Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga2564

Objawy ciąży.

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Współżyje od 1,5 roku z chłopakiem bez zabezpieczenia, przeważnie kończy we mnie. Miesiączkuje regularnie. Ostatnią miesiączkę miałam normalnie, dziś powinnam dostać miesiączkę lecz narazie się na to nie zapowiada (minęło 23 dni od ostatniego miesiączkowania). Od jakiś 2 tygodni jestem rozdrażniona bardziej niż zawsze, odrzuca mnie kawa rano, a piłam codziennie od 3 do 4 kaw na dzień dzisiejszy piję jedną. Bardzo bolą mnie piersi, jem dosyć dużo ( niedawno rzuciłam papierosy), odrzuca mnie od alkoholu i ból w podbrzuszu, czasem bardzo ciągnący. Co o tym myślicie? czy to może być ciąża? kiedy wykonać najlepiej test jeżeli miesiaczka sie nie pokaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy masz mieć okres? Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie doczytałam że dziś. Skoro tak, to jeszcze odczekaj kilka dni. Tym bardziej że nie spóźnia ci się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak, nie spóźnia co prawda ale zawsze miałam regularnie, nieraz wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem cykl ma 28 dni a ty masz dziś po 23 dniach okres? Coś pokręciłas chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
Ja 3 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, test zrobiłam 1 dzień przed miesiączką, wyszły 2 kreseczki :D test robiony w biegu i przypadkowo. Starałam się 4 miesiace, i w każdym miesiącu miałam całą masę objawów ciążowych. W tym miesiącu zupełnie odpuściłam, myślałam nawet że nie miałam owulacji bo nie miałam śluzu płodnego. Mój jedyny objaw to zgaga, aż mnie obudziło w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl miesiączkowy rozpoczyna się pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego, kończy zaś ostatniego dnia przed następną miesiączką, więc 28 dni. Miesiączki trwają 5 dni. NIC NIE POKRĘCIŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alina83 - ja długo sie strałam, ale nie wychodziło, od 2 miesięcy odpuściłam. śluz miałam chyba ze 2 dni i to nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
Jest szansa, że możesz być w ciąży, zrób test. Ja test robiłam o 17.00 w biegu bo miałam lecieć po winko na więczór ale ,,fasolka,, chyba kazała mi ten test zrobić :D Normalnie 2 dni temu bym okres miała, w dzień w którym miał być okres bolało mnie podbrzusze ale nie był to ból taki rwący jak na okres a raczej delikatnie rozpychający, i co jakiś czas lekkie kłucie w lewym jajniku, piersi mnie nie bolą tylko są nabrzmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, też mam nabrzmiałe i dziś tylko lekki ból w podbrzuszu. zrobie ale chyba poczekam do jutra. trochę się boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
nie ma się co bać :) ja jestem zdania, że to ,,fasolka,, wybiera sobie czas kiedy chce przyjść :) Jak mnie piersi przestały boleć przed spodziewaną miesiączką to myślałam że nic z tego bo objawów też nie mam a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
test najlepiej jest zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, z porannego moczu, choć na testach jest napisane że można już 10 dni od stosunku. U mnie pierwszymi objawami były mleczny wodnisty śluz-od razu zaczęłam stosować Lactovaginal i bolesne piersi-bardziej konkretne objawy przyszły później. Pamiętaj o kwasie foliowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×