Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowo poznany chłopak

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Mam problem z pewnym chłopakiem, którego poznałam rok temu w wakacje przez moją koleżankę i jej chłopaka. Wiele razy o mnie wspominał po tym czasie, ale nigdy nie odważył sie do mnie odezwać, az do teraz. Zaczęliśmy sie spotykać od niedawna, w sumie to spotykamy sie 1-2 w tygodniu, ze względu na to, ze sie uczę i nie mam dużo czasu nawet dla siebie samej. Bardzo dobrze czuje sie w jego towarzystwie i mimo to, ze nie przepadam za znajomościami damsko-męskimi, bo zawsze chłopaki prędzej czy pózniej sie "zakochują niby" i musze jakos od tego uciekać. Z nim jest zupełnie inaczej w ogóle nie czuje sie spięta ani nic. Nawet raz spaliśmy razem w jednym łożku (do niczego nie doszło) Niestety nie on nie chce byc ze mna, ponieważ dopiero co zerwał ze swoją dziewczyna z ktora był 2 lata. Mimo to, twierdzi ze mnie bardzo lubi i mu sie podobam i chce dalej sie ze mna spotykać. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze boje sie ze sie w nim zakocham, bo nie moge przestać o nim myślec jak z nim nie rozmawiam. Także nie lubie z nim chodzic do miasta, bo boje sie, ze mnie znajomi z nim spotkają. Tak, wiem to głupie nawet mimo to, ze nie jestesmy para... Nie wiem co mam zrobic czy dac sobie spokój i zając sie nauka czy spotykać sie z nim dalej jako "kumpela" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×