Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helenka9495

O co chodzi ?Czy to mozliwe, ze wkońcu sie udalo ?

Polecane posty

Witam Panie :) Mam mały dylemat .. Staramy się z narzyczonym o dziecko . Współżyjemy często , również w dni płodne . W tym miesiącu miesiaczka tak jak by zaczęła się wcześniej o 2 dni wcześniej . Najpierw zaczęłam plamić, gęsty brązowy śluz, potem zaczęłam plamić krwią , więc myślałam, ze okres się zaczyna. Jednak to jest 4 dzień takiego plamienia krwią nigdy takie plamienie u mnie nie występowało musiałam zmieniać podpaske co najmniej 3 razy na dzień . Teraz wkładka wystarcza spokojnie ... Pomóżcie jesli wiecie coś na ten temat Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test a ile się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu testu nie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kafe prawde powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie !! Dlatrgo, ze nie wiem do końca czy może tak byc w przypadku ciaży i chciałam się poradzić. A na testy ciażowe juz patrzeć nie moge .. Nie chce znowu głupio się napalic i sie zawieźć i ryczeć pół dnia w poduszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 5 miesiącach??? dziewczyno weź się w garśc, 4 lata walczyłam o dziecko i takich histerii nie urządzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że dobrze trafiłam... :) Otóż z moim partnerem nigdy nie kochaliśmy się z zabezpieczeniem. Stwierdziliśmy, że jak zajdę w ciążę to będziemy mieli dzidziusia, jeśli nie zajdę to trudno. Naszą jedyną metodą antykoncepcji był stosunek przerywany, podczas którego on zawsze zdążał dochodzić poza mną. I tak to jest przez 6 lat. I nic specjalnego by się nie wydarzyło, gdyż cykle mam regularne, ostatnia miesiączka pojawiła się jak w zegarku (co prawda trwała o 3 dni krócej niż zazwyczaj, pierwszy dzień obfity, pozostałe 3 dni raczej skąpe). W czasie pomiędzy jedną a drugą miesiączką odczuwałam wzmożone zmęczenie, ospałość, bóle głowy i miałam problemy żołądkowo-jelitowe. Tak naprawdę nic nadzwyczajnego. Zrobiłam nawet dwa różne testy, w różnym czasie i wyszły negatywne. Jutro powinnam dostać kolejnej miesiączki. Boli mnie brzuch, prawy jajnik raczej kłuje niż boli. Ale pojawiły się wczoraj również bolesność piersi, którą odczuwam bardzo bardzo rzadko przy zbliżającej się miesiączce. Co zaobserwowałam dodatkowo to brązowa otoczka wokół sutka i przy nacisku na prawą pierś za każdym razem pojawia się biała kropla. Tylko z jednej piersi, odczuwam też jakby ta prawa pierś była pełniejsza. I teraz pytanie, czy w związku z tym, że mam 29 lat mogły zajść w moim ciele jakieś zmiany hormonalne podobne do ciąży (badam się regularnie ginekologicznie i wszystkie badania mam w porządku) czy też może to raczej ciąża?? Test już zakupiłam, poczekam z nim do jutra. Ale ta biała kropla z sutka to może być mleko?? I czy pojawiło by się tak szybko w organizmie gdybym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"narzyczony" hahaha, nie podkreśliło ci na czerwono jak to pisałaś??? co za byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko z piersi to hiperprolaktynemia, nie ma związku z ciążą, to zaburzenie hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy moja prolaktyna wynosi 252 w normach 124-640?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×