Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balooonowa

Obrzęki przed okresem :(

Polecane posty

Gość balooonowa

Dziewczyny pomóżcie! Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji- zatrzymywanie wody przed okresem, nawet po 3-4 kilogramy w tydzień, a podczas okresu to schodzi. Tylko jak funkcjonować kiedy 1/4 miesiąca masz inny rozmiar spodni i stanika niż przez resztę? Picie herbatek, unikanie soli...wszytko już przerabiałam. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Czy którejś z Was ginekolog przepisał na to leki drenujące? Chcę się wybrać prywatnie do ginekologa i poprosić o coś co pomoże mi przestać zamieniać się w balon, tylko nie wiem, czy w ogóle coś takiego istnieje, i nie wyrzucę kasy na wizytę w błoto, a gin mi polec***icie skrzypu i pokrzywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie 3-4 kg ale miedzy 1-2 kg i czuje się okropnie. Mam wzdęty brzuch wtedy. Bardzo bolą mnie jajniki. Siadanie staje się koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balooonowa
O dwa kilo to ja bym sie nie szarpała, ale te 3-4 schodzi nieraz za jedna noc i dzien, kiedy to musze niemal stac koło toalety bo co chwilę....to jest na prawdę męczące. Okresy mamm kosmicznie bolesne, ale to 1szy dzień, łykam procha i żyję. Natomiast obrzęki są koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tz mi sie zatrzymuje woda przed okresem ale nie zawsze. W tym miesiacu bardzo to odczuwam, piersi spuchły mi chyba o 2 rozmiary jakby miały pęknąć. Biore aquafemin, mają naturalne składniki. Jedyny minus, ze trzeba czesto chodzic do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed okresem tez czuję się jak balon. Po rękach i łydkach widać, że jestem opuchnięta. Do tego pocę się jak wieprz! to jest straszne. Najlepiej jakby wtedy nigdzie nie musiała chodzić i ludziom się pokazywać. Stosuję tabletki antykoncepcyjne, swego czasu brałam Asequrelle, ale nic to nie pomagało, a u mnie powodowało mega zgagę! więc odrzuciłam ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam choć nie w takim stopniu. Dla mnie to akurat plus- piersi stają się pełniejsze, chociaż przez tydzień są większe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balooonowa
Tak, wieksze piersi to plus, gdyby za tym nie szły wory pd oczami, poliki jak u chomika i stopy nie mieszczace sie w połowie butów... Żadna z Was nie udała się z tym do ginekologa? Ostatnio farmaceutka mi poradziła iść z tym do ginekologa, bo sama miała ten problem i dostała leki na druga połowe cyklu, stąd moje pytanie, czy któraś z Was coś takiego stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwroc uwage na to co jesz 2 tygodnie przed okresem. Potraw z dodatkiem soli i fastfoody zatrzymują wodę w organizmie. U mnie zadko sie to zdarza, ale zawsze mam w pogotowiu aqua femine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może powinnyście zrobić badania hormonalne bo to mogą być zaburzenia hormonalne możecie spróbować herbatek drenujących np. z pokrzywy, mniszka lekarskiego, liści brzozy albo ziołowych tabletek na PSM Castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×