologiczną. Opiekuna medycznego.... a w tym roku chca tez otworzyc technika masażystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina7798
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada to jest w Cosinus. tam wogóle się nie trzeba uczyć. w Plus edukacji jest poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stach8909
ja cie kręce ale komenty. no reklama istna. ale swoja droga we wrocku duzo dobrych rzeczy słyszałam o tej całej Plus Edukacji to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha ostatni komentarz hit! Reklama, która wytyka innym reklamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale odpowiem. Kto tam p*****lolo, ze technik dentystyczny jest obok lekarskiego i stomatologii? Owszem, są takie studia, ale zrównywać je z lekarskim to żenada. Ale z wymienionych na początku zawodów najlepszy. Technik farmacji tez dobry, obecnie w każdej aptece musi pracować magister, ale techników wciąż się zatrudnia, bo pensje są niższe. Opiekunka medyczna - zależy w jakiej formie, w szpitalu koszmar. Za czasów studenckich trafiłam na moje pierwsze praktyki lekarskie na oddzial geriatrii. Strasznie współczułam opiekunkom, oczywiście jako studentka musiałam im pomagać. Praca polega na karmieniu, myciu, zmienianiu pieluch, przewracania z boku na bok, dźwigania. Kręgosłup wam zaraz wysiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta żadne studia medyczne oprócz lekarskiego, stomy i farmacji... taka prawda. Pielęgniarki praca jest ciężka, a zarabiają grosze. Ratownictwo medyczne to samo. Może analityka medyczna jeszcze nie jest taka najgorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dobrze przemyśleć kierunek i dobrze wybrać szkołę. Ja wybrałam https://medica.edu.pl/szczecin/medyczna-szkola-policealna/technik-masazysta i jestem bardzo zadowolona, że na nich trafiłam, zawsze chciałam być masażystką, po prostu mnie to ciekawiło. Szkoła solidna, z dobra kadrą, dużą ilością zajęć praktycznych. Przeszłam przez niepubliczny zakład opieki społecznej a teraz od dwóch lat pracuję w salonie spa i bardzo lubię moją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się 2 lata temu do Plus Edukacji, skończyłam asystentkę stomatologiczna, a teraz jestem na higienistce stomatologicznej, prace mam i to naprawdę dobrze płatna w zawodzie bo faktycznie przygotowują do zawodu wiec pozostaje mi tylko napisać polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tam jestem, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×