Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O CZYM MYSLEC,zeby idac ulica wygladac na pewna siebie osobe ???

Polecane posty

Gość gość
trza zadrzeć łeb wysoko do góry i zrobić dziubek szybki krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypij se przed wyjsciem dwa browary xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslec mozesz o d***e maryny. Wazne jest miec glowe wysoko, nie opuszczona do ziemi. Sylwetka wyprostowana, musisz patrzec sie przed siebie, nie spogladaj nerwowo na ludzi, ktorych mijasz, lub np. stoja i wiesz, ze na ciebie patrza. Jesli masz jakies tiki nerwowe, typu nie wiem... drapanie sie po szyi, to rob wszystko zeby tego nie robic, takie tiki zdradzaja twoja niepewnosc. Jak ktos sie na tym zna to cie wyczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mijasz ludzi to gdzie patrzec ? i jak widzisz ze ktos cie obserwuje i wpadasz w panike "dlaczego on mnie obserwuje" jak wtedy zachowac sie ? o czym pomyslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl ze masz ladne cycki i buzie a najlepiej srac cnote :-) bedzesz wiedziec ze spogladajacy na cie fosc chcialy cie zerznac. Mysl wtedy,ze chcialby ciwul:-) pomysl to moja pipka ,slin sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam powaznie... o czym poyslec ,gdy czujemy sie nieswojo gdy ktos nam sie przyglada,obserwuje.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym że kiedyś będę rekinem sukcesu na skalę światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ja staram się nie zadzierać nosa i nie sprawiać wrażenia pewnej siebie ponieważ mam taki typ urody i sylwetkę że każdy odbiera mnie jako osobę pewną siebie. A ja chciałabym robić wrażenie sympatycznej koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czasem zbrzydniesz .. kazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam 17 lat to poszłam do renomowanego sklepu z odzieżą i tam zobaczyłam kurtkę na której metce było napisane ,,Business Women'' Kurtka ala płaszczyk Była tak śliczna tak profesjonalna elegancka i w ogóle że postanowiłam ją kupić. Ale jako 17 latka nie miałam pieniędzy Zadzwoniłam do swojego mena-był starszy miał dobra pracę Przyjechał zapłacił Od tamtej pory chodzę już z podniesiona głową:D i weszło mi to w krew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale W y glupoty wypisujujecie,chyba nie rozumiecie problemu... A GDY widzicie gdy wam sie ktos przygalda,badz dwie osoby smieja sie patrzac na Ciebie ,co wtedy zrobic jak sie zachowac ,o czym pomyslec ? zeby nie czuc sie zle,nieswojo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty nie rozumiesz! Jeśli ja nie posiadam kompleksów to osoby które się ze mnie śmieją są dla mnie niewidzialne, są jak duchy Śmieją się ze mnie ale ja nie zdaje sobie z tego sprawy. Rozumiesz? Skąd mam wiedzieć że śmieją się ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak widzisz ,ze smieja sie ewidentnie z ciebie ,bo widzisz to .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak ktos przyglada sie tobie i to ewidentnie widzisz i czujesz sie z tym zle,nieswoje,jakby ktos g****il twoja prywatnosc,jak sie wtedy zachowac ? o czym pomyslec ,zeby nie czuc sie zle ,nieswoja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×