Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Nudzę się.

Polecane posty

Mam teraz takie misie bardziej przypominające myszy,dwa egzemplarze,kotuchy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a nudzić się to co to za czynność? Chyba nawet bardziej odczuwalna niż zwykłe właśnie monotonne czynności, wniosek - nudzenie się nie jest praktycznie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzenie się to stagnacja,bezczynność,brak inspiracji,przemyśleń.Dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbiesz sie zrob fote i pokaz. I po nudzie. Bedą ciekawe komentaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rozbiesz sie zrob fote i pokaz. I po nudzie. Bedą ciekawe komentaze. x Jeszcze tak zdesperowana nie jestem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to dziwne ale chce ze mną rozmawiać ktoś kto już nie żyje. Dobija się do mnie, chce się obudzić, zapamiętała mnie za życia migawkowo ale zapamiętała. Nie pozostaje mi nic innego jak powitać ją na nowo w krainie żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie odczuwasz strachu,nie widzę w tym nic złego.W jaki sposób komunikuje się z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu dziś Wiem że to dziwne ale chce ze mną rozmawiać ktoś kto już nie żyje. Dobija się do mnie, chce się obudzić, zapamiętała mnie za życia migawkowo ale zapamiętała. Nie pozostaje mi nic innego jak powitać ją na nowo w krainie żywych. x Nie wiem czego oczekuje od ciebie,jednak chyba nie o powitanie w świecie żywych chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,może znajdę.Obrazek z misiem i dziewczynką piękny,cudeńko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu dziś Piszę z nią, później założę temat. x Jak możesz pisać z osobą,która nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisuję moje z ojcem,wszystko odbywa się we śnie.Rozumiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najlepsze jest to że wcale nie muszę z nią rozmawiać ale ominąć nie ominę bo to nie w moim stylu, a tym bardziej że takie ega to ja znam. To nie przyjacielskie rozmowy przy kawie, to wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak czujesz,że musisz odrobić lekcję?Inaczej po co zawracać sobie głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jeszcze o kim mówię - ona była wyjątkowa, a choć była na tak wysokim poziomie to dopiero się uczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, rozmowa trwa muszę się pospieszyć bo ona musi iść. Później to tu opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już nie, teraz zobaczyłaś siebie ale nie żyjesz we mnie, ciągniesz to w innych, ja ci tylko odpowiadam, gotuje cię w naczyniu jak mleko - dobra jesteś, kożuch zjesz pierwsza." Ona nie chce abym publikował na kafe nasze rozmowy i ja też nie chcę. Nie chce też abym ją przedstawiał powiem tylko że zabiła swoje dziecko i później siebie. Nie napisze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×