Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Zapraszam na ten watek wszystkich, ktorzy chca zmienic swoj tryb zycia, zdrowo sie odzywiac, uprawiac sporty, wprowadzic rozne pozytywne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarszczona Mariola
Ja bym chciała jakoś naciagnąć moje zmarchy. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarchy nie sa takie zle, pod warunkiem, ze sa od smiechu a nie od zlosci :) JA to zawsze sobie mysle, ze dobrze byloby chodzic w turbanie, hahaha A tak powaznie, to sport, zdrowe odzywianie, duzo wody bardzo pomagaja. No i oczywiscie dobra kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarszczona Mariola
Ale ja mam najwiecej na czole, ze złości, dlatego noszę grzywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarszczona Mariola
No i mimo że jestem szczupła, mam taki podbródkowy obwis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarszczona Mariola
Chyba raczej chirurg plastyczny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola kup sobie kwas hialuronowy czysty + jakiś olejek odpowiedni do Twojej cery ale nie zapachowy czasem :) a w ogóle wejdz na stronkę www.zrobsobiekrem.pl/ i poszukaj jakieś serum i maseczki na zmarchy :) tyle mogę Ci pomóc ja miałam dwie na czole ale ze starości a nie złości i są prawie niewidoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, hej Gerda :) Tak, olejki sa dobre, tez uzywam. A tak w temacie, to ostatnio studiuje temat witaminy C, narazie biore acerole, ale rozwazam zakup tego kilograma z Akademii Witalnosci. Bo ponoc te witamine to trzeba brac czesto, bo ona sie bardzo szybko rozklada. Mysle, zeby sobie zrobic taka kuracje, bo wiadomo, ze na sto procent mam duze braki. Kolezanka ostatnio polecala mi ksiazke: "Ukryte terapie", wlasnie o witaminach, musze sobie kupic. Jak wnuczus Gerda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaka ulga, Gerda, co nie? Nikt sie nas wreszcie nie bedzie czepial, mamy swoj wlasny, najwlasniejszy, zalozony przez nas topik, czy tez topikele jak to tu na kafe mowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super susana zobaczysz ,że do nas ludziki przyjdą bo my fajne laseczki jesteśmy :) hehe :) no topik jest twój : susana i sancho pansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest nasz, a nie moj! Dzis drugi dzien z epapierosem, trzymajta kciuki, dla mnie to naprawde rewolucja, ale jestem bardzo entuzjastycznie nastawiona. Plan jest taki, zeby sie najpierw przyzywyczaic, potem zejsc z nikotyna do zera, a potem moze kompletnie odzwyczaic. Napisz, co myslisz o tej witaminie C Gerda, i czy probowalas takich kuracji, ze sie bierze wit C wiele razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wnuczuś ok :) dzięki rośnie ale cyca nie chce tylko mleko ! no tę wit C musisz kupić koniecznie ! i dosypywać chociażby do soków . Powiem Ci coś na ucho : byłam tam wczoraj po olej lniany i jakieś pierdoły co mi się pokończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tez nad wit D i K2 (ponoc trzeba brac razem), chlorella i innymi, tylko nie chce przesadzic, bo wiadomo, tych suplementow jest mnostwo i na pewno branie wszystkiego nie jest konieczne.Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie czyli wychodzi na to że ja chyba też się do was przeprowadzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czyli wychodzi na to że ja chyba też się do was przeprowadzę ? wyżej to byłem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, obliczylam, szczeka ci opadnie, ze na paleniu oszczedze ok 600 zl miesiecznie, o piwie nawet nie wspominam :) Wyobraz sobie, ile zdrowych rzeczy moge za to kupic! Zebym tylko nie przedawkowala :D Widze sie jako bombe witaminowa hehehe A olej lniany ssasz, czy tez po prostu dodajesz do roznych potraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo wrażliwy i chory żołądek i nawet nie brałam się za ten test z wit C bo mi po pomarańczu już wykazuje maxa jeśli wiesz o czym mówię acerole z reishi biorę i wit C sypię do soków jak masz konkretne pytania to pisz ale gdybyś zamawiałam wit C to zamów od razu sodę też kg i siarczan magnezu też kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Deep, przeprowadzaj sie, rozkladaj klamoty i rozsiadz sie wygodnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze mi napisz co z ta soda i z tym siarczanem robic, ile brac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszych wpisach gości i Miśka trochę sie zdemotywowałem na kontynuowanie naszego wątku na poprzednim forum niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep jak najbardziej :) witamy :) witamy :) może agatka jeszcze zajdzie :) Deep muszę CI zaliczyć wczorajszy 9 dzień tu bo tam jak zobaczyłam tych gości to mi sie nerwica włączyła i poszłam sobie na gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Deep tez ci bedziemy zaliczac :) Ktory to dzien 11? 12? Napisz mi, prosze, jak cwiczysz. Ty biegasz, jezdzisz na rowerze? Chodzisz na silke? Ja dzisiaj ide pocwiczyc. Wychodze za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda dokładnie odechciało mi się wczoraj pisania jak przyszedłem z pracy masakra jakaś Oczywiście zaliczaj mi kolejne dni bo jest gerda naprawdę duża podbudowa -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm susana wszystkiego naraz Ci tu nie napiszę bo CI namieszam więc biore przed sniadaniem 20 minut -2 tabl chlorelli w czasie sniadania lub zaraz po 1 tabl wit D 2000 jednostek 1 tabl reischi z acerolą 1 tabl oleju z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan noo ja się już zadomowiłem hehe więc tak ja od 3 lat jeżdżę na rowerze od 2 miesięcy coś tam zaczynam biegać i nawet nie jest tak żle,no również dużo chodze po górach. Niestety od 2 tyg mam zastój raz że pogody nie ma to w pracy zaś dużo roboty i nie ma czasu . Polecam rower nie ma chyba nic lepszego na stresy,można dużo też sie odchudzić rower porostu jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susana napisz w tytule po : "na ustach zamiast serduszka z susan i gerdą :) fajnie by było : Nowe zycie po ... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach z susan i gerdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×