Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O czym świadczą te objawy psychiczne?

Polecane posty

Gość gość

Moje objawy -apatia -nie przeżywam mocno radości, tak jak kiedyś, właściwie praktycznie wcale jej nie przeżywam -stany depresyjne okresowo; rano potrafię czuć się strasznie, by wieczorem trochę lepiej -często jestem zmęczona -nic mnie za bardzo nie interesuje,a kiedyś było inaczej, nie potrafię się na niczym skupić; ogólnie mam ogromne problemy z koncentracją, kupiłam sobie czasopisma i nie potrafię nawet na nich się skupić :OO jest coraz gorzej -jestem obojętna na (zbyt) wiele rzeczy -nie mogę zasnąć w nocy aż do 1-2, budzę się o 7-8 -czasem płaczę -ciągle się za siebie wstydzę, takie dojmujące, silne uczucie, najchętniej gdzieś bym się schowała -nienawidzę siebie za zbyt małą moim zdaniem inteligencję, ciało, twarz -boję się wychodzić z domu i boję się ludzi -często mam wyrzuty sumienia z powodu rzeczy, z powodu których nie powinnam mieć; czuję się winna wszystkiego i uważam, że odpowiadam za pewne zachowania ludzi -ostatnio; napady złości [na kogoś] z powodu małych rzeczy, -czasem zaciskam aż zęby ze złości, gryzę sobie ręce, kopię w coś; nieadekwatne reakcje w stosunku do ważności sytuacji. Zawsze miałam napady złości, ale teraz są one wyjątkowo częste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykażcie się domorośli psycholodzy, niektóre z tych problemów dotykają również mnie.:classic_cool: Tylko szybko bo nie mam za wiele czasu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O depresji? Hmm.. nie wydaje mi się, miałam kolegę który miał kiedyś depresję i z tego co on opisywał to czuł się jak w koszmarze.. ja się jeszcze tak nie czuję. Chyba że mam jakąś inną formę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu jesteś p******a? Albo "często jestem zmęczona, nic mnie nie interesuje" - damulkowatość i lenistwo? Bez obrazy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które niektore w takich przypadkach nie mozna sobie wyrwac 5 cech z kontekstu i mowic od razu ze jest sie zaburzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nerwica depresyjno-lękowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obrazą.. dziękuję ci.. bo jak wyraźnie tam napisałam, kiedyś było wszystko OK, mam dużo zainteresowań i realizowałam niektóre z nich, a teraz strasznie "oklapłam". Od dłuższego czasu czuję się źle psychicznie i czuję taką niemoc, totalną, ale staram się jakoś ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tez bordeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deprecha są jej różne odmiany zachowania i stopień odczuwania mamz to co chcieliśmy ..demokrację kiedyś nikt nawet o czymś takim nie wiedział ani myślał pieprzone debilne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ mam też zespół jelita drażliwego, to akurat zdiagnozowane, muszę lecieć na kibelek jak się stresuję, etc często jest to uciążliwe, często boli mnie też mocno brzuch, kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borderline bez przesady, nie mam gwałtownych zmian nastrojów aż tak. Ja żyję w kiepskich relacjach z rodziną, i na nich się tak wkurzam, zawsze się denerwowałam, ale ostatnio to już apogeum..nie mogę się wręcz powstrzymać. Co najśmieszniejsze, często mam akurat rację, tylko wiadomo, że reagując tak a nie inaczej, psuję te relacje jeszcze bardziej. Ale próbowałam je poskladać wielokrotnie, brałam na poważne rozmowy, i zero dobrej woli.. Wiec się poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz/mialas faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam, choc już jakiś czas temu, ale co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ****** sie nie moze nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oznacz sobie poziom hormonów tarczycy TSH, zrób morfologię, żelazo i elektrolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja jak w morde strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na psychologa mi nie wyglądasz :D ale skoro chcesz wiedzieć to: -często jestem zmęczona -jestem obojętna na (zbyt) wiele rzeczy -często mam wyrzuty sumienia z powodu rzeczy, z powodu których nie powinnam mieć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te napady złości chyba za bardzo nie pasują do depresji a tak w ogóle to depresję może zdiagnozować lekarz psychiatra a nie kafeużytkownicy przez monitor komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno to jednoznacznie okreslic. Tylko 3 objawy z tego nie musza swiadczyc o patologicznym stanie, ale moga dawac przeslanki do tego, ze dzieje sie cos nie tak, jesli wczesniej ak nie bylo. Sam epizod depresyjny musi trwac minimum 2 tygodnie, aby go zdiagnozowac. Niemiej jesli czujesz ze cos jest nie tak, polecam isc do specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz w tym, że miałam badaną tarczycę i żelazo, miałam jakiś czas temu bardzo szczegółowo robione badania, bo robiło mi się słabo, ale okazalo się, że to był silny stres. Potem przeszło trochę, teraz jest OK, ale mam większe problemy z brzuchem mimo zmiany diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuje, przemyślę wizytę u specjalisty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym ze jestes goownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym czytała o sobie. wszystko się zgadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja i silna nerwica. Potrzebna terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×