Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

nowy czajnik elektryczny

Polecane posty

Ten czajnik jest genialny. Bardzo mi się podobają takie czajniczki a ten wygląda po prostu ślicznie. Jest mega jak dla mnie. Sama się nad nim zastanawiam. Troszkę mnie cena stopuje, ale nie wiem jak długo :D Pewnie w końcu tak czy inaczej go sobie kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelmer naprzykład
odradzam bosha i kenwwod oraz moulimex szybko się psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zdecydowanie podoba mi się ten czajniczek z electro, który zaproponował jeden_moment. Tylko obawiam się, że jego pojemnosć nam nie wystarczy. Ale jest taki ładniutki. Nie ma większych wersji tych modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No nie ma innych wielkości, ale założę się że spokojnie ci ten czajnik wystarczy. Nie gotujesz wody dla 1o osób chyba, albo się mylę :> No, ale skoro narzekasz. Tutaj masz pojemniejszy czajnik, ale juz nie taki ładny http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Czajnik_ZELMER_17Z016-42537,140.html ale tez ma swoje plusy, chociazby pojemność 1,5litra, pokrywa zabezpieczająca przed przypadkowym otwarciem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah a co w sytuacji kiedy robimy jakieś domowe przyjęcie?? Goście mają w kolejce czekać?? Ale skoro nie jesteś przekonana co do tego czajnika z powodu jego pojemności to może poszukaj jakiegoś większego i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie 1 litr pojemności to trochę mało. A co powiesz na ten czajniczek http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Czajnik_ZELMER_17Z017-42545,140.html 2 litry pojemności już chyba dają radę? Znajomi nie będą musieli czekać w kolejce na zrobienie kawy, czy herbaty :D :D A zelmer to dobra firma. I też ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono, 2 litry będzie najoptymalnie wybrać. więc zostaję przy tym, co mi dlaciebiewszystko, poleciłaś. Dziękuję. Zaraz sobie go w electro zamówię. Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz 10 lat czajnik z TEFALa-mialam go cale studia,gdzie uzytkowalo go nawet 8 osob na raz-skubany jest niezniszczalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze do usług :-) A na przesyłkę nie będziesz musiała długo czekać, bo akurat oni mają wszystkie sprzęty u siebie na stanie więc nic nie muszą zamawiać z hurtowni. W poniedziałek powinien być u ciebie w domu :-) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie doszedł, ale mamy dopiero 13, a u mnie listonoszka przychodzi trochę później zwykle, ale poczekamy zobaczymy :) Dzięki za zyczenia 'smacznego', ale zupy w tym czajniku gotować nie zamierzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może wodę na zupę (na przykład chińską z torebki :D :D) można :D :D Jak zamówiłaś przesyłkę pocztą polską to może trwać trochę dłużej - to różnie bywa. U mnie poczta to jakoś dziwnie teraz rozwozi i listy normalnie tak kolo 13 - 14 a paczki to dostaje w godzinach 17 - 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajnik doszedł. Wyglada identycznie jak na zdjęciu na stronie electro. Sprawuje nam się dobrze i myslę, że posłuzy nam bardzo długo. Wszyscy cackają się z nim jak z najcenniejszą rzeczą w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dość spore wymagania co do czajników elektrycznych ;) oprócz funkcjonalności lubię też żeby dobrze wyglądały i dopełniały aranżację kuchni. Np. ten mi się podoba: http://profit-agd.pl/inkontrahent.php?t=1376&g=0&q=savion&r=0&rg=0&sg= przynajmniej nie jest taki jednolity jak większość czajników elektrycznych i po prostu wygląda ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie skłaniałabym się ku droższym czajnikom. Już w innym wątku wspomniałam, że miałam wiele przygód z tańszymi modelami czajników elektrycznych i już na pewno takich sobie nie sprawię... Sprawdź na medialux.pl - tam jest sporo czajników elektrycznych - na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał o dużych wymaganiach w stosunku do czajników elektrycznych - ja chyba jednak takowych nie mam. Stawiam jednak na sprawdzone, lepsze marki bo niestety mam wodę z kamieniem i przez to czajniki szybko się psują... Teraz już do gotowania stosuje wodę mineralną i jest wszystko w porządku. Podobają mi się czajniki, które przeglądałam na magicznaplaneta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×