Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naćpana szczęściem

nowy temat dla matek noworodkow i doswiadconych mam a zreszta piszcie wszystkie.

Polecane posty

no wiec widam moje mammuski piszczie porady,doswiadczenia pytajcie o co chcecie.pozdrawiam :) a jak tam u was po narodzinach,czy wszystkie dzidzie tak czesto placza po narodzeniu? ps.ja niedlugo bede sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana tramp
Ja mam coreczke co ma poltora miesiaca. moja pierwszy dzien po narodzinach przespala a w drugi narobila wrzasku bo byla glodna a ja mialam malo mleka:(( teraz co jakis czas placze gdy jest glodna i gdy dokuczaja jej kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana tramp
Trzeba pic duzo plynow: wody, rozcienczone soki, herbatki ziolowe i czesto przystawiac dziecko tak by wspomagac laktacje. nawet gdy na poczatku leci malo nie poddawac sie. mi w szpitalu kazali przystawiac corcie co 2 godziny a jak dalej byla glodna wspomagali ja sztucznym mlekiem. jednak na poczatek obowiazkowo cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolek, to z doświadczenia powiem Wam, że nie ma innego wyjścia jak je po prostu przeżyć. Wszystkie specyfiki przynoszą owszem ulgę, ale tylko ulgę ......... nie znoszą całkowicie problemu niestety. Wiem jak Wam cięzko Mamy kolkowych Maluszków, bo sama miałam do czynienia z takowymi u Córki (zaczynały się ok. 21 kończyły ok. 5 rano), ale uwierzcie. Da się przeżyć:) mnie jeszcze dochodziło karmienie nocne brata Bliźniaka Córci......:) Całe szczęście kolki nie trwają zbyt długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarokaa25
mamy pomóżcie co potrzeba takiemu noworodkowi? chodzi o wyprawke ale taką z doświadczenia - co sie przydało a co nie? jakiej firmy? co musialyście dokupowywać itd? mam jakiś spis sciągnięty z neta ale bardziej interesują mnie opinie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klocuszka
U nas po urodzeniu sprawdzały się przede wszystkim body i pajace. Śpiochy sobie całkowicie odpuściłam (bo musiałam całkiem rozbierać córkę do przewinięcia), kaftaniki też nie były zbyt wygodne. Sukienki też nie są zbyt praktyczne, bo strasznie się zwijają na pleckach. No i najlepsze ubranka to te na rzepy bo jak maluch zaczyna się wiercić to czasem trudno dopiąć wszystkie guziczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmtyki firmy johnson end johnsom pampersy pampersa musilalm wszystko z tanich zeczy wymienic na orginalne bo mala miala uczulenie na tesco produkty body, pajace, czapeczki bawelnianie nosila do 2 miesiaca i dzieki temu nie ma odstajacych uszu :) jesli cos mi sie przypomni wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze kupowac kosmetykow lepiej odlozyc pieniazki ja pokupowalam wszystko a okazalo sie ze nic nie moge uzywac najlepiej polecam do kapieli plyn Oilatum po kapieli krem oilatum soft a do pupci pentacrem bo to sa rzeczy ktore nie uczulaja i nie podrazniaja skory niemowlat:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×