Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niegość

O co chodzi z tą arabopropagandą?

Polecane posty

Gość gość
hahah, tez zauważyłem, nędzna prowokacja, dlatego nie odpisuję, może znikną te wątki w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodze z założenia, że lepiej takie " masowe" wątki ignorować, ale zawsze znajdzie się kilkanaście osób i zawzięcie będą dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego POLACY tak bardzo nie lubią tańców latynoskich, bo nie umieją tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
a może należy jakoś namówić Polki, które zostały żonami Arabów do mówienia prawdy o tym, jak są traktowane przez swoich mężów ? czy obawiają się powiedzieć prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa..powiedza prawdę, szczególnie na tym gornolotnym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
wiem, wszystko co napiszesz jako prawda to moderacja odrzuca jako spam, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh, niżej jest " zakochałam się w Arabie" kabaret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
Houzan Mahmoud, rzeczniczka "Organizacji na rzecz Wolności Kobiet w Iraku" nie ma wątpliwości: nazwa organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie (IS) na zawsze będzie związana z mordowaniem kobiet, gwałtami i uprowadzeniami kobiet i dziewcząt sprzedawnych później jako niewolnice. - Wdzierają się do domów, gdzie mieszkają rodziny, w których są dziewczęta, o ile wiem także dzieci i wydają je za dżihadystów. Nazywają to "nikah", co jest niczym innym niż przemocą wobec dzieci. Jest to drastyczne naruszenie praw dziecka i praw człowieka - mówi walcząca o prawa kobiet iracka Kurdyjka Mahmoud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
Według jej obserwacji, znaczna część propagandy IS obraca się wokół przemocy seksualnej. Państwo Islamskie obiecuje swoim wojownikom 72 dziewice w niebie a na ziemi seksualny dżihad, w którym kobiety muszą stać do dyspozycji wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
Jazydki z północnego Iraku nie chcą bezczynnie czekać. Właśnie tam dżihadyści z Państwa Islamskiego uprowadzili, jak się szacuje, tysiące młodych jazydek. W reakcji Peszmergowie obserwują w ostatnich tygodniach wyraźnie większą liczbę rekrutek. W As-Sulajmanijja, w górach Kurdystanu młode kobiety ćwiczą składanie i rozkładanie karabinów. - Straszne wydarzenia w Sindżar i napaści na kobiety zmieniły wiele Kurdyjek. Przychodzą do nas, najpierw dziesięć kobiet, potem było ich już dwadzieścia - mówi Faiza Aziz Fakih, oficer żeńskich oddziałów Peszmergów. Kobiety opowiadały o napaściach i tłumaczyły, że chcą nauczyć się wojskowych reguł i obchodzenia z bronią, żeby móc się bronić. - Po przeszkoleniu młode Kurdyjki kierowane są na front przebiegający obecnie na południowy zachód od Irbilu - mówi komendantka rekrutek Nahida Ahmed Rashid. - Nasze bojowniczki nie boją się IS. To Peszmergowie, nauczyły się obsługiwania i lekkiej, i ciężkiej broni, i rwą się na front - stwierdza dowódczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×