Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty22

O tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość anty22

Chcialabym rozpoczac wspolzycie, ale boje sie brak tabletki antykoncepcyjne, bo naczytalam sie wiele o skutkach ubocznych. Jestem dosc mloda i nie chce przytyc, zepsuc sobie cery, a nie daj boze miec udaru czy zakrzepicy. Poszlam do znajomego lekarza internisty i zapytalam, co on sadzi o takim rodzaju antykoncepcji (internista nie ma zadnych korzysci z promowania hormonow) i powiedzial, ze nie widzi w tym nic zlego, ze jego zona i jej kolezanki uzywaja i ze on sam wypisuje im recepty. Poki co nie zdecydowalam sie. Co o tym myslicie? Mialyscie powazne komplikacje przy braniu hormonow? PS przenioslam temat tutaj, bo najpierw zalozylam na forum ogolnym przez przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zadnych dolegliwosci po zazywaniu tabletek anty. ale idz najlepiej do ginekologa i niech ci najpiefw zrobi badania hormonalne zeby dobrac dla ciebie najlepsze tabletki, bo jesli zazyjesz jakie chcesz to problemy moga sie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty22
Aha i przypomnialo mi sie jeszcze, ze powiedzial, ze wszystkie negatywne komentarze o hormonach pisza zagorzali katolicy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam uczulenie na tabletki ale wystarczylo je zmienic na takie ktore maja mkejsza dawke hormonow i jest ok, takze smialo odwiedz lekarza i niech ci wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli boisz się skutków ubocznych to wybierz inną antykoncepcję. Ja z wlasnego doświadczenia mogę polecić kapturek femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty22
Ale ja dopiero chce zaczac, wiec nie umialabym chyba tego kapturka wlozyc jak potrzeba. Poki co to nawet wziernika nie da sie tam wsadzic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie same obawy, bałam się nie mogłam się zdecydować. Wreszcie się zdecydowałam i wszystko jest jak najbardziej w porządku! Nie przytyłam nic a nic, apetyt wcale mi się nie zmienił, trądzik przestał właśnie występować, a gdy nie brałam tabletek to miałam z nim problemy, a na dodatek czuję się świetnie. Nie mam bóli, miesiączki są mniej obfite i krótsze i o wiele lepsze. Wszystko jest jak najbardziej dobrze, a nawet jest dużo plusów i korzyści. Nie ma się o co martwić. Mi ginekolog w związku z moimi obawami, przepisała tabletki z małą dawką hormonów, przez co nie występują niepożądane skutki uboczne typu przybieranie na wadze. Jeśli dane tabletki Ci nie przypasują, zawsze w każdej chwili możesz je odstawić albo zmienić :) Polecam naprawdę, nie masz się co obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno napisz coś wiecej o sobie,w jakim wieku jesteś i czy rodziłaś,wtedy można coś ci podpowiedzieć,Jezeli dopiero zaczynasz przygodę z sexem to róznie będziesz reagować na hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę pigułki od kilku miesięcy i czuję się bardzo dobrze. Też się trochę bałam skutków ubocznych, bo wiele się mówi ostatnio na ten temat ale jak dotąd wszystko jest ok. Dodam, że dodatkowo biorę jeszcze Harmonellę aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych antykoncepcji. Tutaj masz podane badania, jakie powinnaś zrobić, zanim zaczniesz stosować pigułki http://portal.abczdrowie.pl/badania-do-wykonania-przed-rozpoczeciem-stosowania-antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty22
Wiek: 24, dopiero chce zaczac przygode. Tyle badan i ryzyk, ze az sie odechciewa wszystkiego :/ Wiem tylko, ze dzieci na pewno nie chce miec. Wyczytalam w tym artykule, ze musze zrobic cytologie - otoz jest to niemozliwe, bo ostatnio ginekolog powiedzial, ze nie da rady sie tam dostac wziernikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ty wieku piczka jest już dojrzała na przyjęcie prącia.Nie trać czasu pisaniem po internecie tylko działaj.Powodzenia w bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam tabletki bardzo nie służyły. W końcu zdecydowałam się je odstawić i obecnie zabezpieczam się kapturkiem femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, czlowiek sie chce dowiedziec cos konkretnego, a tu ciagle wp*****laja reklamy Harmonelli i tego kapturka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×