Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

Wnaszym miescie oststnio otworzyli Rossman'a jupi Czytałam że to dobry sklem,pozatym tani:P Byłam w nim raz i niewiem co by zakupic za drugim,trzecim...;P Możecie mi doradzić.....napiszcie co wy kupujecie??? Moze jakies kosmetyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secretary
Chyba najdurniejszy temat na tym forum...Dziewczyno, porównaj ceny w rossmanie z cenami w innych sklepach, to sie dowiesz, co warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsy
ja kupiłam niedawno błyszczyk w okragłym pudełeczku+lakier do paznokci:)były w 1 opakowaniu cena ok.....7zł bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
widze że jest taniej ale chodzi mi o fajne zreczy z rossmana które macie!!!!!!!!!! mi np wpadły w oko kosmetyczki aha i nie pisz tak o tym topicu:[bo widziałam durniejsze o wiele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secretary
Poprawka: jeden z najdurniejszych;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
ojeju jak nie chciałas to tzrebyło wogóle nic nie pisać...... wiem że są kobiety co tam kupuja rózne zreczy i je sobie chwalą i napiszą jakie to rzeczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie tam kupowac
zreszta kosmetyki sa tam duzo tansze, przynajmniej w moim miescie sa tam tansze niz w takich malych perfumeriach. no i mozna sobie wszystko dotknac. Wiec ja polecam np zele pod prysznic firmy rossmann, takie np 2 w 1 z mleczkiem, ostatnio kupilam 300 ml za 1,99 2 w 1, a wczesniej mialam firmy isana kokosowy, mniam, 300 ml za 3,99 chyba. A i polecam balsam do ciala wellness&beauty waniliowo rumiankowy taki z pompka, kosztuje ok 10-13 zl, ja mialam na razie w wersji malej bo kupilam na wyjazd, ale super pachnie. Poza tym kupuje tam wszystkie inne kosmetyki innych firm, takich jak wszedzie sa dostepne, bo po prostu lubie tam kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tampony Rossmanna, b. tanie, a dobre, takie w fioletowym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
Musze tam prędko sie wybrać skoro sa tam takei tanie zreczy jak np(co mnie bardzo zadzwiło i ucieszyło)żel pod prysznic 300 ml za 1,99 2 w 1 uhuuuuhu trzeba sie wybrać:P konieczne O tamponach własnie czytałam że z rossmana sa dobre i tanie i duzo ich ejst w opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie tam kupowac
ale teraz juz chyba nie ma tej promocji z zelami pod prysznic, normalnie sa po 3,99. Ale i tak zawsze sa jakies interesujace promocje, polecam przegladac gazetke z promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosmanka
ja poluje na promocje, ostatnio krem garniera za 8,90 podstawa pielegnacji, wczesniej za ta sama kwote "komfort suchej skory" i mleczko garnier "podstawa pielegnacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
oki zajrze do gazetki,nawet niewiedziałam że sa tam jakies gazetki,nie zwróciłam uwagi gdyz byłam tylko przelotem:) Ale jak tak wpadne to poszukam po półkach czegos interesującego:P Juz kupiłam ta kosmetyczke turkusową>cudeńko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ...
ja sobie chwalę rossmanowy żel do włosów.. mam super strong i wetlook. po 2 złote za tubkę. miłakonsystencją i zapach, nie zlepiają włosów, dają się wyczesać :D fajne są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczkowa
żel jest rzeczywiście dobry, chusteczki (10 paczek 1,99) papier toaletowy nawilżany (3 lub 5 zł) chusteczki dla dzieci nawilżane (80 szt- 4 z groszami) karmy psie i kocie- tańsze, a psoty je zjadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
kurcze ale to wszystko taniutkie:Pcos czuje że tam zostawie więcej kasy,bo mnie wszystko skusi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
ja rozumiem wszystko ale nie karmy dla zwierzat!! ty wiesz jakie tam swinstwa daja....myslisz ze czemu sa takie tanie?? same odpady, modyfikowana soja i nawet cienia miesa nie ma.... nie truj swoich zwierzakow!! zreszta zobacz na opakowanie i porownaj z karami np leonardo, animonda itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
a z kosmetykow polecam balsam do ciala venus, za ok 6.5 zl butla 400ml troche sie zle wciera, ale potem sie szybciutko wchlania, a efekt! idealnie miekka skora, a zwykle mam przesuszona, wiec ten balsam jest na prawde fenomenalny skoro ja potrafi nawilzyc, niech sie schowa dove i garnier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zamyślonej: mozesz co swiecej napisac o tym balsamie? mam strasznie sucha skóre na nogach, teraz uzywam Sorai wiatr, niby ok ale po 3 godz znowu sucho jak na pustyni :/ i jak tu wyjść i pokazać nogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
Jeśli w karmach)tanich)jest samo świństwo to tak mi przychodzi na myśl czy tanie kosmetyki nie sa tez słabe tzn.niedobre W sumie ten balsam sie opłaca Do Bemoli: Jeśli amsz suchą ckóre kup sobie mleczko dla suchej skóry nivea,w ciemno niebieskiej butelce Jest świetne w zyciu nie miałam nizcego lepszego do ciała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
ee nie ejstem :)......ja z południa :P a w zamościu tez itwożyli,,wam''Rossmana?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczkowa
tańsze tam sa kitikety i łiskasy wiem, że to paskudztwo- jak czipsy i pizza... ale kot tez człowik i czasem potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliss
ja tez tampony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
co do whiskasow i kitiketow, to ja rozumiem, ale w takich dawkach jak czlowiekowi pizze i cole, czyli raz na jakis czas a nie zeby byly tym stale karmione(moje tez niestety lubia ) ogolnie karmie je suchymi karmami nizelej jakosci (iams, purina, royal itp), daje troche gotowanego mieska itp a co do balsamu to jest bardzoe, dobry, zle sie wciera na pocztku, ale jak troche pomaujesz to b.dobrze sie wchlania jesli bedziesz wcierac po kazdej kapieli w wydepilowana skore to bedzie mieciutka, tam gdzie depilujesz nie musisz nawet po kazdej kapieli wcierac, bo i tak jest miekka;) balsam nazywa sie venus, jest w 400ml butelce koloru brzoskwiniowego wg opisu na etykietce zawiera wit E i olej z avokado, polskiej firmy Pharma CF na razie nie znalazlam lepszego(nawet z tych drozszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
zamyślona dzięki za wpis :) A ten balsam Venus nie jest z tej firmy co te tanie pianki do depilacji?? Miałamoststnio tą pianke,,melonową''jest jeszcze konwaliow(bodajrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje cienie firmu WIBO
po 4 zł (bardzo fajne i na długo starczają) i aplikatory do cieni. Niestety mam do Rossmana daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
depilator w sprayu rossman kosztuje ok 9zl na promocji nawet taniej i jest swietny, nie tylko do nozek czy pach ale depiluje sobie nim takze okolice bikini :) ma nistety nieprzyjemny zapach ale usuwa wloski rewelacyjnie :) a no i jeszcze podroby perfum markowych - po ok 21zl wiec taniej niz gdfziekolwiek indziej, opakowania sa podobne tylko napis inny ale zapach ten sam, mam La Rive podrobe Lacoste no i fakt pachnie krocej niz oryginalna ale za to ladniej niz podroby ktore mozna kupic na allegro np :) i jeszcze polecam duperelki typu cazki, penseta etc wlasnie rossmanowskie - tanie a super wytrzymale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA
A czy te cienie Wibo są dostepne w jakis fajnych kolorkach??żywych,takich na lato;)?? Jakto depilator w sprayu?? Pryskasz sie nim np na nogach i potem ścierasz i jush????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
nie mam pojecia czy tej samej bo kupilam z niej tylko ten balsam na razie, poza tym uzywam depilatora;) ale teraz mi sie przypomnialo ze kupilam w rossmanie (nie widzialam gdzie indziej) krem do twarzy nazwilzajacy firmy Hean nazywa sie aloe active jest genialny, swietnie nawilza, szybciutko sie wchlania, nie zostawia tlustego filmu, i skora jest po niem mieciutenka (a mam przesuszajaca sie), w dodatku kosztuje 6 zl:) tez polecam, chyba jeszcze lepszy niz balsam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×