Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

objawy ciazy

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny jestem tu nowa, nie wiem co i jak wiec prosze o wyrozumialosc ;) mam do was kochane pytanie a mianowicie takie; jakie byly wasze pierwsze objawy ciazy? Mam 24 lata.. Mam regularne cykle 29 dni. W biezacym miesiacu owulacje wypadala na 13-14 sierpnia.. Z chlopakiem kochalam sie bez zabezpieczenia i skonczyl w srodku bylo to 10 sierpnia.. Tydzien po stosunku (niedziela 17 sierpnia )a 4 dni po owulacji odczuwalam klucie w dole brzucha i na papierze zauwzylam niteczki krwi byla to jednorazowa sytuacja ale dokladnie tydzien po owulacji i dokladnie tydzien przed terminem miesiaczki czyli 21 sierpnia tez odczuwalam klucie w dole brzucha i na papierze byly rowniez niteczki krwi,trwalo to mniej wiecej 4 godziny (za kazdym razem gdy sie podcieralam, pojawialy sie owe niteczki krwi wraz ze sluzem ) i przeszlo, do dnia dziesiejszego pobolewa mnie brzuch i kluja jajniki, nad ranem prawy a do teraz lewy co jakis czas.. Jestem senna i pieka mnie sutki.. Czy to moze byc ciaza? Nie ukrywam,ze bardzo bym sie cieszyla.. Dodam ze pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 31 lipca a kolejna wypada na 28 sierpnia ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche tydzien po owulacji a tydzien przed planowana miesiaczka bylo plamienie doslownie jednodniowe i to plamki z uplawem. ostatnia miesiaczka byla 11 maja , owulacja wypadla mi na 24 maj . 2 czerwca plamienie a 7 zrobilam test wyszedl z jasna kreska , dzisiaj jestem juz na poczatku 16 tyg ;) takze moze u u ciebie cos z tego moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobryy_dduszekk
Oczywiście, że możliwość zajścia w ciążę istnieje. Jak jest naprawdę? Trudno mi powiedzieć. Musisz jeszcze trochę poczekać i poobserwować swój organizm. Czy masz jakieś inne objawy ciąży? Wszystkie wymienione są tutaj: http://dumnamama.pl/objawy-ciazy/ Poczekaj, a jeśli okres nie nadejdzie - wykonaj test aby mieć pewność. Nic więcej doradzić nie mogę. Życzę jednak powodzenia i... pozytywnego wyniku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje ;) mam nadzieje,ze rosnie we mnie juz nowe zycie ;) czekam z niecierpliwoscia na 28 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki ;) nie wytrzymalam i zrobilam test dzis rano i wyszla jedna kreska wyrazna a druga taka blada,ledwo widoczna,jedynie widziana pod swiatlo dzienne..przespalam dzis pol dnia,jestem ciagle glodna a mam wstret do jedzenia... Boli mnie podbrzusze i kluja jajniki co jakis czas.. Mam nadzieje,ze to jednak to ;) za 2 dni zrobie kolejny test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cook
gratulacje! masz identyczne objawy jak moje;) a jestem juz w 16 tyg takze teraz tylko zrob bete i lec do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze w ciagu 2-3 dni wszystko bedzie jasne ;) strasznie nie moge sie doczekac ;) cook a czy na poczatku ciazy ciagle chodzilas do toalety?? Ja w ciagu dnia chodze naprawde bardzo czesto siusiu i w nocy budze sie i musze isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ja mam za 4 dni @, zrobiłam test i druga kreska bledsza ale od razu sie pojawila, powtórzyłam na drugi dzień 2 testy i oba negatywne :( 4 lata sie staramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze za wczesnie zrobilas test? Powtorz go w dniu spodziewanej miesiaczaki lub za pare dni ;) zycze powodzenia ;) ja z moim chlopakiem nie staralismy sie o dzidziusia ale oboje kochamy dzieci i jakos szczegolnie nie zwracamy uwagi na to aby sie zabezpieczac-jezeli cos z tego bedzie to bedziemy przeogromnie szczesliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko chodzilam ciagle do kibelka i do teraz ciagle chodzd fo tego caly czas spalam. dwa dni przed @ test z jasna kreska , dwa dni pozniej ciemne krechy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moze wy mi cos doradzicie 12.08 mialam owulacje (14dc.) potwierdzona na usg W ten sam dzien wzielam zastrzyk z pregnylu Od nastepnego dnia przez nastepne 10dni bralam duphaston (do zeszlego piatku) @powinnam dostac wczoraj i nadal nie ma Kluje mnie podbrzusze i mam strasznie wrazliwe sutki test wyszedl ale negatywny Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cook kupilam dzis test i jutro rano go zrobie akurat w dzien spodziewanej miesiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie do terminu miesiaczki w sumie żadnych objawów które mogły jakoś ewidentnie wskazywać na ciążę, dopiero po terminie pojawiło się dużo śluzu i bobolewanie w dole brzucha i bardzo wrażliwe piersi, najlepiej poczekaj do terminu, zrób test i nie biegnij do lekarza zaraz na drugi dzień bo usg i tak jeszcze nic nie pokaze, lepiej odczekać 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ;) zrobilam test 2 dni przed spodziewana miesiaczka i byla bardzo slaba kreska ledwo widoczna, powtorzylam test w dniu miesiaczki i kreska byla malo wyrazna ale wyrazniejsza niz 2 dni wczesniej.. Wczoraj Okresu nie dostalam, dzis tez.. Wiec postanowilam zrobic dzis test i byla jedna kreska co prawda nie byl to poranny mocz... Co o tym myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówi ulotka do testu? Potrafisz czytać matołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mialam mozliwosci zrobienia go rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulotka do testu to raczej nic nie mowi.... Nie mialam mozliwosci zrobienia testu dzis rano.. Skoro jestem juz po terminie spodziewanej miesiaczki to hormon powinien juz byc raczej wykrywalny nawet w poludnie... Tak mysle przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w sumie już 2 m-ce nie masz miesiączki? to test faktycznie z każdego moczu powinien wyjść pozytywny. Ja zaszłam w ciążę w około połowie cyklu i zanim zrobiłam test zaczęłam czuć się senna, zmęczona,miałam tkliwe i bolesne piersi, trochę więcej mlecznego-wodnistego śluzu/zaczęłam na niego stosować lactovaginal/. W dniu spodziewanej m-ki druga kreska wyszła słaba, a kilka dni spóźniej mocniejsza. Ten hormon rośnie dość szybko.Najpewniej dla Ciebie byłoby zrobić beta HCG i za kilka dni go powtórzyć-żeby zobaczyć czy rośnie.Ewentualnie zadzwoń albo idź do swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okresu powinnam dostac 3 dni temu a nadal go nie ma..sluz mam taki o jakim wspomnialas.. Do ginekologa ide niestety dopiero w poniedzialek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heej czy to mozliwe ,ze mimo 2 kresek i spozniajacego sie okresu 4 dni brzuch bolal wlasnie jak na okres? Dostalam dzis mocnych boli brzucha i troche sie martwie... Czy ktoras z was tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×