Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oj.oj.oj123.oj

obudzic się z penisem w ustach

Polecane posty

Gość oj.oj.oj123.oj

Mam taka fantazję, aby obudzić moją kobietę wkładając Jej penisa w usta. oczywiście tak łagodnie i delikatnie, a nie jakos brutalnie. Chciałbym aby budząc się czuła mój smak, mogła go sobie łagodnie possać. Leniwie, bez wielkiego zaangazowania ze swojej strony. Nie wiem tylko jak ona na to zareaguje. a jak Wy byście na to zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
ja bym chyba zapytała: co to kurwa ma znaczyC? i bym uciekła z łóżka. A swoja groga jestem zwykłym zbokiem i chamem. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
oblesny facet, czuc smak... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jęcząca
ja lubię budzić tam mojego faceta sama go biore do buzi. czasem też w srodku nocy jak mnie najdzie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgawka
Mój chciał tak zrobić, to przez sen zacisnęłam zęby... Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym obudzić się z penisem w ustach makabryczna wizja to piszesz o smaku ble ,po nocy to śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmnhbgfvdc
jesli twoja kobieta jest otwarta tak oglnie na rozne rzeczy to jasne, sprobuj:) ja bym tak chciala. tylko nie wkladaj moze do ust bo jeszcze nieswiadomie ugrzyie:D ale dotykaj glowka penisa jej warg, jezdzij po nich (mozesz posmarowac go wczesniej zelem do milosci oralnej zeby byl sliski (no i umyj go po nocy:P) a jak sie obudzi to powinna zajarzyc i sama wziac go glebiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmnhbgfvdc
a co zlego jest w myciu? dla faceta to chyba zaden problem jak sie rano odleje to umyc go chocby woda w umywalce prawda? my kobiety tak dobrze nie mamy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi przyszło do głowy to jak wy śpicie? na 69 czy jak kąt równoramienny? może z punktu wizualnego to podniecające ale czuję,że bym chapnęła i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak czesto sie budzimy nawzajem- on mnie jak opisales autorze, a ja jego kiedy on jeszcze spi, albo jak nie moge dlugo zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja moją kobietę
często budzę penisem w pochwie, jak jest nad ranem w takim półśnie to bawię się intymnymi strefami i robi się strasznie wilgotna nadal śpiąc, wsadzam parę razy posune i budzi się zdziwiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja moją kobietę
Zresztą nad ranem są bardzo mocne doznania, pomimo zaspania i tych wszystkich historii jest niezwykle przyjemnie. Moja partnerka w sumie to uwielbia, choć czasem droczy się ze mną, że biorę bez pozwolenia i zniewalam ją podczas snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym tak chciał
Ale moja panna by sie chyba wkur....wila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOOO
hahahah jezu po raz kolejny cafe pokazuje jak konserwatywnym i sztywnym narodem sexualnym jesteśmy... ja nie raz budziłem sie z jej ustami na moim kutasie i nie raz jak spała budziłem ją swoim kutasem w jej ustach. kurde śmiechu pełno, ładny początek dlaszej akcji...ech ludzie, sex to przyjemnośc a nie stresy..BAWCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latika.83
Marco Ty mi fantastooom jedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksionDZ...
ZBOCZEŃCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym go poczuła
w ustach to dostałby w łeb i byłoby po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiia
A ja bym tak chciała, lubię zdecydowanych mężczyzn i uwielbniam penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiii
marcooo ale żeby była symetria to się powinieneś budzić nie ze swoim penisem w jej ustach ale ze swoim językiem na jej łechtaczce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałbym nic przeciwko aby obudziła mnie klęcząc nade mną z cipką/łechtaczka gotowa do lizania. Super fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOOO
tez nie raz budziłem ja minetką.ktos tu pisze że fantastoom jade że niby wymyslam? cóż przykro mi że wyobraznia sexualna niektórych jest tak uboga i cos najnormalniejszego jest dla nich O JEJKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbrtyrgfb
to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mnie tak dziewczyna obudzila nad ranem i ja pogonilem. Nic gorszego jak niechciane obciagactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaaa90
Ja lubie obciagac ale za taka pobudke to by dostal w twarz :-) jakos nie marzy mi sie rozpoczecie dnia z k*****m w ustach a jeszcze jakby nie umyl to w ogole dramat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×