Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowy komputer

Polecane posty

Gość gość

Hej, Jestem studentką psychologii i mam problem. Codzienna praca na laptopie, którego mam to dramat. Ma co prawda już kilka lat, ale jestem do niego przywiązana. Mam na uczelni dużo pracy z laptopem, a działanie samego komputera, a także Office'a, Power Point'a trwa godzinami, ponieważ tak wolno wszystko działa. Stąd moje pytanie, czy kupować juz coś nowego, tak do 2000, czy ratować to co mam. Może ktoś jest w temacie i moze pomoc wybrać cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o swoim kompie :/ kupować. Tez mam takiego grata co mi muli, więcej nerwów i czasu straconego juz nie strawię. Za stypę w listopadzie kupuję. Własnie nic takiego, bez ekscesów 1500-1700 i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupując komputer z najnowszym windowsem bądz gotowa na tor przeszkod zanim uruchomisz komputer i zanim dopasujesz go do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóż komputer za 2000 zł i nie żałuj kasy tylko nie kupuj z marketu tego g****a co mają, spytaj na jakimś forum komputerowym to ci ładny złożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj z programem. Ktoś Ci zainstaluje przecież. Bill nie zbiednieje od tego. A koleżanka to psycholog a nie informatyk, by na jakimś składaku pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o laptopy, to serio w nich nie ma co tak naprawdę ratować, to są całe układy, to nie komputer stacjonarny, że wymienię to, czy tamto i w zasadzie będzie lepiej śmigać, jak lapek jest wysłużony i to mocno, trzeba niestety zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ile kupujecie nowy laptop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa programy do czyszczenia polecam forum programyzadarmo.net.pl sa ta programy za darmo w promocji tylko trzeba trafic bo promocje obowiauje przewaznie przez 24 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziah
DO noego komputera warto dokupić jakis porządniejszy monitor, ja mam podobny problem i przymierzam się do zakupu monitora z Iiyama, podobno najlepsze pod względem płynności i jakości obrazu , na razie myślałam o tym modelu ProLite GB2488HSU-B 24" FLICKER FREE LED 144Hz bo ma gwarancję na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zamierzam wymienic mój monior na nowy. Mój chłopak twierdzi, że najlepiej zainwestować w porządny sprzęt. Też mówił, żeby zamówić monitor IIyama, dlatego dziś to zrobiliśmy i zamówiliśmy na iiyama-sklep.pl monitor, resztę dokupimy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna chciała do 2 tys a wy jej proponujecie za 5. Fajne laptopy znajdziesz na http://www.itserwis.net/. Do Twoich potrzeb jak najbardziej wystarczą. Jeśli nie grasz w gry komputerowe to poszukaj czegoś z lepszym procesorem a słabszą kartą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-komputer-stacjonarny/529/ tutaj poczytaj na co zwracać uwagę przy zakupie komputera, zalety i wady komputera stacjonarnego; zalety i wady laptopa. Jest też wiele linków przekierowujących do innych pokrewnych tematów. Na pewno poszerzysz swoją wiedzę i dzięki niej wybierzesz dla siebie właściwy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kupowałam nowego kompa to na electro.pl szukałam. Zastanawiałam się między dwoma i w końcu zadzwoniłam do nich i Pan mi poradził który będzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij jeszcze może na ofertę sklepu https://zikom.pl/, myślę,m że na pewno znajdziesz tam wszystko, czego Ci potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×