Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskadowo

obrrrrąączki

Polecane posty

Gość kaskadowo

heja dziewczęta, gdzie kupujecie obrączki? jaki macie termin wykonania? ile płacicie? Ja i narzeczony zostaliśmy całkowicie zauroczeni tymi cudami www.inneobraczki.pl uważamy, że każde jedne są oryginalne i piękne. My wybierzemy te z kolekcji dotyk, czyli z odciskami linii papilarnych. Ja odcisnę na jego obrączce swój odcisk, a on swój na mojej :D :D wybieramy białe złoto i jesteśmy umówieni na następną sobotę. strasznie się cieszymy, tym bardziej, że cena jest przystępna - bo powiedzieli nam, że możemy przynieść nasze złoto w rozliczeniu. Obsługa miła i fachowa! Polecam a my w Warszawie kupujemy, widziałam, że firma jest w kilku miejscach w Polsce. POLECAM! a jak już kupimy, to wrzucę fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te obrączki są delikatnie mówiąc... paskudne, już widzę jak za 20 lat będą wyglądały , ale przy dzisiejszych trendach na szybkie rozwody to się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota i klasyka sa
najlepsze, zdecydowanie popieram :) tamte wygladaja jak drewniane a te linie papilarne to zajezdzaja kiczowatoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie... My mieliśmy swoje złoto, za zrobienie obrączek złotnik wziął 300zl. Zrobił takie jak chcieliśmy i z grawerem. Więc po co wydawać 2000 tysiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwika1987
Mi sie nie podobaja. Nie wygladaja jak slubna, ktora bym chciala miec cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiiiiiiiiiiyhy
Nam podobają się klasyczne. Ale każdy nich kupuje takie jak chce. O gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzantema
Mi się te obrączki bardzo podobają. to nie są modele - zobaczcie sobie filmik na stronie! każdy może swój pomysł wnieść i wcale nie musi robić takich jak tam są. Co wy takie ograniczone jesteście!? i dziewczyna napisała, że jej złoto też wezmą w rozliczeniu! moim zdaniem te obrączki są super oryginalne! zupełnie różnią się od sieciowego shitu - tutaj widać, że robił je artysta złotnik! a żona modna, to nie wiem co ma w głowie, skoro jej zdaniem to od obrączek zależy czy para będzie szczęśliwa, czy nie. a obrączki podobają mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem ile
mnie te obraczki sa co najwzyej brzydkie,a wiekszosc jest ohydna, do teho zareczynowe sa p prostu starszne. a z tej stornki co podala zona modna jest wiele bardzi ciekawych i slinczych wzorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzantema
proszę was, co wy porównujecie. Jakaś badziewna strona z suwaczkami, profilem na naszej klasie - to jakaś żenada! i wklejony rendering dwóch kawałków metalu - tam nawet nie widać, że to obrączki, bo to wszystko z komputera. Facet, którego poleca kaskadowo widać, że robi to z sercem, to są dzieła sztuki, a nie masówka! i fakt, o gustach się nie dyskutuje mi się nie podobają klasyczne, wole mieć oryginalne, z pomysłem, a nie takie jak 100 000 innych par w tym kraju! to ma być symbol miłości i kto powiedział, że nie ma być wyjątkowy i piękny! Super, że dałaś ten link! Dzięki - na pewno skorzystamy z usług tego artysty (ale jeszcze za chwilę ;) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzantema
yjolka_86 - co mi nicka podprowadzasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara_czarna
http://www.inneobraczki.pl/obraczki/2/58 och! te, te! klasycznie piękne! poza tym, fajna strona - czytelna i nie taka tandetna, jak by się mogło wydawać, że będzie obrączkowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zolte zloto (ale taki jasny zolty) z bialym cienkim paskiem na gorze, ja mam tez diamencik. Moja jest 5mm a N 6 mm. Zaplacilismy 3tys. ale dlatego ze sa dosc masywne, bo nie chcielismy takich bardzo cienkich. Robilismy je u lokalnego jubilera i czekalismy chyba z 3 tygodnie. Te od Bielaka sa jak dla mnie przekombinowane. Jako bizuteria tak, jako obraczki nie. Ale kazdy wybiera, w czym sie najlepiej czuje. jest taki wybor teraz, ze kazdy cos znajdzie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może są ciekawe
ale wygladają tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale facet nawymyślał ! nie wszystko co chcą ludzie mi się podoba, ale same pomysły są w porządku, dwie obrączki z jednego kawałka złota !!! nie ma lepszej symboliki, a odciski palców!!! ale trzeba by to zobaczyć na żywo, chociaż powiększenia na stronce są ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
allewesele.eu bo przecież wesele musi byc udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczkahopka
Ja z moim mężem (od lipca 2010) szczęśliwie nosimy obrączki autorstwa Pana Bielaka. Z kolekcji Mokume Gane z palladu i żółtego złota. Mieliśmy przyjemność zamówić je w Warszawie u jego córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy - jakość obsługi, podejście - wszystko złożyło się na to, że czuliśmy się wyjątkowo. Zresztą rekomendacje innych par też o tym świadczą (nasza też tam jest ;) http://www.inneobraczki.pl/rekomandacje tutaj zrobiłam zdjęcie na szybko komórką, ale oczywiście nie oddaje całego uroku obrączki. http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/286debf4/zdjęcie0070.jpg.html Polecam wszystkim, którym zależy na czymś innym i oryginalnym (Moja siostra też będzie u niego zamawiać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×