Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA... W TATARAKU

Polecane posty

Chyba ostatnio zaniedbuję pytanie dnia .. To może ;Co w tataraku ? Awa .. gdzie ty bywasz ? Toledo ty to już nawet nie zerkasz .. Zapytam Macieja co się tu robi z wami wszystkimi .. Gilowy ?? Żyjesz ? I ciebie też kochana brak :D 7912 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedem.no mówiłam,że tylko krótki urlopik...;-) zresztą przez te zmiany zamieszkania nudy nikt miejsca nie zagrzewa a parcia na pchanie jedynie to nie mam...ani na dezynfekcję:-p :-D Rogata ja już nikogo tu nie znam.:-D muszę oczęta szerzej otworzyć.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24680
przeciez nie ma z kim rozmawiac, dziwaki jestescie ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głęboka studzienka
DZIĘKUJĘ ZA KAWĘ ....miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,na taki luksus muszę poczekać jeszcze.plaży nie było,a zamiast whisky kompot z owoców z ogrodu.:-) monotonia by mnie zabiła.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może kontynuacja czarnego z wachlarzem :P czarne, mroczne pałki :D Kompot też może być Awa. No jak już wyjścia nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tataraku nawet ciekawie przedzierac się wsrod wysokich pałek i kiecki podciągają:-) no fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj witałem piękne i bogate...duchowo to dzisiaj dla odmiany witam brzydkie i biedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki jacusiu ,ze pamietasz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A dużo tych pałek? zostały jeszcze jakieś do zagospodarowania, czy wszystkie już zaklepane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni mnie nie było, a już wszyscy się wyprowadzili nie informując mnie. Specjalnie mnie zostawiliście, tak? Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on ma wogole fujare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj T. Ty się kręcisz w towarzystwie,jak nikt-więc sprzedaj niusy....gdzie mniej nudno. PS kobieta nie tyle wzrokowcem jest,co czuje innymi zmysłami...mnie podnieca słowo.konkretne jak prymityw,docierające do celu,posługujące się wulgarem.. ale to wszystko musi się trzymać tataraku.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Av 😘, ja dopiero się rozglądam. Ale nigdzie indziej nie dostaniesz takich wrażeń jak od Samca. Musisz na niego zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toledo jest przyzwoity umie oczarowac kobiete urokiem :-) a ten prymitywny Tym jest jak zwierze wilk z bacowki i tak krązy kogo wyruchac a ze widzi ze awaria łatwy kąsek to czemu nie miał by sobie konia zwalic na klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.z moich doświadczeń wynika,że twoje miejce wśród zaniedbywanych,stęknionych...w kącie i tak nie ma tu na co patrzeć. PS chętnie bym cię poznała bliżej na tym kocyku.;-) tylko że się mijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×